Teknobu

Cyberpunk 2077 Has Flatlined Issue Hata Çözümü


Cyberpunk 2077 Has Flatlined Issue Hata Çözümü

Cyberpunk 2077 Has Flatlined Issue Hata Çözümü

Cyberpunk 2077 Has Flatlined Issue hatası, bazı PC kullanıcıları için oyunu bozuyor. Nasıl düzelteceğinizi öğrenmek için bu kılavuzu buradan kontrol edin.

Cyberpunk 2077, bazen oyunu aniden ve uyarı vermeden çökmektedir. Bu, bir görevin ortasındayken veya sadece oyunda eğlenirken son derece sinir bozucu olabilir. Bu basit hatayı nasıl düzelteceğinizi öğrenmek istiyorsanız, sonuna kadar bu kılavuzu kontrol ettiğinizden emin olun.

Cyberpunk 2077’nin PC’de Has Flatlined Issue Sorunu Nasıl Onarılır

  • Bilgisayarı Yeniden Başlatın : Masaüstünden çıkıp bilgisayarınızı yeniden başlattığınızdan ve normal şekilde açılmasına izin verdiğinizden emin olun.
  • Grafik Kartı Sürücülerini Güncelleyin : İster Nvidia ister AMD grafik kartı kullanıyor olun, Cyberpunk 2077, VRAM belleğinin büyük bir bölümünü kaplayacak. Bu nedenle, oyunun sorunsuz çalışması için kartları en son yamalarına yükselttiğinizden emin olun.
  • Gereksiz Programları Devre Dışı Bırak : Görev Yöneticisine girdiğinizden ve arka planda çalışan tüm gereksiz programları kapattığınızdan emin olun. Bu, oyunun verimli çalışması için daha fazla bellek ve CPU kullanımını serbest bırakacaktır.
Bu Yazımızda Okuyun :   Ori and the Will of the Wisps 2 Sistem Gereksinimleri ve Oyun İncelemesi
Cyberpunk 2077'nin PC'de Has Flatlined Issue Sorunu Nasıl Onarılır

Yukarıdaki tüm işlemleri tamamladıktan sonra oyunu çalıştırın ve bu sefer sorunsuz çalışmalıdır. Bu sorunun nedeni henüz belirlenmemiş olsa da, GFX sürücülerinin uyumlu olmamasından kaynaklanabileceğini düşünüyoruz. Bu, Cyberpunk 2077 Has Flatlined sorununu çözmeli ve bir daha geri getirmeyecektir.

Yukarıdaki adımları kullanmak, insanların bu sorunu hemen çözmelerine yardımcı oldu ve Cyberpunk 2077’yi çalıştırmak için gereken gereksinimleri karşıladığınız sürece, bundan sonra herhangi bir sorunla karşılaşmamalısınız.

”Google
23 Beğenmekten Vazgeç