Web Analytics
Teknobu

Hand Talk Translator Apk (Güncel) 2021
Hand Talk Translator Apk (Güncel) 2021

Hand Talk Translator Apk (Güncel) 2021

Hand Talk Translator Apk; Bu yazımızda sizlere güncel Hand Talk Apk uygulamasının indirme linkini sizlerle paylaşıyoruz. Hemen sizde indirin.

Hand Talk Translator Apk Hakkında

Hand Talk Translator Apk
Hand Talk Translator Apk

Hand Talk tarafından geliştirilen Android uygulaması Hand Talk Translator apk, Eğitim kategorisi altında listelenmiştir. Mevcut sürüm 2021-11-29’da yayınlanan 3.4.2’dir. Google Play Hand Talk Translator’a göre 4 milyondan fazla yükleme elde etti. Hand Talk Translator şu anda ortalama 4.4 puanla 34 bin puana sahip.Dünyanın en sevimli 3D tercümanı Hugo tarafından yönetilen Hand Talk uygulaması, metin ve sesi yapay Zeka aracılığıyla otomatik olarak Amerikan İşaret Dili (ASL) [Beta] ve Brezilya İşaret Dili’ne (Terazi) çevirir.

Pratik ve eğlenceli bir şekilde yeni bir dil öğrenmekle ilgileniyorsanız, Hand Talk uygulaması sizin için doğru seçimdir!

Dünyada 466 milyondan fazla sağır ve işitme güçlüğü çeken insan var ve BM tarafından Dünyanın En İyi Sosyal Uygulaması seçilen Hand Talk, insanları teknoloji ve iletişim yoluyla bir araya getirme hedefiyle bir cep çevirmeni olarak karşımıza çıkıyor.

Hugo’nun çevirilerini derecelendirebilir ve en sevdiklerinizi kaydedebilir, Hugo’nun hızını ayarlayabilir, Hugo’nun Mağazasında kıyafetlerini ve arka planını özelleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz!

Hand Talk uygulaması, çok çeşitli bağlamlarda kullanılan güçlü bir araçtır:
• Sınıfta, öğretmenler, öğrenciler ve tercümanlar tarafından tamamlayıcı bir iletişim kaynağı olarak;
• Evde, sağır ve işiten ailelerin yanında;
• Hugo’nun Yardımı ile kelime dağarcıklarını geliştirmek isteyen işaret dili öğrencileri.

Hand Talk Translator Apk
Hand Talk Translator Apk

Özelliklleri

El Konuşması uygulamasıyla herkesin erişilebilirliğini sağlamak için en büyük işaret dili otomatik çeviri platformuna güvenebilirsiniz, metin ve sesi otomatik olarak Brezilya İşaret Dili’ne (Teraziler) ücretsiz olarak çevirebilirsiniz!
• Ana ekranda Hugo hızını kontrol edin
• Cümlelerinizi arkadaşlarınızla paylaşın (GIF formatı)
• Reklamları kaldır seçeneği
• Binlerce yeni işaret
• Sinyal kalitesinde iyileştirme
• Hata düzeltmeleri
• Ayarlar menüsü kaldırıldı

Hand Talk Translator Apk İndir

Aşağıda sizlere Hand Talk Apk uygulamasının en güncel son sürümünü sizlerle paylaştık. Hemen sizde Hand Talk Apk’yı indirin.

Hand Talk Translator Apk İndir
Hand Talk Translator Apk İndir
”Google
12 Beğenmekten Vazgeç