Teknobu

Elon Musk Satoshi Nakamoto Kimdir? 2022


Elon Musk Satoshi Nakamoto Kimdir? 2022

Elon Musk Satoshi Nakamoto Kimdir? 2022

Elon Musk Satoshi Nakamoto Kimdir, Elon Musk Satoshi Nakamoto’nun kim olduğunu açıkladı işte tüm detaylarıyla açıkladık.

Gizemli Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto kimdir? Elon Musk cevabı bulduğunu söylüyor. İşte tüm detayları aşağıda yer alıyor haberimizi okumaya devam edin.

Elon Musk Bitcoin Creator’da: Bitcoin’i Kim Yarattı? Elon Muskani sırrı açıkladı, adı açıklandı Bitcoin’i kim yarattı? Elon Musk, Satoshi Nakamoto’nun gizli ismini açıkladı.

Satoshi Nakamoto, kripto para ile ilgili olarak bugün dünyadaki adıdır Bilgisi olan herkes bilir. Ama kim bu Nakamoto? Nasıl göründüğü ve nerede olduğu bir gizem haline geldi. Günümüz dünyasında kimsenin bu kadar çok şey saklaması mümkün değil, o yüzden asıl soru Nakamoto nasıl hayatta kaldı. Bu kişi ile popüler kripto para birimi Bitcoin’in yaratıldığı söylenir.

Elon Musk Satoshi Nakamoto Kimdir?

Elon Musk Satoshi Nakamoto
Elon Musk Satoshi Nakamoto

Elon Musk, hiper-gizli kripto para birimi uzmanı Nick Szabo’nun dijital para biriminin gizemli yaratıcısı Satoshi Nakamoto olabileceğini düşünüyor.

Yapay zeka araştırmacısı Lex Fridman’a Salı günü Nakamoto’nun gerçek kimliği hakkında ne düşündüğü sorulduğunda Musk, “Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden önce fikirlerin evrimine bakabilir ve bu fikirler hakkında kimin yazdığını görebilirsiniz” dedi. Tesla milyarderi, Bitcoin’i kimin yarattığını “açıkça” tam olarak bilmediğini, ancak Szabo’nun teorilerinin dünyanın önde gelen kripto para biriminin yaratılmasında temel göründüğünü söyledi. “Görünüşe göre Nick Szabo, bu fikirlerin evriminden muhtemelen herkesten daha fazla sorumlu” dedi. “O Nakamoto olmadığını iddia ediyor ama bunun ne burada ne de orada olduğundan emin değilim.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pundi X Coin Geleceği 2021 En İyi Fiyat Tahminleri

Sonuçları tartışılmaz buldular. “Szabo’nun yazısı ile bitcoin teknik incelemesi arasındaki dilsel benzerliklerin sayısı esrarengiz.” Sonuçları tartışılmaz buldular. “Szabo’nun yazısı ile bitcoin teknik incelemesi arasındaki dilsel benzerliklerin sayısı esrarengiz.”

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç