Web Analytics
Teknobu

Car Parking 4.8.0 Apk [Sınırsız Para] İndir
Car Parking 4.8.0 Apk [Sınırsız Para] İndir

Car Parking 4.8.0 Apk [Sınırsız Para] İndir

Car Parking 4.8.0 Apk sürümü için indirme bağlantısını sizlerle paylaştık. Sizde sınırsız para hileli Car Parking 4.8.0 Apk sürümünü hemen indirebilirsiniz.

Car Parking 4.8.0 Apk (Menü/Sınırsız para, Her şeyin kilidi açıldı) Sizde hemen 4.8.0 mod apk’yı mobil cihazlarınıza indirin ve oyunun keyfini çıkartın.

Car Parking Multiplayer sizi asla yalnız bırakmaz. Dünyanın her yerinden binlerce oyuncu burada ve sizi bekliyor. Oyuncular, araçlar, benzin istasyonları için yeterli hizmetin bulunduğu açık dünyaya katılmalarına izin verilir… Arabaya kendi yollarıyla bakma özgürlüğü. Ayrıca, oyuncuların diğer oyuncularla sesli olarak da iletişim kurmasına izin verilir.

Gerçekçi etkileşimlerle mesafeyi daha da kısaltın. Arabayı kendi tarzınıza göre kişiselleştirmenize izin veriliyor, tabii ki sadece görünüş olarak değil aynı zamanda motor açısından da. Diğer oyuncularla rekabet, şiddetli bir rekabet yaratacak, ancak karşılığında elinizden gelenin en iyisini yapma hissini bileceksiniz.

Car Parking 4.8.0 Apk Özellikleri

Car Parking 4.8.0 Apk
Car Parking Mod 4.8.0 Apk

➡Bypass Anticheat sistemi
➡Sınırsız para
➡Sınırsız altın
➡Her şeyin kilidini aç
➡Motorların kilidini aç
➡Motor hasarı yok
➡Sonsuz yakıt
➡Polis modunu aç 
➡Reklam yok 
➡Duman kilidini aç

Car Parking 4.8.0 Apk [Sınırsız Para] İndir

Car Parking Apk 4.8.0’ı indirmek için Aşağıdaki adımları izleyin ve tüm zamanların en iyi park etme oyununun keyfini çıkarmaya başlayın:

  • Önce APK ve OBB dosyalarını indirin ve ardından cihazınıza kaydedin.
  • APK dosyasını açın ve yükleyin
  • OBB dosyasını çıkartın ve sahip olduğunuz klasörü şu yönde kopyalayın: Android/OBB.
  • Her şey bitti, oyunu açın ve keyfini çıkarın!

Play Store dışındaki kaynaklardan oyun indirip yükleyebileceğiniz anlamına gelen “Bilinmeyen Kaynaklar”ı etkinleştirmeniz gerektiğini unutmayın.

Car Parking 4.8.0 Apk
Car Parking 4.8.0
”Google
14 Beğen