Teknobu

Calm Premium Apk Mod (Kilitsiz) İndir


Calm Premium Apk Mod (Kilitsiz) İndir

Calm Premium Apk Mod (Kilitsiz) İndir

Calm Premium Apk uygumalası için hileli modlanmış kilitsiz apk sürümünü hemen indirin. Calm Premium mod apk’yı indirmek için hemen tıklayın.

Calm, Meditasyon ve Uyku için Editörün Seçimi Uygulamasıdır. Meditasyonlarımız, nefes alma programlarımız, Uyku Hikayelerimiz, rahatlatıcı müzik ve ustalık sınıflarımızla daha az stres, daha az kaygı ve daha huzurlu bir uyku yaşayın.

Calm, yeni başlayanlar, orta ve ileri düzey kullanıcılar için en iyi farkındalık uygulamasıdır.

Programınıza uymak için 3, 5, 10, 20 veya 25 dakikalık Rehberli meditasyon seanslarını seçebilirsiniz.

Merhaba, buradan, uyku hikayeleri, müzik, meditasyonlar, vücut egzersizleri vb. dahil olmak üzere tüm premium özelliklerin kilidi açılmış olan Calm Premium APK’sini indirebilirsiniz . Calm – Meditasyon, Uyku, Rahatlama, Calm.com tarafından sunulan bir Sağlık ve Fitness uygulamasıdır. , Inc. Play Store’da on milyondan fazla indirmeye sahiptir. Bu uygulamayı kullanın ve endişenizi ve stresinizi yatıştırmak için yüzlerce meditasyon seansına, yatıştırıcı seslere, rahatlatıcı müziğe erişin.

Calm Premium Apk Nedir?

Calm Premium Apk
Calm Premium Apk

Calm Premium Apk uygulaması, meditasyon eğitimi, nefes alma, rahatlama, okuma, müzik ve rahatlatıcı efektler dahil olmak üzere birçok öğeyi entegre eden mükemmel bir uygulamadır. Kullanıcıların rahatlamasına ve iyi bir gece uykusu çekmesine yardımcı olacak çeşitli ses efektleri vardır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gta Vice City Apk V1.09 Nasıl İndirilir ? Son Sürüm 2021

Calm Pro Mod Apk, resmi Calm uygulamasının değiştirilmiş (kırık) bir versiyonudur. Tek bir kuruş harcamadan premium kilitsiz, özel içerik, rahatlatıcı yatak hikayeleri, mükemmel ustalık sınıfları ve diğer birçok şey gibi tüm modlanmış özelliklerin keyfini çıkarabileceğiniz.

Calm Premium Özelliklerin Kilidi Açıldı

Calm, yüzlerce rehberli meditasyon, uzmanlar tarafından hayat değiştiren ustalık sınıfları, tüm uyku hikayeleri kitaplığı, her gün orijinal günlük sakinlik ve diğerleri gibi birçok premium özelliğe sahiptir.

Hepsi ücretsiz aboneliklerde kilitlidir ve bunların kilidini açmak istiyorsanız, aylık 10 ABD doları tutarındaki aboneliklerini satın almanız gerekir.

uyku hikayeleri

Bu uygulamada, dinlendirici ve derin bir uykuya dalmak için uyku hikayeleri kitaplığına erişebilirsiniz. En iyi yanı, her hafta birçok atış yatağı hikayesinin sürekli olarak eklenmesidir.

Ancak bu premium bir özelliktir, ancak Calm Mod Apk’ta ücretsiz olarak keyfini çıkarabilirsiniz.

Günlük sakin

Daily Calm, her gün orijinal bir meditasyon sağlayan bu uygulamanın birinci sınıf bir özelliğidir. Kullanıcılar, onları her zaman ilham ve motive eden dikkatli temaları keşfetme konusunda olağanüstü bir deneyim elde edecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Fr Legends Apk Para Hilesi İndir 2021 Son Sürüm

Etkili ustalık sınıfları

Bu uygulama, dünyanın her yerinden bu alanın uzmanları tarafından verilen hayat değiştiren ustalık sınıfları nedeniyle çok sayıda premium aboneye sahiptir. Neyse ki, kaçırılan derslere doğrudan uygulama panosundan da katılabiliriz.

Rehberli meditasyon

Calm’s Premium aboneliğiniz varsa, şükran, endişe, stres ve diğerleri gibi birden fazla kategoride yüzlerce rehberli meditasyona doğrudan erişim elde edeceksiniz.

Meditasyon becerilerinizi geliştirmek için katılabileceğiniz meditasyon uygulayıcısı sık sık canlı olarak gelir.

Biraz daha özellik

 • Stres Yönetimi
 • Doğal Sesler
 • Açık Uçlu Meditasyon
 • Özel Müzik
Calm Premium Apk
Calm Premium Apk

MOD Özellikleri

Calm Premium APK’nın bazı değiştirilmiş özellikleri vardır. Bunları aşağıdan kontrol edin.

 • Tüm Uyku Hikayelerinin, Meditasyonların, Müziklerin Kilidi Açıldı
 • Tüm Sakin Usta Sınıfı ve Vücut Egzersizlerinin Kilidi Açıldı

Ne var ne yok:

 • Hatalar ve Kilitlenmeler şimdi düzeltildi
 • Uygulamada İyileştirme

Calm Premium Apk Nasıl İndirilir?

Bu basit ve kolay anlaşılır adımları izleyin:

 • Calm Premium APK’sini buradan indirin .
 • Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
 • Bilinmeyen kaynak yüklemesini etkinleştirin.
 • Yükle düğmesine dokunun.
 • Arkadaşlarınızla paylaşın.
DOWNLOAD APK 17

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç