Web Analytics
Teknobu

En İyi DLL Hatası Düzeltme Programı (Güncel) 2021
En İyi DLL Hatası Düzeltme Programı (Güncel) 2021

En İyi DLL Hatası Düzeltme Programı (Güncel) 2021

Bilgisayarınızda DLL Hatası Düzeltme Programı için doğru yere geldiniz. Bu yazımızda sizlere en iyi Dll hatası düzeltme programını listeledik.

Sık sık dll hatalarıyla karşılaşıyorsanız ve bunu programla yapmak istiyorsanız sizlere kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz dll hatası düzeltme programlarını listeledik.

DLL Hatası Düzeltme Programı, Windows PC’lerde genellikle yazılım veya sistem çökmelerine neden olan DLL hatalarını ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. DLL hataları, çözülmediği takdirde çökmelere ve donmaya neden olabilecek kritik sorunlardır. DLL hataları genellikle bir program destekleyici DLL dosyasını almadığında ortaya çıkar. 

Bu nedenle, o eksik DLL’yi yükleyene kadar uygulamayı veya oyunu çalıştıramazsınız. Hatayı çözmek için, Windows kullanıcıları genellikle internetten indirilen DLL dosyasını alır. DLL dosyaları düzeltme programları, eksik veya bozuk DLL dosyalarını taramanıza, bunları hızlı bir şekilde indirmenize ve genel sorunu minimum çabayla çözmenize yardımcı olur.

En İyi DLL Hatası Düzeltme Programı

DLL hatalarını çözmek önemlidir, ancak bunu manuel olarak yapmak zordur çünkü DLL’leri internette bulmak zordur ve DLL onarım araçlarının kullanışlı olduğu yer burasıdır. Aşağıda, Windows 10 için en iyi DLL Fixer yazılımlarından bazıları verilmiştir.

①  CCleaner

DLL Hatası Düzeltme
DLL Hatası Düzeltme

CCleaner, Windows XP’den beri var olan iyi bilinen bir temizleme aracıdır. Basit temizlemenin yanı sıra CCleaner, Windows 10 için olağanüstü bir DLL onarıcıdır.

İşlev, “Kayıt Defteri sekmesine” gidip “Eksik Paylaşılan DLL’leri” seçerek bulunabilir. “Sorunları Tara”yı tıkladığınızda, eksik veya arızalı DLL dosyalarının bir listesi görünür. “Seçili Sorunları Onar” düğmesini tıkladığınızda, DLL dosyaları Fixer sorunu anında çözecektir.

Bu araç, Windows 10’daki DLL hatalarını onarmak için en iyi araçlardan biridir çünkü temelden ileri düzeye kadar optimizasyonlarla uğraşmak için tek bir arabirime sahiptir.

② DLL Suite

DLL Hatası Düzeltme
DLL Hatası Düzeltme

DLL Suite harika bir Windows 10 DLL tamircisidir. DLL hatalarını düzeltebilir, SYS BSOD’lerini düzeltebilir, eksik DLL’leri geri yükleyebilir ve daha fazla hata göstermelerini önlemek için kötü amaçlı EXE dosyalarını PC’nizden silebilir.

DLL Suite, hem 32 bit hem de 64 bit işletim sistemlerinde çalışan Windows 10, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için ücretsiz bir DLL düzelticisidir.

DLL Suite, bilgisayarınızı tarar ve eksik, bozuk ve hasarlı DLL dosyalarını bulup onarmanıza olanak vererek, bilgisayar performansının artmasını sağlar.

③ Advanced PC Cleanup

DLL Hatası Düzeltme
DLL Hatası Düzeltme

Advanced PC Cleanup, bilgisayarınızdaki kayıt defteriyle ilgili hataları çözmenin en etkili yollarından biridir. DLL dosyaları tamir programı geçersiz kayıt defteri girdilerini kaldırarak çalıştığı için bu araç sizin kurtarıcınız olabilir. Gelişmiş PC Temizleme, sisteminizde geçersiz Windows kayıt defteri girdilerini hızlı bir şekilde arayacak ve ardından bunları kaldıracaktır.

Ayrıca önemsiz temizleyici, başlangıç ​​yöneticisi, kaldırıcı ve kötü amaçlı yazılım koruması gibi ekstra bilgisayar temizleme araçları da içerir. Advanced PC Cleanup, size doğru performans sağlar, böylece cihazınızdaki DLL hatasını çözer.

”Google
6 Beğen