Teknobu

Cyberpunk 2077 Tenya Görevi Nasıl Yapılır ?


Cyberpunk 2077 Tenya Görevi Nasıl Yapılır ?

Cyberpunk 2077 Tenya Görevi Nasıl Yapılır ?

Cyberpunk 2077 Tenya Görevi Nasıl Yapılır ? Cyberpunk 2077 Tenya Görevi Nasıl Tamamlanır İle İlgili Sorların Cevabını Sizler için Cevapladık.

Cyberpunk 2077’de Tenya görevini kolayca tamamlayın.

Tenya, Cyberpunk 2077’nin ilk görevlerinden biridir. Oyunda II. Perde sırasında karşılaşacağınız tüm yaşam yolları için 10. görevdir. Bu Cyberpunk 2077 Tapeworm arayışı adım adım açıklamalı kılavuzunda, Tapeworm görevini tamamlamak için ihtiyacınız olan hedefleri listeleyeceğiz ve ayrıca bazı oyuncuların Tenya görevi sırasında karşılaştıkları hatayı tartışacağız.

Cyberpunk 2077 Tenya Görevi Nasıl Tamamlanır?

Cyberpunk 2077’de Tenya görevini Johnny Silverhand ile konuşarak tamamlayabilirsiniz. Evet, tüm yapmanız gereken bu. İletim, Savaş Sırasında Yaşam ve Ara ve Yok Et tamamladığınızda tetiklenecektir. Son olarak, havalandırma deliğindeki önbelleği açmanız gerekecek. Bu hedeflerin her birini tamamladıktan sonra gidin ve Johnny ile etkileşime geçin. Ara ve Yok Et’ten sonra onunla konuştuğunuzda, Cyberpunk 2077’de Tenya görevini tamamlayacak.

cyberpunk 2077'de tenya arayışı nasıl tamamlanır

İşte dört amacı da tamamlamak için adım adım bir kılavuz:

  1. İletimden sonra Johnny ile ilk kez etkileşime geçin ve onu engelleyin
  2. Johnny ile ikinci kez etkileşime geçin ve göreve devam etmek için herhangi bir seçeneği seçin
  3. Bayılmadan önce üçüncü kez onunla konuşun
  4. Pacifica’da uyanın ve bir pencereden tırmanmak için Johnny’nin yolunu takip edin
  5. Tezgahın altına yerleştirilmiş havalandırma deliğinin içindeki künyeleri alın ve ardından bu görev için Johnny ile son kez etkileşime geçin.
  6. Tenya görevini tamamlamak için Johnny ile konuştuktan sonra pencereden çıkın
cyberpunk 2077 tenya arayışının günlük hatasında gösterilmemesi nasıl düzeltilir

Cyberpunk 2077 Tenya Görevi Günlük Hatasında Gösterilmiyor

Birkaç oyuncu, Tapeworm arayışının günlükte görünmesine izin vermeyen bir hatayla karşı karşıya olduklarını bildirdi. Henüz bulduğumuz potansiyel bir düzeltme olmasa da, Cyberpunk 2077 Tapeworm arayışının Journal hatasında görünmemesini düzeltmek için yapabileceğiniz bir şey var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 The Corpo Lifepath Görevi

Tek yapmanız gereken, oyunu terk etmek ve en son kaydedilen örnekten yeniden başlatmaktır. Birkaç oyuncu için işe yaramasına rağmen, potansiyel bir düzeltme değildir ve diğerleri için işe yaramayabilir. İşe yaramazsa, hiçbir oyuncu görevi tamamlamadığı için herhangi bir sonuç bildirmediğinden, devam edebilirsiniz. Ama siz de benim gibi her şey türünden bir oyuncuysanız, yapabileceğiniz tek şey bunun için bir düzeltme beklemektir.

Bu, Cyberpunk 2077 Tapeworm adım adım açıklamalı kılavuzumuza son veriyor. Bunun, Cyberpunk 2077’de Tapeworm görevini kolayca tamamlamanıza yardımcı olacağını ve muhtemelen karşılaştığınız hatayı düzeltmenize yardımcı olacağını umuyoruz. 

”Google
17 Beğenmekten Vazgeç