Teknobu

Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7 İndir (Sınırsız Para)






Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7 İndir (Sınırsız Para)

Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7 İndir (Sınırsız Para)

Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7 sürümünü sizlerle paylaşıyoruz. Sizde hemen en güncel sınırsız para hileli mod Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7 sürümü indirin.

Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7‘yi indirin – Her şeyin kilidi açıldı, sınırsız para – Android için ücretsiz ve en iyi araba simülasyon oyunu ile araba park etme becerilerinizi test edin! 

Simülasyon oyunları son on yıldan beri var. Ancak, son zamanlarda bazı popüler mobil oyunlar sayesinde popüler hale geldiler. Bu oyunlardan biri Car Parking Multiplayer Mod APK 2000hp’dir. Bu oyun öncelikle park etme becerilerinizi geliştirmenize ve mükemmelleştirmenize izin veren bir araba park etme simülasyon oyunudur.

Araba, özel bir ortamda kalarak kamusal alanlarda hareket etmenin tek yoludur. Bu nedenle, çoğumuzun araba kullanmayı bile bilmeden neden araba satın aldığını hayal etmek zor değil. Bu, pratik yapma ve araba kullanma becerilerini mükemmelleştirme ihtiyacını doğurur. Ya aynı anda hem ders çalışıp hem de dinlenirsek? Kulağa ilginç geliyor değil mi? Bu yüzden pek çok insan Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7 için çıldırıyor . Bu oyunu daha önce hiç oynadın mı? Aksi takdirde, bu harika oyunla ilgili her şeyi paylaştığımız için okumaya devam edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Forza Horizon 4 Mobile Apk (Güncel Sürüm) İndir

Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7 nasıl kurulur

Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7
Car Parking Multiplayer Apk 5.7.7

Car Parking Multiplayer oynamak istiyor ama tüm arabaları denemek için uzun süre beklemek istemiyor musunuz? Ücretsiz araba satın al, reklamsız modunu hemen indirin ve oyunun tadını çıkarın!

Aşağıdaki adımları izleyin ve tüm zamanların en iyi park etme oyununun keyfini çıkarmaya başlayın:

  • Önce APK ve OBB dosyalarını indirin ve ardından cihazınıza kaydedin.
  • APK dosyasını açın ve yükleyin
  • OBB dosyasını çıkartın ve sahip olduğunuz klasörü şu yönde kopyalayın: Android/OBB.
  • Her şey bitti, oyunu açın ve keyfini çıkarın!

Play Store dışındaki kaynaklardan oyun indirip yükleyebileceğiniz anlamına gelen “Bilinmeyen Kaynaklar”ı etkinleştirmeniz gerektiğini unutmayın.

DOWNLOAD APK 25
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç