Teknobu

Bus Simulator Indonesia Mod Apk Hileli İndir (v3.5) + Sınırsız Para + Ücretsiz Alışveriş


Bus Simulator Indonesia Mod Apk Hileli İndir (v3.5) + Sınırsız Para + Ücretsiz Alışveriş

Bus Simulator Indonesia Mod Apk Hileli İndir (v3.5) + Sınırsız Para + Ücretsiz Alışveriş

Bus Simulator Indonesia Mod Apk Hileli İndir (v3.5) + Sınırsız Para + Ücretsiz Alışveriş ; Otobüs kullanabilmek ne kadar heyecan verici olurdu? Siz de merak ediyorsanız, Bus Simulator Indonesia’yı hemen deneyin, böylece farklı rotalarda birçok otobüsü sürebilirsiniz!

Bugün size Bus Simulator Indonesia Mod Apk adında yeni bir oyun sunuyoruz . Bu oyun diğerlerinden çok farklı bir oyun çünkü bu tür bir oyunda otobüsünüz var. Evet! Çok güzel tanınmış Endonezya’da bir otobüse bineceksiniz. Bu oyunda kısaca otobüs şoförü olacaksınız. Otobüs şoförü, herhangi bir koşul olmaksızın bir otobüs şoförü anlamına gelir. Kısacası trafik kurallarına uyun. Gerçek hayatla çok ilişkilendirilebilirler. Ve oh! En önemlisi, hız sınırına dikkat etmelisiniz. Bir saniyeliğine bile bir Otobüs şoförünün işinin çok sıkıcı olduğunu düşünün, çünkü öyle değil. Üstelik bu uygulamayı aldıktan sonra bunu öğreneceksiniz.

Bus Simulator Indonesia Mod Apk Hakkında

Simülasyon oyunları sürekli çalışan oyunlardır ve bazı araştırmalara göre simülasyon oyunları oynayan adamlar daha performanslı, keskin fikirli ve çok görevli olmalarıyla sonuçlanmıştır. Dahası, gerçek dünya sistemlerini tasarlarken bize pratik geri bildirim de sağlayabilirler. Simülasyon oyunları gerçek hayatla aynı şekilde çalışır ve bu oyunları oynarken içinde boğulacaksınız. Bu yüzden bugün burada Bus Simulator Indonesia adlı en iyi simülasyon oyunlarından birini açıklıyoruz.

Yerel bir otobüs şoförü gibi gerçekçi Endonezya yollarında otobüse binmeniz ve görevleri tamamlamanız gereken bir Otobüs simülasyon oyunu. Açıklama dışında, burada size Bus Simulator Indonesia – Bus Simulator Indonesia Mod Apk’nin değiştirilmiş sürümünü de veriyoruz. Sınırsız para gibi, sonsuz satın alma ve serbest varlık piyasalarını serbest bırakma eğiliminde olan birçok komut dosyası içerir. İndirmeli ve nasıl beğendiğiniz ve en sevdiğiniz özellikler hakkında yorum bırakmalısınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Temple Run 2 Mod Apk 1.78.1 İndir (Sınırsız Para)

Muhtemelen şimdi fark etmiyoruz ama otobüs şoförleri gerçekten harika. Neredeyse her gün böylesine büyük ve uzun araçlar kullanıyorlar, ancak yine de takdir görmüyorlar. Ama bir kereliğine otobüs şoförü olmanın nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorsanız, neden Bus Simulator Indonesia’yı indirmiyorsunuz? Bu, Endonezya yollarını içeren en gerçekçi otobüs simülasyon oyunlarından biridir.

Maleo tarafından oluşturulan bu oyunda Endonezya’da otobüs şoförü olarak çalışacaksınız. Gerçekçi bir deneyim yaşayabilmeniz için sürebileceğiniz çok sayıda gerçekçi otobüs var. Sokaklarda bol miktarda yolcu alın ve onları hedeflerine götürün. Trafik kurallarına uyun ve oyundaki çeşitli kontrollerin tadını çıkarın. Kullanılacak farklı başlıklar ve sezgisel kontroller var! Grafikler olabildiğince ayrıntılı!

Endonezya’da Sürücü Olarak Çalışmak

Asla gerçekten fark etmiyoruz ama otobüsler gerçekten harika. Uzunlar, ancak bir otoyolda ve hatta dar bir yolda çok hızlı gidebilirler. Onları her zaman görüyoruz ve hatta her zaman sürüyoruz. Ama hiç bir tane sürmeyi denemek istedin mi? Otobüslere meraklı olabilirsiniz, ancak böyle bir şans olmadığı için gerçek hayatta bir tane sürme şansınız yok. Ama ya bunu bir oyunda yapabilirsen? Bus Simulator Indonesia, oyuncuların şehirde otobüs kullanmalarına ve yolcuları almalarına olanak tanıyan bir otobüs simülasyon oyunudur!

Bus Simulator Indonesia Mod APK İndir
Bus Simulator Indonesia Mod APK İndir

Yoldaki yolcuları almaktan ve gitmeleri gereken yere götürmekten sorumlu bir otobüs şoförü olarak çalışın. Elbette, sürmek kolay değil ama eğlenceli olabilirler! Bu oyunda, Endonezya’da bulunan birçok farklı tür ve marka otobüsü sürebilirsiniz. Ayrıca silecekleri, farklı kamera görüntülerini, tehlike ışıklarını, farları, dönüş sinyallerini, freni, gaz pedalını, direksiyon simidini, kapıları ve daha fazlasını içeren sezgisel bir kontrol şemasına sahip oluyorsunuz! Bu, bir otobüs şoförü olmanın nasıl bir şey olduğu konusunda size gerçekçi bir his veren bir oyundur.

Bu oyunda ayrıca otobüslerinizi özelleştirebilir ve hatta çevrimiçi çok oyunculu bir konvoya katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızı Endonezya şehirleri ve dağlarında birlikte çılgın bir yolculuğa çıkan otobüs şoförü olarak oynamaya davet edin. Bu oyunda araba sürmenin tadını çıkarabileceğiniz pek çok popüler ve otantik Endonezya lokasyonu var. Tekerlekleri, boyayı değiştirebilir, hatta çift katlı bir otobüs bile yapabilirsiniz! Bir otobüste ne istersen onu bu oyunda yapabilirsin!

Bu Yazımızda Okuyun :   Ranch Simulator Apk Son Sürüm İndir 2021

Bus Simulator Indonesia Mod Apk Özellikleri

Günlük olarak işlerini yapan otobüs şoförlerini izlemekten hoşlanıyor musunuz? Otobüs kullanmanın nasıl bir his olduğunu görmek istiyorsanız, o zaman bu sizin şansınız!

Birçok otobüs türünü sürün – Otobüsler, dünya çapında en yaygın ulaşım yöntemlerinden biridir. Aynı anda birçok insanı ağırlayabilirler ve bir yerden diğerine hızla gidebilirler. Her zaman bir tane kullanmayı denemek istediyseniz, şimdi bunu Bus Simulator Endonezya’da yapabilirsiniz. Bu oyunda, Endonezya’da bulunan farklı otobüs türlerini kullanmayı deneyebilirsiniz. Bunlar arasında Hino RK 8 R260, Scania K 360 IB, Scania K 360 IB, Scania K 410 IB ve Scania K 410 IB bulunur. İlk bakışta hepsi aynı görünse de aslında farklı motorlara ve farklı özelliklere sahipler. Oyunda, Kariyer Modu’nda oynayarak birçoğunun kilidini açabilirsiniz. Hedeflerine güvenli bir şekilde daha fazla yolcu götürürseniz daha fazla kazanacağınız yer burasıdır. Elbette, daha fazla ödül kazanmak için video reklamları da izleyebilirsiniz.

Çevrimiçi arkadaşlarla oynayın – Bu oyunda, arkadaşlarınızla otobüs konvoylarına gidebileceğiniz bir Çok Oyunculu Mod da var! Arkadaşlarınızla eğlenceli bir otobüs yolculuğu macerası yaşamak istiyorsanız bu modu oynayın. Şımartabileceğiniz pek çok yer, yapılacak şeyler ve aktiviteler var. Ama önemli olan, birbirinize yakın olmanız! Otobüslerinizi bir konvoyda birlikte sürün ve inanılmaz bir otobüs yolculuğuna çıkın!

image 127
Bus Simulator Indonesia Mod APK İndir

Otobüslerinizi özelleştirin – Bu simülatör oyunu, bir çok bölümünü özelleştirme yeteneği olmadan tamamlanmış sayılmaz. Neyse ki, burada çok fazla özelleştirebilirsiniz! Otobüsü, boyayı, lastikleri, koltukları vb. Değiştirebilirsiniz. İç ve dış parçaları çeşitli seçeneklerden değiştirmekte özgürsünüz. Ancak bunu yapmak için Kariyer Modu oynayarak kazanabileceğiniz paraya ihtiyacınız olacak. Ancak burada kornayı, farı, farı ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Yolculuğunuzu göstermek istediğiniz kadar özel şeyler ekleyin. Ya da adınızı öne ekleyebilir ve havalı otobüsünüzü sergileyebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Mobile Direniş Apk İndir (Güncel Sürüm) 2021

Yolcu alma ve bırakma – Kariyer Modunda yolcuları alıp varış noktalarına bırakabilirsiniz. Esasen bir otobüs şoförü olarak çalışacaksınız, bu yüzden ciddiye almanız gerekecek. Bu, dikkatsizce sürmemeniz gerektiği anlamına gelir. Bunu ne kadar güvenli yaparsanız, o kadar çok para kazanabilirsiniz!

Gerçekçi yollar ve otobüsler – Bus Simulator Indonesia, Endonezya’daki birçok yolu ve halka açık alanı taklit eder. Bu, oyunculara otantik bir otobüs sürüş deneyimi yaşatmak içindir! Gerçek hayatta var olan gidebileceğin birçok yer var. Arkadaşlarınızla farklı turistlerin yerlerinde bir maceraya çıkın!

Çeşitli kontroller – Bu oyun aynı zamanda tam bir kontrol sistemine sahiptir. Bir direksiyon simidi, fren, gaz pedalı, sürüş çubuğu, korna, far, dönüş sinyalleri, silecekler, kamera açıları ve kapılar da olacak. Bu oyunda birçok şeyi ekranınızdan kontrol edebilirsiniz!

Diğer araçları sürün – Mitsubishi Colt L300 ve diğer kamyonlar gibi burada sürmeyi deneyebileceğiniz başka araçlar da vardır.

image 128

Müzik ve radyo oynatıcı – Oyun aynı zamanda oyuncuların müzik ve radyo çalara parça eklemelerine de olanak tanır. Yolcularınızı sürerken ayarlayabileceğiniz bir çalma listesi oluşturabilirsiniz!

Gerçekçi hava durumu – Sürmek istediğiniz hava durumu ne olursa olsun, bunu Bus Simulator Endonezya’da yapabilirsiniz. İster yağmur ister güneşli olsun, sizi durduramayacak hiçbir şey yok!

Sağlanan Mod Apk Özellikleri

  • Sınırsız para
  • Ücretsiz alışveriş
  • Ücretsiz Satın Alma
  • Reklamsız
  • Sınırsız yakıt

Bus Simulator Indonesia Mod APK İndir – Son Sürüm

Her zaman bir otobüs kullanmak istediyseniz, ancak yapamadıysanız, bunun yerine neden Bus Simulator Indonesia’yı indirmiyorsunuz? Burada yolcuları sürmekte ve para kazanmakta özgürsünüz!

download 55
Bus Simulator Indonesia Mod APK İndir
”Google
27 Beğen