Teknobu

Deezer Premium Apk Mod (Güncel 2021) Full
Deezer Premium Apk Mod (Güncel 2021) Full

Deezer Premium Apk Mod (Güncel 2021) Full

Dünyanın önde gelen müzik trendlerini mi arıyorsunuz ? Deezer Premium APK ile sınırsız özelliklere ücretsiz erişmek için apk dosyasını sitemizden indirebilirsiniz. Deezer Mobile şu anda dünya çapında birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Bu uygulama, hem iOS hem de Android platformlarını destekleyen kapsamlı bir depolama sistemi sunar.

Çevrimiçi müzik akışı, Android uygulamanızda çevrimdışı dinlemek için şarkı akışına kıyasla oldukça kolaydır. Muazzam miktarda zaman ve sınırsız şarkı tasarrufu sağlar. İyi bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. Deezer Premium App’in Android Authority ve diğer popüler bilgi işlem web siteleri önerilen en iyi müzik akışı hizmetine sahiptir.

Yani, Deezer premium APK Yeni güncellemesi Android cihazlar için uygun olacaktır. Deezer premium APK Mod Türkçe sürümü, reklamsız müzik, çevrimdışı erişim ve kaliteli video gibi tüm işlevleri içerir. Bununla birlikte, Spotify Premium uygulamaları faydalıdır ve ayrıca desteği daha fazla ülkeye genişletmeye dayanacaktır.

Refakatsiz ülkelerde, Deezer Premium Uygulama yöntemlerini paylaşıyoruz. Bu nedenle, uğraşmanıza gerek yok. Deezer kullanıcıları, çevrimiçi akış ve şarkı dinlemek için Hi-Fi müziği kullanabilir.

Deezer Premium APK

Deezer Premium APK Son Özellikler: 

Ancak burada bu uygulamanın tüm özelliklerini tek tek tartışıyoruz. Bu özellikleri öğrendikten sonra hangi planın size uygun olacağını seçmenizde yardımcı olacaktır. Bunlar, burada Hifi’ye ücretsiz olarak listelenen aşağıdaki kategorilerdir.


 1  Deezer Ücretsiz

Bu özellik ücretsizdir – herhangi bir miktar ödemenize gerek yoktur.

Özellikleri

 • Reklamlara izin verilir.
 • TV, Hifi ve araba servisi etkinleştirildi.
 • Google Chromecast mevcuttur.
 • Çevrimdışı mod mevcut değildir.
 • Parlatma yok, saatte altı atlama.

 2  Deezer Öğrenci

Bu teklif 30 gün için 4,99 ABD doları (ücretsiz deneme)

Özellikleri

 • Reklamlara izin verilmez.
 • Ovma ve atlamalar sonsuzdur.
 • Mod çevrimdışı olarak sağlanmıştır.
 • TV, Hifi ve araba servisi sonsuz.
 • Google Chromecast mevcuttur.
Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Hack Apk Mod Full Aralık 2021

 3  Deezer Ailesi

Bu programın maliyeti bir aylık 14,9 $ ‘dır. Bu özelliklerin ardından

Özellikleri

 • Reklamlara izin verilmez.
 • Sınırsız olarak atlama ve ovma.
 • Çevrimdışı mod desteklenmiştir.
 • TV, HiFi ve araba desteği sonsuz.
 • Google Chromecast mevcuttur.
 • Bu program altı tam hesap içerecektir.

 4  Deezer Premium

Deezer premium’a erişmek için 30 gün boyunca 9,99 $ ödemeniz gerekir.

Özellikleri

 • x reklam yok.
 • Sınırsız olarak atlama ve ovma.
 • Çevrimdışı mod etkinleştirildi.
 • Açık TV, HiFi ve arabalar için destek.
 • Google Chromecast, kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

 5  Yıllık Deezer

Bir yıl için 99,9 ABD Doları, yani aylık 8,32 ABD Doları ücretlendirileceksiniz.

Özellikleri

 • Reklamı yapılmaz.
 • Sonsuz atlama ve ovma.
 • Çevrimdışı mod desteklenir.
 • Açık TV, HiFi ve arabalar için destek.
 • Google Chromecast, sınırlama olmaksızın kullanılabilir.

 6  Deezer HiFi

30 günlük ücretsiz deneme için yalnızca 14,99 ABD doları ödenecektir.

Özellikleri

 • Bu özellik reklam değildir.
 • Atlamalar ve fırçalama sonsuzdur.
 • Çevrimdışı modu etkinleştirdi.
 • Açık TV, HiFi ve arabalar için destek.
 • Google Chromecast, kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

En yeni müziği bulun 

Deezer Müzik uygulaması, kullanıcıların üst düzey müzik gereksinimlerini karşılamasına yardımcı olur. İstediğiniz zaman cep telefonunuz ve kulaklığınızla her yerde ve her zaman müzik dinleyebilirsiniz. Sadece bu değil, yüksek kaliteli şarkılardan da etkileneceksiniz. Kişiselleştirilmiş yönergeler ve sıcak trendler dahil 56 milyondan fazla şarkı içerir.

spotify calma listesi silme 2

Bu uygulamayı kullanarak, dünyadaki tüm popüler şarkıları dinleyebilir ve Avicii, Justin Bieber, Alesso, Selena Gomez ve Katy Perry, Rihanna, Taylor Swift, Kesha, Pitbull gibi en tanınmış sanatçıların müzik albümünün keyfini çıkarabilirsiniz. ve Zayn Malik. Bununla birlikte, ister Hip hop müziği takipçisi olun, Deezer Music uygulamasından ilham alacağınız garanti. Big Bang, EXO, GOT7, SNSD by T-ARA ve Black Pink gibi ünlü markaların en popüler şarkıları.

Önceden oluşturulmuş veya elle oluşturulmuş bir çalma listesinden bir şarkı listesini çalabilirsiniz. Bu uygulamanın iki modu vardır; Karışık ve Döngü bir arada, böylece müzik dinlemek ve can sıkıntısını azaltmak arasında bir fark yaratabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Clash Mini Apk (Son Sürüm) 2021

Trendleri Güncellemesi Kolay 

İstediğiniz en son şarkıları nasıl bulacağınızı biliyor musunuz? Cevabınız Hayır ise, Merak etmeyin, Deezer dünya çapında müzik listelerini hızla değiştirir. Harita grafiğini kullanarak, son zamanlarda çaldığınız en iyi elli parçayı, K-POP’un son zamanlarda ünlü olan ilk on parçasını veya ABD-Birleşik Krallık’taki ilk on şarkıyı hemen belirleyebilirsiniz. Arama çubuğundaki basit bir düğmeyle milyonlarca yeni şarkıya, podcast’e, radyoya ve diğer birçok ses platformuna hızla erişebilirsiniz.

Keşfetmek 

Kullanıcı şarkıları dinlemeye başladığında, şarkıları ve çalma listelerini otomatik olarak önermek kullanıcının geçmiş müziğine ve tercihlerine bağlıdır. Çalma listeleri türe ve ruh haline göre kategorize edilir. Kullanıcılar ayrıca kullanımları için herhangi bir çalma listesini dinleyebilir veya bir çalma listesi oluşturabilir, daha sonra çalma listesine bağlayabilir veya favorileri seçebilir.

Arkadaşlarınızla Paylaşın 

Onları beğendiğiniz kişilerle paylaşırsanız, harika müzik daha da büyüleyici. Deezer premium APK ile kişisel çalma listelerinizi ve albümlerinizi Facebook gibi ortak sosyal ağlar üzerinden aynı ağın diğer üyeleriyle veya arkadaşlarınızla anında paylaşabilirsiniz.

Deezer Premium Apk kullanmak ister misiniz 

Deezer Music Player ücretsiz sürümünün neler sunduğunu bilmek ister misiniz? Daha fazlasını istediğinizde, bu yazılım Premium sürümün ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Daha verimli ve değerli nitelikler verir. Ücretsiz sürümün işlevselliğine ek olarak, en sevdiğiniz müzikleri bir ağ bağlantısı olmadan başlatmak ve dinlemek için çevrimdışı modu kullanabilirsiniz. Bununla, herhangi bir yerde, kapaksız olarak en sevdiğiniz şarkıları çalacaksınız.

Üretkenlik çıkışı da tüketicilerin nihai rahatlığı için bu premium sürümde (128 kBps yerine 320 kBps) daha iyidir. Rahatsız edici reklamlar gitti; albümü dinlerken sizi rahatsız etmeyecekler. Bu uygulamada Atlama işlevinin sınırsız kullanımı. Şimdi, Amazon Alexa’nın robotik yardımcısına ulaştı. Bu özelliği seviyorum çünkü gerçekçi; sesimle uygulamayı halledebilirim.

Deezer Premium APK Türkçe 

Deezer Premium Mod Türkçe , kullanıcılara ücretsiz bir premium satın alma deneyimi sağlayan erişilebilir bir sürümdür. Abone olmak zorunda kalmadan, Hi-Fi kalitesinde sınırsız müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Tahmini olarak 56 milyon şarkı var. Tidal ve Spotify gibi büyük oyuncularla karşılaştırıldığında bu önemli bir sayıdır, ancak YouTube Müzik değildir.

Bu Yazımızda Okuyun :   En Güncel Spotify Premium Apk İndir (2021)

Orijinal CD’nin FLAC 16-bit / 44.1kHz kalitesi, Spotify’ın kompakt performansından farklıdır. Sadece HIFI standardına aylık 19.99 $ ‘dan başvuranlar için geçerlidir. Bütçe ayda 9,99 ABD Doları ile başlar ve çevrimdışı müzik çalmak isteyenler için tasarlanır.

Bu arada, Deezer Premium Mod APK 2020’miz, bir kullanıcı-son tanım bağlantısı gerektirmediğinden Çevrimdışı kırma özelliğine sahiptir. Böylece herkesin istediği özelliklerin kilidini açmayı başardık.

360 by Deezer mod APK gerçeklik sesi, Dolby Atmos gibi mükemmel bir teknolojidir. Sony’den gelir ve tamamen premium Deezer APK’mızı ve Hi-Fi düzeyimizi kullanabilir.

 Deezer Premium Apk Özellikleri

Deezer Music Premium’dan uygulamanın özel işlevlerine erişebilirsiniz. Deezer Music Premium paketimizin aktif hale getirilmiş özelliğidir. 

Reklam yok (Tanıtım videosunu devre dışı bırakma ve sesli reklamları devre dışı bırakma)

Aktif müzik atlama.

Google’ın ana sayfasından yetkilendirme silindi (bu erişim modlarda çalışmıyor

Çevrimdışı dinlemek için Sync’inizi bağlayın.

Mümkün olduğu kadar çok parçayı atlayın.

Etkinleştirilmiş Premium Özellikler.

İstenmeyen İzin + Dağıtıcı ve Tesisler kaldırıldı / devre dışı bırakıldı.

Analitik / kilitlenme sponsorlu değildir.Sevdiğiniz her müziğin sözlerini okuyabilirsiniz. 

Şarkı Sözlerini görüntülemek için Şarkı Sözleri düğmesine dokunun.

Favori listenize hemen dinlemek için birkaç şarkı ekleyin. 

Kişisel seçimleri geliştirmek için bu özellikleri kullanın.En sevdiğiniz şarkıların havasına göre çalma listeleri oluşturun. Ve istediğiniz zaman bunlara kolayca erişebilirsiniz.

Karanlık tasarım artık ağ aşamasında da çok büyüyor. 

Geceleri bir uygulamayı kullanmanıza ve pil kullanımını azaltmanıza olanak tanır.

Deezer Premium APK birçok radyo kanalı içerir. 

En sevdiğiniz istasyonları dinlemek, yapmanız gereken her şeydir.

Medyanın, kişilerin ve daha fazlasının podcast’leri abone olabilir. 

Porsiyon şovlarını kontrol edin.Yalnızca basit bir ad / başlık / kelime aramasıyla müzik, podcast ve radyo kanallarını arayabilirsiniz.

Deezer Premium APK İndir

Deezer music player premium türkçe apk 2021 en güncel sürümünü aşağıda sizlerle paylaştık indirmek için bağlantıya tıklayın ve deezer music premium türkçe apk uygulamasının keyfini çıkartın.

Deezer Premium APK
”Google
33 Beğen