Teknobu

Connect Plus Apk (Güncel) İndir 2021


Connect Plus Apk (Güncel) İndir 2021

Connect Plus Apk (Güncel) İndir 2021

Connect Plus Apk ; Klima ekipmanının buluta bağlanmasını sağlar. Sizde hemen Connect Plus Apk uygulamasının en son sürümünü indirin.

Connect Plus Apk Hakkında

Connect Plus Apk
Connect Plus Apk

Connect Plus Apk Hitecsa uygulaması aracılığıyla, bir şantiyeye kurulan HITECSA klima ekipmanı, 3G / 4G Wi-Fi dahil olmak üzere mevcut yöntemlerden herhangi biri ile buluta bağlanacak, yöneticilerin çalışma verilerini ve parametrelerini iletecektir. Bir kurulumun PC veya mobil cihazlar (IOS ve Android) aracılığıyla gerçek zamanlı olarak görebilir ve yönetebilir:

Buradaki tüm uygulamalar ve oyunlar yalnızca evde veya kişisel kullanım içindir. Herhangi bir apk indirmesi telif hakkınızı ihlal ederse, lütfen bizimle iletişime geçin. Home Connect Plus, geliştirici Residential IoT Services GmbH’nin mülkiyeti ve ticari markasıdır.

AKILLI EVİNİZ İÇİN DAHA KOLAYLIK, KONFOR VE VERİMLİLİK
Home Connect Plus dünyasına dalın. Hangi akıllı ev cihazı, hangi marka olursa olsun – Home Connect Plus uygulamasıyla kişisel akıllı evinizi hızlı ve kolay bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Ve bir teknoloji uzmanı olmanıza gerek yok. Kullanıcı dostu bir arayüz ile, kendi bireysel akıllı evinizi oluşturmak için farklı markalardan olanlar da dahil olmak üzere tüm cihazlarınızı ve sistemlerinizi bağlayabilirsiniz.

AKILLI EV – KOLAY YAPILDI
Basit, sezgisel ve ücretsiz: abonelik yok, uygulama içi satın alma yok. İndirin, uyumlu cihazları bağlayın ve başlayın. Home Connect Plus uygulaması, akıllı eviniz için tek bir kontrol ünitesi ve bildirim merkezi olarak hizmet verir.

CİHAZLARI KOLAYCA BAĞLAYIN
İster akıllı panjurlar, ısıtma termostatları, prizler, güvenlik kameraları, isterse akıllı TV, akıllı hoparlörler ve ilgili aydınlatmaya sahip akıllı bir eğlence sistemi olsun, Home Connect Plus size tüm akıllı ev sisteminizi merkezi olarak kontrol etmek için basit bir çözüm sunar. Gelecekte, farklı markalara ait tüm akıllı cihazlarınız, tek tip ve kullanımı kolay bir arayüz altında tek bir akıllı ev çözümünde birleşecek. Uygulamanın merkezinde, akıllı ev cihazlarınızı alışkanlıklarınıza daha iyi uyarlamanıza olanak tanıyan özelleştirilebilir otomasyonlar bulunur.

HAYATINIZI AKILLI YAPIN
Uygulamayı ve akıllı cihazlarınızın etkileşimini kişisel ihtiyaçlarınıza ve günlük durumlarınıza göre özelleştirin. Cihazlarınızı otomatikleştirerek sizin için gerçekten önemli olan şeyler için zaman kazanırsınız.

UYGULAMA ÖZELLİKLERİ:

PANOLAR
Home Connect Plus size maksimum yaratıcı özgürlük sağlar. Zevkinize göre bireysel panolar oluşturun: en sevdiğiniz rengi seçin, beğendiğiniz bir illüstrasyon bulun veya kişisel ev otomasyonunuz için kendi adlarınızı icat edin. Akıllı cihazlarınızı işleve veya zamana göre sıralayın ve favorilerinizi seçin.

OTOMASYON OLUŞTURMA
Uygulama ile çok kolay ve sezgisel olarak otomasyonlar oluşturabilirsiniz. Deneyin – gerçekten eğlenceli! Sonuç, akıllı cihazlarınızın ideal olarak koordine edilmiş bir etkileşimidir: her şey tek bir tıklamayla veya belirli bir zamanda otomatik olarak kontrol edilir.

CİHAZLARI
BAĞLAYIN Home Connect Plus ile cihazlarınızın en önemli fonksiyonlarına her zaman göz kulak olabilir ve bunları tek bir uygulamadan rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

KEŞFETMEK İÇİN DAHA FAZLA
Home Connect Plus’ın evinizi nasıl daha konforlu, güvenli ve verimli hale getirebileceğini öğrenin. “Keşfet” bölümünde, akıllı evler konusunda her zaman güncel kalabilir ve yeni akıllı ev fikirleri bulabilirsiniz. Ayrıca, burada ortaklarımızdan harika indirim teklifleri bulacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Rider Mod Apk Sınırsız Para + Elmas+ Reklamsız İndir v1.4.1
”Google
Beğen