Web Analytics
Teknobu

Cobra Kai 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak? 2022
Cobra Kai 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak? 2022

Cobra Kai 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak? 2022

Cobra Kai 5.Sezon için çıkış tarihini açıkladı. Bu yazımızda sizlere Cobra Kai 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak? oyuncu kadrosunda kimler var bilgi vereceğiz.

Cobra Kai Netflix’te ve Karate Kid’in devamı, yayın platformunun ilk 10’unda yerini koruyarak büyük bir hit olmaya devam ediyor.

Peki Cobra Kai 5. sezon için hangi oyuncular geri dönüyor ve ne zaman çıkacak? En son sezon 5 çıkış tarihi ve yayın söylentileri için okumaya devam edin. 

Cobra Kai 5.Sezon Onaylandı mı Yoksa İptal mi Edildi?

Onaylandı! Ağustos 2021’de Netflix, diziyi başka bir sezon için yeniledi. Bu, 2. ve 3. Sezonlar arasında YouTube’dan Netflix’e geçiş yaptığı için sık sık iptalin eşiğinde hisseden Cobra Kai için güzel bir değişiklik oldu .

Sezon 5’in Sezon 4 galasından çok önce onaylanması da bir başka nedenden dolayı iyi…

Cobra Kai 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Cobra Kai 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak
Cobra Kai 5.Sezon Ne Zaman Çıkacak

Netflix’e geldiğinden beri, her yeni Cobra Kai sezonu, Yeni Yıl’da veya çevresinde prömiyer yaptı. Aynı şey Sezon 5’te de olabilir, ancak çok daha erken yayınlanabileceğine inanmak için sebepler var.

Showrunner Jon Hurwitz , 19 Aralık’ta Cobra Kai Sezon 5’in çekimlerinin çoktan bittiğini tweetledi. Şovun hala düzenlenmesi gerekiyor – ve yeniden çekimler olabilir – ancak tüm bunlar hesaba katıldığında, 2022 baharı veya yazına kadar yeni bölümler görmemiz muhtemel.

”Google
12 Beğen