Web Analytics
Teknobu

Pubg Mobile E-Posta Kaldırma: Adım Adım 2022
Pubg Mobile E-Posta Kaldırma: Adım Adım 2022

Pubg Mobile E-Posta Kaldırma: Adım Adım 2022

Pubg Mobile E-Posta Kaldırma nasıl yapılır? Bu yazımızda pubg mobile oyununa eklemiş olduğunu e posta adresinizi nasıl kaldırabilirsiniz bunu anlatacağım.

PUBG Mobile’da e-posta nasıl kaldırılacağını bilmeyen oyuncular , hazırladığımız 2022 yılı için bu güncellenmiş makalemizden faydalanabilir. PUBG Mobil e-posta kaldırmak için gerekli tüm adımlar burada. Oyunda hesabınıza giriş yaparken kullandığınız e-posta adresinizi kaldırmak istiyorsanız ve bunun yerine bir sosyal medya hesabına bağlanacaksınız, aşağıda anlattıklarımız bu işlemleri yapmanızı sağlayacaktır.

Oyun hesabınızın güvenliği için yine de güvenli bir e-posta hesabına bağlanmasını öneririz. Ayrıca 3 faktörlü doğrulama aşamalarını tamamlayarak e-posta hesaplarınızın ele geçirilmesini sağlayabilirsiniz. E-postanızı girerken sadece cihazınızın IP’sine ve cihazınıza gönderilen onay koduna erişilebilir. Böyle bir koruma yaptığınızda e-posta şifreniz başkalarının elinde olsa dahi hesabınıza giriş yapamayacaklardır.

Pubg Mobile E-Posta Kaldırma Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile E-Posta Kaldırma
Pubg Mobile E-Posta Kaldırma ios

Aşağıda verdiğimiz yöntem, G Mail hesabınızı kapatmanızı sağlayacak yöntemdir. Aksi takdirde e-posta adresinizi PUBG Mobil hesabınızdan kaldırmanız mümkün değildir. E-postayı kaldırmak için e-posta hesabınızı kapatmak ideal kabul edilir. Ancak e-posta hesabınız kapatamayacağınız önemli bir hesapsa değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

  • Oyuna hangi e-posta ile bağlandığınızı unutmayın ve oyundan çıkın
  • Gmail’e tıklayın
  • Gmail açıldıktan sonra sağ üstten profilinize tıklayın, bunun sizin PUBG e-postanız olduğuna dikkat edin çünkü onun üzerinde işlem yapacağız
  • Google Hesabınızı Yönetin butonuna basın
  • Açılan ekrandan Veri ve Kişiselleştirme kısmına gelin
  • Aşağıya doğru inin karşınıza Verilerinizi indirin, silin veya verileriniz için bir plan oluşturun kısmı gelecektir
  • Oraya geldiğinizde Bir hizmeti veya hesabınızı silin seçeneğine tıklıyoruz
  • Açılan pencerede Gmail hesabınız ile giriş yapın ardından en aşağı inip iki adet yere tik atıp Hesabı Sil deyin
  • Artık Gmail hesabınız PUBG’den kalkmış olacak
”Google
13 Beğenmekten Vazgeç