Web Analytics
Teknobu

Car Parking 4.8.5.1 Apk [Sınırsız Para] İndir
Car Parking 4.8.5.1 Apk [Sınırsız Para] İndir

Car Parking 4.8.5.1 Apk [Sınırsız Para] İndir

Car Parking 4.8.5.1 Apk sürümü çıktı. Sizde hemen en güncel sınırsız para hileli mod Car Parking 4.8.5.1 Apk’yı indirin.

Car Parking Multiplayer 4.8.5.1 Mod APK’sını indirin – Her şeyin kilidi açıldı, sınırsız para – Android için ücretsiz ve en iyi araba simülasyon oyunu ile araba park etme becerilerinizi test edin! 

Araba, özel bir ortamda kalarak kamusal alanlarda hareket etmenin tek yoludur. Bu nedenle, çoğumuzun araba kullanmayı bile bilmeden neden araba satın aldığını hayal etmek zor değil. Bu, pratik yapma ve araba kullanma becerilerini mükemmelleştirme ihtiyacını doğurur. Ya aynı anda hem ders çalışıp hem de dinlenirsek? Kulağa ilginç geliyor değil mi? Bu yüzden pek çok insan Car Parking 4.8.5.1 Apk için çıldırıyor . Bu oyunu daha önce hiç oynadın mı? Aksi takdirde, bu harika oyunla ilgili her şeyi paylaştığımız için okumaya devam edin.

Car Parking Multiplayer’ı bu kadar başarılı yapan nedir?

Car Parking 4.8.5.1 Apk
Car Parking 4.8.5.1

Kabul edelim: Araba kullanmayı bilen birçok insan, düzgün park etmeyi bile bilmiyor. Ve Car Parking Multiplayer, arabayı farklı açılardan ve zor durumlarda park etme imkanı sağlar. Oynanış görselleştirmesi açısından, Car Parking Multiplayer, oyunculara sezgisel bir rehberle nasıl oynanacağını öğretme konusunda harika bir iş çıkarıyor. Oyuncuların park etmekten ve arabalarını düzgün bir şekilde hizalamaktan başka endişelenecek bir şeyleri yok.

Car Parking 4.8.5.1 Mod Apk’ta neler var?

Car Parking 4.8.5.1 Multiplayer Mod Apk , Car Parking’in basitçe değiştirilmiş bir versiyonudur.

Gelişmiş bir özelliğe sahip çok oyunculu: Sınırsız Para!

Bu özellik ile oyun hesabınızda sınırsız paranız olacak. Böylece, vinil eklemek, yeniden boyamak veya gövde parçalarını değiştirmek gibi arabanızın çekiciliğini değiştirmek için makyaj malzemeleri satın alabilirsiniz.

Car Parking 4.8.5.1 Mod Apk nasıl kurulur

Hey millet, bu eğlenceli oyunu denemek ister misiniz? Aşağıdaki adımları izleyin ve tüm zamanların en iyi park etme oyununun keyfini çıkarmaya başlayın:

  • Önce APK ve OBB dosyalarını indirin ve ardından cihazınıza kaydedin.
  • APK dosyasını açın ve yükleyin
  • OBB dosyasını çıkartın ve sahip olduğunuz klasörü şu yönde kopyalayın: Android/OBB.
  • Her şey bitti, oyunu açın ve keyfini çıkarın!

Play Store dışındaki kaynaklardan oyun indirip yükleyebileceğiniz anlamına gelen “Bilinmeyen Kaynaklar”ı etkinleştirmeniz gerektiğini unutmayın.

DOWNLOAD APK 23
Car Parking 4.8.5.1 apk
”Google
9 Beğen