Teknobu

Dual Space App Cloner Pro Apk v3 2.5


Dual Space App Cloner Pro Apk v3 2.5

Dual Space App Cloner Pro Apk v3 2.5

Dual Space App Cloner – Çoklu Hesaplar ve Uygulama Cloner

Dual Space, uygulamayı iki ay boyunca yayınladıktan sonra GP tarafından yüzlerce ülkenin uygulama mağazası ana sayfasına önerildi.

Telefonunuzda aynı uygulamanın farklı sosyal hesabını sık sık değiştirmeniz gerekiyor mu?

WhatsApp’tan herhangi bir mesajın kaybolması durumunda hesaplarınızı çevrimiçi tutmak için hiç iki veya daha fazla telefon kullandınız mı?

Şimdi, siyah teknoloji, Dual Space çıktı! Sorununuzu mükemmel bir şekilde çözebilir! Birden fazla hesapta oturum açmak ve hepsini aynı anda çevrimiçi tutmak için tek bir telefonu kolayca kullanabilirsiniz! Ve farklı hesapların mesaj alımı ve veri depolama sorunu hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü bunlar bağımsız olarak ve birbirleriyle etkileşime girmeden çalışacaklar.

Birden fazla sosyal hesabı aynı anda oturum açın.

  • Kişisel hesaplarınızı ve iş hesaplarınızı aynı anda hem çevrimiçi olarak tutun, hem de yaşam ve iş arasında kolayca denge kurabilirsiniz.
  • Dual Space’de neredeyse tüm sosyal uygulamalar ikinci bir hesap için desteklenir. Farklı hesaplardan gelen veriler birbirine karışmayacaktır.
Bu Yazımızda Okuyun :   Kingdom Guard Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Gizlilik bölgesi ve uygulamalar klonlama işlevi

  • Kendi gizli hesabınızı bulunmayacak mı yapmak istiyorsunuz? Dual Space, telefon sisteminde iz bırakmadan sizin için bir gizlilik bölgesi oluşturur. Özel hesabınızı gizleyebilir ve başkaları tarafından görülemeyebilir, böylece veri güvenliğiniz sağlanır ve gizliliğiniz korunur.
  • Dual Space, uygulamaları klonlayabilen en son teknolojidir. Telefonunuza daha fazla uygulama yüklemiyoruz, böylece telefonunuz çok sorunsuz çalışır!

Tek bir tuşla farklı hesaplar arasında hızlı geçiş yapın

  • Telefonunuzda iki hesap aynı anda çalışıyor, bunları tek bir tuşla kolayca değiştirebilir, ardından farklı hesapları etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

  • Uzun yıllardır araç yazılımını araştırdık, aynı zamanda birden fazla hesapta oturum açma hizmeti sunarken aynı zamanda istikrarlı bir çalışma sağlayabilir.
  • Basit arayüz işlemi.
  • APP’nin dosyası küçük, düşük CPU Tüketimi, düşük güç tüketimi.
  • Hızlı klonlama , tüm uygulamalar çift açılabilir.

Notlar:
· İzinler: Dual Space, Dual Space’de klonlanan uygulamaların normal şekilde çalışmasını sağlamak için mümkün olduğu kadar sistem izinleri için başvurmuştur. Örneğin, Dual Space’e kamera izni alma izni verilmediyse, kamera işlevini kullanamazsınız. Dual Space’de çalışan bazı uygulamalar. Dual Space, gizliliğinizi korumak için kişisel bilgilerinizi toplamaz.
· Kötü amaçlı virüs uyarısı Dual Sistemin izinleri için Dual Space uygulamasından dolayı bazı virüsten koruma yazılımının kötü amaçlı bir virüs uyarısı açtığını tespit ettik. Bu durumla karşılaşırsanız, lütfen endişelenmeyin.Dual Uzay kesinlikle güvenli bir uygulamadır, herhangi bir virüs içermez.
· Bildirimler: Bazı klonlanmış uygulamaların bildiriminin iyi çalıştığından emin olmak için lütfen bazı güçlendirici uygulamaların beyaz listesine Çift Alan ekleyin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hesap 3.0 Base Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

MOD Özellikleri:

  • Pro özellikler aktif.

İNDİR

İNDİRME LİNKİ : http://www.mediafire.com/file/8encryluwy2d8iu/Dual.Space-Pro_v3.2.5_vividapk.zip/file

Dual Space App Cloner Dual Space App Cloner Dual Space App Cloner Dual Space App Cloner

”Google
10 Beğen