Teknobu

Dictators No Peace Apk İndir 2021


Dictators No Peace Apk İndir 2021

Dictators No Peace Apk İndir 2021

Dictators No Peace Apk oyunu için son sürüm güncel çalışan para hileli isterseniz hilesiz dictators no pace apk‘yı web sitemizden indirebilirsiniz.

Dictators No Peace APK 13.5 – Son versiyon – Her zaman bir savaş simülasyon oyunu oynamak istemişseniz Android için ücretsiz indirin! Diğer ülkeleri istila edin ve egemenlik gösterin!

Dictators No Peace Apk 13.5 Bilgisi

Dictators No Peace Apk

Her geçen gün daha fazla geliştirici bu türde daha fazla oyun ürettikçe, simülasyon oyunları son zamanlarda yükselişe geçti. The Sims franchise gibi öncülerin başarısı sayesinde, gelecekte bu türde daha fazla oyun göreceğiz. Bu yüzden geliştiriciler her zaman bu türde daha fazla oyun yapmak için yeni yollar arıyorlar. Bu tür oyunları seviyorsanız, buna bayılacaksınız!

Dictators: No Peace, RPN Indie Developer tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur. Oyun şu anda Google Play Store’da 1 milyondan fazla indirildi. Bu oyun bir savaş simülasyon oyunudur. İlk başta, ikamet edeceğiniz ülkeyi seçeceksiniz. Ardından, onları kolonileştirmek için diğer ülkeleri keşfetmeniz gerekiyor. Diğer ülkeleri alt etmek için nükleer silahlarınızı kullanacak ve en sevdiğiniz ülkenin diktatörü olacaksınız! Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ott Navigator Premium Apk İndir v1.6.4.2
Dictators No Peace Apk

Dictators No Peace Apk Özellikleri

Dictators: No Peace, kendi ülkenizin diktatörü olmanıza izin veren harika ve benzersiz bir simülasyon oyunudur! Başkalarını bombalayın ve askeri gücünüzü artırın. Bunun dışında, bu oyunda keyif alacağınız pek çok özellik var. İşte bunlar:

Eşsiz oyun – Simülasyon oyunları, genellikle görünüşte sıkıcı bir konuya odaklandıkları ve onu yeni bir şeye dönüştürdükleri için benzersizdir. Sims dizisinde tamamen yeni bir hayat yaşıyor ve bir aile kurmaya çalışıyorsunuz. Sonra Dictators No Peace en sevdiğiniz ülkenin diktatörü olacak ve başkalarını yönetmeye çalışacaksınız! Yine de dünyayı yönetebilmeniz için önce strateji oluşturmanız gerekir. Önce altın rezervlerinizi artırmanız ve ardından askeri gücünüzü yükseltmeniz gerekiyor. O zaman dünyaya hükmedebilirsin!

Ülkeler – Bu oyunda, hangi ülke olarak bilinmek istediğinizi seçebilirsiniz! Dünyada 195 ülke var, böylece temelde olmak istediğiniz herhangi bir ülkeyi yapabilirsiniz! İster Kuzey Kore’yi ister Peru’yu seçin, bu size kalmış! Ancak bu oyunda, onlarla pazarlık yapabilmek için diğer ülkeleri keşfetmeniz gerekiyor! Ya da askeri gücünüz yeterince güçlüyse onları devralabilirsiniz.

Ticaret malları – Bu oyunda savaş, bomba göndermek kadar kolay değil. Önce askeri gücünüzü geliştirmeniz gerekir. Bunu yapabilmek için de önce diğer ülkelerle ticaret yapmanız gerekiyor. Bu, üretim faaliyetlerinizi yükseltebilmeniz için altın rezervlerinizi artırmanıza olanak tanır. Ardından, kazandığınız parayı diğer ülkeleri kolonileştirmek için kullanabilirsiniz!

Bu Yazımızda Okuyun :   Need For Speed Most Wanted Apk Mod Full 2021

Colonize – Bu oyunda, kendi ülkenizin diktatörüsünüz. Ama diğer ülkeleri zorla alarak sömürgeleştirmeniz gerekiyor! Bu, askeri gücünüzü artırmanıza ve güçlü bir ülke olmanıza izin verecektir!

Grafikler – Bu oyunda herhangi bir karakter veya askeri insan görmeyeceksiniz. Sadece ülkelerle birlikte tüm dünyanın 2D bir haritasını göreceksiniz. Yine de, bu oyunda her şey iyi tasarlanmış!

Dictators No Peace Apk İndir – Sınırsız para hileli

Dictators No Peace, diğer ülkeleri kolonileştirmenize izin veren harika bir savaş simülasyon oyunudur! Sınırsız para modunu hemen indirin.

Mod Özellikleri:

  • Sınırsız para (harcandığında artar)
DOWNLOAD APK 29
”Google
6 Beğen