Web Analytics
Teknobu

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak? 2022
Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak? 2022

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak? 2022

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak, oyuncu kadrosunda kimler olacak çıkış tarihi ne zaman ve daha fazlasını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Avatar 2 Çıkış Tarihi, Konu, Başlık, Fragman, Oyuncular, Güncellemeler ve Bilmeniz Gereken Her Şeyi bu yazımızda paylaştık.

James Cameron’ın Avatar serisinin ilk filminin sinemalarda gösterime girmesinden bu yana on yıldan fazla bir süre geçti ve şimdi hayranlar bir sonraki bölümü büyük bir heyecanla bekliyorlar. Avatar serisi için planlanan dört avatar filmi var ve hem karantina öncesi hem de COVID-19 pandemisi nedeniyle önemli gecikmelere rağmen avatar filminin yakında çıkması bekleniyor.

Avatar 2’nin son gecikmesi Temmuz 2022’de geldi ve avatar filmi nihayet gelecek yıl sinemalarda olacak gibi görünüyor, bu yüzden hayranlar Pandora’nın güzel dünyasını tekrar ziyaret edebilecekler.

Cameron ayrıca planlanan diğer Avatar devam filmleri üzerinde de çalışıyor, ancak muhtemelen tamamlanması yıllar alacak. Şimdilik, Avatar 2 için heyecanlanmaya odaklanalım ve merakla beklenen avatar 2 filmi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak?

Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak
Avatar 2 Ne Zaman Çıkacak

Avatar 2 çıkış tarihi: Avatar 2 sinemalarda ne zaman çıkacak?

Aralık 2021’den ertelenen Avatar 2 , sonunda 16 Aralık 2022’de vizyona girecek .

En son gecikme, yalnızca Yeni Zelanda’daki canlı aksiyon çekimleri değil, aynı zamanda Los Angeles, California’daki “sanal prodüksiyon çalışması” nedeniyle küresel pandemi nedeniyle prodüksiyonun durdurulmasından kaynaklandı.

Avatar 2 kadrosu: Kim geri dönecek ve yeni gelenler kimler?

Orijinal Avatar’ın çekirdek kadrosunun tamamı sözleşmeli olduğu için devam filmlerinde geri dönmesini bekleyin.

Sam Worthington, insana dönüşen Na’vi Jake Sully rolünü yeniden oynayacak ve Zeo Saldana, Na’vi prensesi Neytiri olarak geri dönecek. 43 yaşındaki oyuncu, Guardians of the Galaxy gibi büyük film projeleri sayesinde Avatar’dan çıkan en büyük yıldız oldu .

Stephen Lang bir şekilde ölü Albay Miles Quaritch olarak geri dönüyor ve onun dört devam filminde ana kötü adam olması bekleniyor. Cameron, “Stephen ilk filmde çok akılda kalıcıydı, onu geri alma ayrıcalığına sahibiz. Onu tam olarak NASIL geri getireceğimizi söylemeyeceğim, ama sonuçta bu bir bilim kurgu hikayesi.”

Cameron, “Onun karakteri, yeni üç filmlik destanımız boyunca gerçekten beklenmedik yerlere dönüşecek. Aynı zamanda iyi bir arkadaş olan bu kadar yetenekli bir aktörle çalışmayı gerçekten dört gözle bekliyorum” dedi.

”Google
10 Beğen