Teknobu

Bully Apk 1.0.0.19 (Sınırsız Para) İndir 2022


Bully Apk 1.0.0.19 (Sınırsız Para) İndir 2022

Bully Apk 1.0.0.19 (Sınırsız Para) İndir 2022

Android için Bully Apk 1.0.0.19 (Sınırsız Para) Son Sürümü ücretsiz indirin. GTA geliştiricileri Rockstar Games tarafından size sunulan popüler okul oyununu oynayın.

Oyun temelde vebanın popüler PlayStation 2 için yapılmış eleştirmenlerce beğenilen versiyonunun bir versiyonudur. Burada oyuncular oyunun tamamını ana deneyimde olduğu gibi oynayabilirler.

Buna ek olarak, Bully Yıldönümü Sürümü, keyfini çıkarmanız için çeşitli ek özellikler de sunar. Sadece bu değil, ilk kez Bully hayranları birçok oyun için oynanıştan keyif alacaklar.

Görevleri tamamlarken veya aynı anda destansı zorlukları beklerken görevlere katılın. Yeni okulunuzu keşfetme ve yeni arkadaşlar edinme zamanı. Problemi olan bir çocuğun liseye nasıl uyum sağlayabileceğini ve hayatından nasıl zevk alabileceğini görün, özellikle de nispeten daha parçalı olan okulda.

Bully Apk Özellikleri

Bully Apk 1.0.0.19
Bully Apk 1.0.0.19
  1. YÜKSEK KALİTE GRAFİKLER:

Hemen hemen tüm oyuncular, android cihazlarda oynarken oyunların grafiklerinin yüksek kalitede olmasını ister. Düşük seviye akıllı telefonlar artık çöpe atılmalı. Son teknoloji oyunların keyfini çıkarabilmemiz için üst düzey akıllı telefonlar kullanmalıyız. Düşük kaliteli akıllı telefonlarınız nedeniyle oyunun grafiklerini görmezden gelirseniz, oyundan iyi zevk alamazsınız. Kısacası, oyunun mükemmel resimleri nedeniyle oynanış geliştirilecektir.

  1. ÇOK OYUNCULU ZORLUKLAR:
Bu Yazımızda Okuyun :   Text Me Premium Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Zorba yıldönümü baskısında mevcut olan iki tür görev vardır. Bunlardan biri tek oyunculu görevler, diğeri ise çok oyunculu bir görevdir. Ancak zorba apk ve verileri çok oyunculu zorluklar içeriyor çünkü bu şekilde zorba apk ücretsiz indirmenin daha çok keyfini çıkaracaksınız. Sınıf arkadaşlarınıza meydan okuyabileceksiniz. Artık sadece sıranız geldiğinde oynayabileceksiniz çünkü kabadayı apk android sıra tabanlı çok oyunculu moddur.

  1. KOMPLE ZORBA PAKETİ:

Zorba apk modunun daha birçok versiyonu mevcuttur. Zorba apk moduna birçok yeni karakter, görev ve kilidi açılmış özellik eklendi. Ve zorbalık apk torrent’in diğer sürümlerinin varlıkları olan birçok özelliğin keyfine varacaksınız. Oynanış artacak ve zevkiniz on kat artacak.

  1. FİZİKSEL KONTROLÖR:

Bazı muazzam oyunları oynamak, akıllı telefon cihazlarınızda oynanacak heyecan verici bir iştir. Denetleyici desteği, zorba indirme android apk’de en iyi seçenektir. Ve neyse ki, zorba apk OBB fiziksel denetleyiciyi kontrol ediyor. Ve oyuna başlamadan önce cihazınıza herhangi bir üçüncü taraf desteği eklemeniz gerekir. Bu destek kusursuz olacak ve herhangi bir sorun yaşamadan android apk için zorbalığın tadını çıkaracaksınız.

  1. BULUT OYUNU TASARRUFU:
Bu Yazımızda Okuyun :   Ghosty Apk İndir v1.4.5 Son Sürüm Gizli İnstagram Profil Görüntüleme Uygulaması

Rockstar Games, oyun geliştirmeniz rutin olarak bulutta saklanabileceğinden, oyunu kaydetmek için bulut desteği gibi bulut oyunu koruyucu özelliğini tanıttı. Ve bu ilerlemeye, birden fazla cihaz kullanıyormuş gibi herhangi bir cihazınızdan erişebileceksiniz. Oyununuzun ilerlemesini buluta kaydetme özelliğini etkinleştirmek için Rockstar hesabınıza ihtiyacınız olacak.

Bully Apk 1.0.0.19 (Sınırsız Para) İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm bully apk’yı indirebilirsiniz.

Downlaod APK 300x55 2
Bully Apk 1.0.0.19 (Sınırsız Para) İndir
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç