Web Analytics
Teknobu

Car Parking 3D Apk 5.2 (Para Hileli) İndir
Car Parking 3D Apk 5.2 (Para Hileli) İndir

Car Parking 3D Apk 5.2 (Para Hileli) İndir

Car Parking 3D Apk 5.2 sürümünü web sitemizden indirebilirsiniz. Car Parking 3D Apk para hilesi için sizde hemen son sürüm 5.2’yi indirin.

Car Parking 3D Apk 5.2 (Sınırsız Para/Kilitsiz) oyununu indirmek için sizlere bu yazımızda indirme bağlantısını veriyoruz. Hemen indirebilirsiniz.

Araba kullanmayı öğrendiğinizde yoldaki trafiği çok rahat kontrol edebileceğiniz bir gerçektir. Ancak bir arabayı park edebilmek, dünyadaki birçok insan için çok zor bir şeydir. Arabayı park edemediği için araba kullanamayan birçok insan var. Park etmek, sürücünün düzgün bir şekilde yapması için çok sakin olması gereken birçok şeydir. Çünkü biraz dikkatsizce, hemen başka birinin arabasıyla çarpışabilirdin. Park etme sorunları yaşıyorsanız, neden aynı anda oyun oynarken bunu uygulamıyorsunuz?

Car Parking 3D Apk 5.2 oyununa geldiğinizde, gerçek hayatta araba kullanırken kendinize güvenebilmeniz için Park etme konusunda çokça pratik yapacaksınız. Olzhass’ın yapımcılığını üstlendiği bir oyun yapımcısı çok fazla öne çıkmasa da bu oyun oyunculara oyunu oynarken çok ilginç bir his verecek. Oyun, park etme tekniğinizi uygulamanız için harika bir araç olmayı vaat ediyor. Oynarken öğreneceğiniz bu oyun ile aynı zamanda oyunculara çok yeni bir deneyim kazandıracak.

Car Parking 3D Apk 5.2 (Para Hileli)

Car Parking 3D Apk 5.2
Car Parking 3D Apk 5.2

Şimdiye kadar, oyun, oyuncuların pratik yapması ve oynaması için 75’ten fazla aşamaya sahiptir. Aşamalar ilerledikçe, oyun aşamalarının gereksinimleri daha zor olacak ve daha iyi park etme becerisine sahip oyuncular gerektirecektir. Başlangıçta, arabanızı park edebilmek için kısa bir mesafe gitmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra arazi düz çizgilerden rampalara, binaların bodrum katlarına kadar değiştiği için zorluk artacaktır… Bu sırada yoldaki araç sayısı ve yaya sayısı da daha fazla artacak, oyuncuyu daha dikkatli yapmak zorunda bırakacak.

Oyuncuların parklarını seçmeleri için 60’tan fazla farklı araba olacak. Sadece arabalar popüler ve insanlara yakın değil, aynı zamanda oyunda oyuncuların kullanması için süper arabalar da olacak. Oyuncular ayrıca harika görünmeleri için arabalarının içini ve görünümünü özelleştirebilirler.

Car Parking 3D Apk 5.2
Car Parking 3D Apk 5.2

Real Car Parking 3D, son derece gerçekçi ve canlı bir 3D grafik formatına sahiptir ve oyuncuların oyun oynarken son derece gerçekçi deneyimler yaşamasını sağlar. Oyunun haritası da farklı sahnelerle son derece büyük. Ancak oyunculara oyun oynarken harika bir his vermek için hala son derece başarılılar. Bir yarış oyunu unvanını almak istiyor ama farklı bir oyununa sahip olmak istiyorsanız Real Car Parking 3D tam size göre bir oyun olacak.

Car Parking 3D Apk 5.2 (Para Hileli) İndirin

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm Car Parking 3D Apk 5.2 sürümünü hemen indirin.

Car Parking 3D Apk 5.2
Car Parking 3D 5.2 Sürümü

”Google
10 Beğen