Teknobu

Club Soccer Director 2022 Apk (Güncel Sürüm) 2021


Club Soccer Director 2022 Apk (Güncel Sürüm) 2021

Club Soccer Director 2022 Apk (Güncel Sürüm) 2021

Çok seveceğiniz oyunlardan birisi olan Csd 22 oyunu sizleri bekliyor. Sizde hemen Club Soccer Director 2022 Apk Sınırsız Para Mega hileli sürümünü sitemizden indirin.

Club Soccer Director 2022 MOD APK, bir el hareketiyle her şeye karar verme gücüne sahip bir futbol kulübü direktörü olmanızı sağlayacak. Güçlü bir futbol oyununa hazır mısın? O zaman hemen Csd 22 oyununu indir.

Club Soccer Director 2022

Club Soccer Director 2022
Csd Oyunu

Club Soccer Director 2022 MOD versiyonu, son derece heyecan verici bir futbol menajerlik oyunudur. Burada bir çok spor şahsiyeti var ve futbol dünyasındaki tüm büyük menajerler giriş yapmış durumda. Hayalinizdeki as takımı oluşturmak için onlarla bir sözleşme imzalayabilirsiniz. Meydan okumanın yolu kesinlikle kolay değil, daha sonra daha fazla sorunla karşılaşacaksınız, bakalım Dünya Kupası’nı kazanabilecek misiniz?

Özellikler:

Futbolcular için bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Bu oyunun fizik motoru mükemmel, görüntü kalitesi ayarlanabilir ve tekme atmadan gol atabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Motor Depot Apk İndir Son Sürüm 2021

Oynarken, her gol atıldığında, gerçekte bir futbolcunun gol atması kadar mutludur ve her gol kaybettiğinde biraz hüsrana uğrarsınız.

Oyunun sonunda, oyunun sonucu artık önemli değil. Dikkatlice gözden geçirdikten sonra, oyunlar arasındaki tüm mutluluklar ortaya çıktı.

Club Soccer Director 2022
Csd Oyunu

Bu oyun hakkında ne diyorsunuz? Birçok oyuncunun bu oyunu FIFA ile karşılaştırdığını biliyorum, belki bu oyun henüz FIFA değil.

Ama bence bu oyun FIFA’dan biraz daha gerçek.

Daha önce FIFA oynadım ve FIFA’da gerçek olandan daha iyi bir yer olduğunu düşünüyorum. Yani FIFA’nın süresi nispeten kısadır;

Canlı yayın biraz uzun sanırım. Canlı yayından önce bir yorum vardı, ancak şimdi FIFA’da da var, bu da iki oyun arasındaki boşluğu genişletiyor.

Mod özelliği

Sınırsız para

Not

Harcadığınızda para azalmaz.

Club Soccer Director 2022 Mod Apk Sınırsız Para İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm güncel Club Soccer Director 2022 mega hileli sınırsız para hileli mod apk’sını indirin.

Club Soccer Director 2022
Club Soccer Director Hileli Mod Apk

”Google
Beğen