Teknobu

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk (Para Hilesi) İndir


Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk (Para Hilesi) İndir

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk (Para Hilesi) İndir

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk için para hilesini indirin. Sizlere bu yazımızda Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk için sınırsız para mod apk indirme linkini veriyoruz.

Bus Simulator Ultimate MOD APK v1.5.2 (MOD,Sınırsız Para,Altın/Kilitsiz Otobüsler) tüm kilitli özellikler açıldı sizde hemen 1.5.2 sürümünü indirmelisiniz.

Bus Simulator 1.5.2, Android ve iOS platformlarında bağımlılık yapan bir Çok Oyunculu Sürüş Simülasyonu Oyunudur. İlgi çekici oyun içeriği, gerçekçi grafikler ve kullanıcı dostu kontroller sayesinde oyun, Google Play Store’da şimdiden 50 kez indirildi.

Oyunda oyuncular kendi Otobüs Şirketlerine sahipler ve nihai hedefiniz işinizi büyütmek ve dünyanın en büyük otobüs nakliyecisi olmak. Bunun için Yeni Otobüslerin Kilidini Açmanız, Farklı Lokasyonlara Seyahat Etmeniz ve 7/24 hizmet sunarak maksimum Para kazanmanız gerekmektedir. Sürüş becerilerinizi gerçekten test etmek istiyorsanız, Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk‘yı deneyin.

Bus Simulator: Ultimate MOD APK 1.5.2 sürümünü arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu modda, Sınırsız Paraya ücretsiz erişim ve Ücretsiz olarak Tüm Otobüslerin Kilidini Açacaksınız. Tek ihtiyacınız olan Bus Simulator Ultimate 1.5.2 MOD APK’yı aşağıda belirtilen bağlantılarımızdan indirip yüklemek.

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk Ana Özellikler

Pekala, dünya çapındaki yolculuğunuza kendi Otobüslerinizle başlamanın zamanı geldi. Fransa, Hollanda, Rusya ve diğer birçok ülke dahil olmak üzere Harita üzerinde birden fazla yerde seyahat edin ve tüm bu ülkelerde Rezervasyon ofislerinizi kurun.

Bu Yazımızda Okuyun :   İnat Box Açılmıyor Neden? (Çözüm Yolları) 2022
Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk
Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk

Çeşitli Otobüslerin Kilidini ve oyunun diğer özelliklerini açarak derinlemesine oyun içeriğini keşfetmekten çekinmeyin. Bu oyundaki göreviniz, şirketinizi farklı ülkelerde kurarak ve sürüş rotalarınızı belirleyerek dünyada kendi Bus Corporation’ınızı yaratmaktır.

Oyun gerçekçi yollar, gerçek trafik kuralları ve etkili bir ortam sunuyor. Cezalardan kaçınmak için otobüslerinizi dikkatli kullanmalı ve trafik kurallarına uymalısınız. Ayrıca her yolculuğun sonunda yolcular şirketiniz ile ilgili Yorumlarını bırakmaktadır. 

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk
Bus Simulator Ultimate aPK 1.5.2

Şaşırtıcı bir şekilde oyun, en iyi arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz çok oyunculu bir mod sunuyor. Ayrıca, yeni otobüslerin kilidini açmak ve bazı hızlı ödüller ve ikramiyeler kazanmak için farklı Görevlere ve Mücadelelere katılabilirsiniz.

  • Yeni Hedefler
  • Tüm Otobüslerin Kilidi Açıldı
  • Sınırsız para
  • Hata düzeltmeleri

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk (Para Hilesi) İndir

Aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantıdan Bus Simulator Ultimate Apk 1.5.2 sürümünü hemen indirebilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk
Bus Simulator Ultimate 1.5.2 Apk
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç