Web Analytics
Teknobu

Moon Knight Ne Zaman Çıkacak? 2022
Moon Knight Ne Zaman Çıkacak? 2022

Moon Knight Ne Zaman Çıkacak? 2022

Moon Knight kısa bir süre önce çıkış tarihi açıklandı. Bu yazımızda sizlere Moon Knight ne zaman çıkacak bunun hakkında bilgiler verdik.

Merakla beklenen MCU TV dizisinin Moon Knight fragmanı nihayet yayınlandı ve hayranlara, baş karakter olarak Oscar Isaac’e ilk kez bir bakış attı.

Resmi özette, “Dizi, bayılmalar ve başka bir hayatın anılarıyla boğuşan, yumuşak huylu bir hediyelik eşya dükkanı çalışanı olan Steven Grant’i takip ediyor.” Steven, dissosiyatif kimlik bozukluğu olduğunu keşfeder ve paralı asker Marc Spector ile aynı bedeni paylaşır. Steven/Marc’ın düşmanları onlara yaklaşırken, Mısır’ın güçlü tanrıları arasında ölümcül bir gizemin içine itilirken karmaşık kimliklerinde gezinmeleri gerekiyor.”

Moon Knight Ne Zaman Çıkacak?

Moon Knight Ne Zaman Çıkacak
Moon Knight Ne Zaman Çıkacak

Moon Knight çıkış tarihi :

Moon Knight 30 Mart 2022’de vizyona girecek.  Moon Knight’ın bu yıl prömiyer yapacak Disney Plus şovlarından ilki olacağına dair spekülasyonlar vardı ve fragmandan hemen önce çıkış tarihi açıklandığında bunun böyle olduğu doğrulandı.

Moon Knight oyuncu kadrosu

Esasen diziyle ilgili her şey gibi,  Moon Knight’ın oyuncu kadrosu detayları da büyük ölçüde gizli tutuldu. Oscar Isaac’ın baş kahramanı oynayacağını, Ethan Hawke’ın parçanın kötü adamını oynayacağını  ve May Calamawy’nin açıklanmayan bir rolde rol aldığını biliyoruz, ancak bu kadar.

Şu anda, yaklaşan MCU serisinin oyuncu listesi şu şekilde:

  • Oscar Isaac – Marc Spector/Ay Şövalyesi
  • Ethan Hawke-Arthur Harrow
  • May Calamawy – Bilinmiyor

Moon Knight’ın konusu ne?

Henüz Disney Plus tarafından resmi bir özet yayınlanmadı, bu nedenle gösteri Marvel’in ufuktaki en gizemli projesi olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, ilham veren kaynak materyal nedeniyle öncülünü bir araya getirebiliriz.

”Google
13 Beğen