Teknobu

İphone 12 Pro İpuçları ve Çoğu Kişinin Bilmediği Püf Noktaları


İphone 12 Pro İpuçları ve Çoğu Kişinin Bilmediği Püf Noktaları

İphone 12 Pro İpuçları ve Çoğu Kişinin Bilmediği Püf Noktaları

Bu yazıda size muhtemelen telefonunuzun yapabileceğini bilmediğiniz en iyi iPhone 12 profesyonel ipuçlarını ve püf noktalarını göstereceğim.

Tüm iPhone 12 Pro ipuçlarını ve püf noktalarını bildiğinizi düşünebilirsiniz, ancak büyük olasılıkla bilmiyorsunuzdur. Cihazınızın yapabileceğini muhtemelen bilmediğiniz beş iPhone 12 profesyonel ipucu ve püf noktası hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

En iyi iPhone 12 profesyonel ipuçları ve püf noktaları

Aşağıdakiler, iPhone’un 2020 için en iyi 12 Pro ipuçları ve püf noktalarıdır.

Sadece 30 Dakikada Yarım Kapasiteye Hızlı Şarj Edebilirsiniz

En iyi iPhone 12 profesyonel ipuçları ve püf noktaları

Pilinizin ömrü birden bire biterse paniğe kapılmayın. İPhone 12, Cihazınızı sadece Yarım saatte% 50’ye kadar şarj etmenizi sağlayan hızlı bir şarj seçeneğine sahiptir. Ama bunu doğru yapmalısın. Olabildiğince hızlı şarj etmek için Apple’ın isteğe bağlı 20 W şarj cihazına ve iPhone 12 ile birlikte gelen USB-C – Lightning kablosuna ihtiyacınız olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android Process Acore Hatası Nasıl Düzeltilir? 2021

İPhone 12’yi Araba Anahtarı Olarak Kullanabilirsiniz

En iyi iPhone 12 profesyonel ipuçları ve püf noktaları

Apple’ın CarKey özelliği yapım aşamasında uzun zaman oldu. Bu yılın başlarında, Apple nihayet iPhone’unuzu bir anahtarlık olarak kullanmanıza izin vermek için kapıyı açtı. Arabanızın kilidini açmak, aracınızı çalıştırmak ve daha fazlası için bu sanal anahtarı kullanabilirsiniz. Daha da iyisi, sanal anahtarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Yalnızca bazı BMW serilerinde mevcuttur ancak yakın gelecekte diğer modellere de sunulması beklenmektedir.
Sanal anahtarınızı Apple Cüzdanınıza eklemek biraz zaman alır. Araç üreticiniz için web sitesinde bir hesabınızın olması gerekir. Hem arabanız hem de Apple Wallet uygulaması aynı hesaba bağlı olmalıdır. Eşleştirildikten sonra, gerçek anahtarlığınızı güvenli bir yerde saklayabilir ve bunun yerine iPhone’unuzu taşıyabilirsiniz.

Xbox’ınızdan Oyun Yayınlayabilir ve Oynayabilirsiniz

En iyi iPhone 12 profesyonel ipuçları ve püf noktaları

A14 Bionic işlemci, konsol kalitesinde oyunlar oynamanıza izin verecek dört çekirdekli bir GPU içerir. Apple Arcade oyunlarını oynamanın yanı sıra, Xbox oyunlarını da oynayabileceksiniz. Microsoft’un Xbox uygulamasının en son sürümü, bağlı bir Xbox konsolundan oyun akışı yapma özelliği ekler. İPhone 12’nin daha hızlı işlemcisi ve OLED ekranları ile iPhone 12’de oyun oynamak etkileyici olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   İPhone 12 Pro LiDAR Sensörünü Kullanarak Boyunuzu Nasıl Ölçebilirsiniz ?

Muhteşem Gece Selfieleri Çekebilirsiniz

En iyi iPhone 12 profesyonel ipuçları ve püf noktaları

Apple, iPhone 12’deki kamera sistemini iyileştirerek yeni bir LiDAR (Işık Algılama ve Aralık) kamera ekledi. Adından da anlaşılacağı gibi LiDAR , kameradan çevrenizdeki nesnelere olan mesafeyi ölçer . LiDAR kamera, artırılmış gerçeklik uygulamalarına yardımcı olur ve otomatik netlemeyi geliştirerek ve çekim süresini azaltarak düşük ışıkta ve portre fotoğrafçılığında rol oynar. Gelişmiş Gece Modu fotoğrafçılığına olanak veren A14 Bionic yonga setini ekleyin ve karanlıkta fotoğraf çekmek için inanılmaz bir araca sahip olun.

30 Dakikalık Bir Göle Bırakabilirsiniz

En iyi iPhone 12 profesyonel ipuçları ve püf noktaları

İPhone 12 serisi başarısız başlamadan önce kötüye iyi bir miktar dayanabilir aracı bir IP68 derecesi bulunmaktadır. IP68’deki IP, Giriş Koruması anlamına gelirken, 6, kum ve toz gibi partiküllerden korumayı gösterir. Parçacıklar için en yüksek derecelendirme 6’dır ve iPhone 12 bu seviyeyi karşılar. 8, 9’a kadar olan bir ölçekte ölçülen su geçirmezlik derecesidir. İPhone 12’nizi bir göle düşürürseniz, 6 metreye (20 fit) kadar derinlikte 30 dakika su altında kalabilir. Bu, 30 dakika boyunca yalnızca 2 metreye kadar suya dayanıklı olan iPhone 11’i yener. Ayrıca su hasarına uğramadan 4 metreye kadar inebilen iPhone 11 Pro serisinden daha iyi performans gösteriyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   İPhone XR İpuçları ve Püf Noktaları
”Google
16 Beğen