Teknobu

Apple Kimliği Güncel Değil Hatası (Çözümü) 2021


Apple Kimliği Güncel Değil Hatası (Çözümü) 2021

Apple Kimliği Güncel Değil Hatası (Çözümü) 2021

Apple Kimliği Güncel Değil Hatası nasıl onarılır, Apple Kimliği Güncel Değil Hatası 2021 çözüm yollarını sizlerle paylaştık. İşte tüm detayları sitemizde.

Apple Kimliği Güncel Değil Hatasını düzeltin: “Apple Kimliği güncel değil. Bazı hesap hizmetleri yeniden oturum açmanızı gerektiriyor.” IPhone kullanıcıları bu sorunla metinle karşılaşıyor. Bu hata genellikle SIM kartını veya numarasını Apple Watch’tan değiştirmek ve iCloud’da ödeme yapmak isteyen kullanıcılarda görülür.

Tüm bunlara ek olarak ikinci el iPhone kullanıcıları da bu sorunla sıklıkla karşılaşıyor. Telefonun önceki sahibi aynı Apple kimliğine sahip birden fazla Apple cihazı kullandığında hatalar oluşabilir. Bu yazımızda güncel olmayan Apple Kimliği Güncel Değil Hatasının nasıl düzeltileceğini anlatacağız.

Apple Kimliği Güncel Değil Hatası (Çözümü)

Apple Kimliği Güncel Değil Hatası
Apple Kimliği Güncel Değil

Iphone kimliği güncel değil hatası pek çok nedenden dolayı ortaya çıkabiliyor. Hatanın neden kaynaklandığını tespit ederek onu düzeltmek tercih edilebilir. Dediğimiz gibi pek çok sebep olduğundan hata kaynağını tespit etmek kolay olmayacaktır. Böyle bir durumda genel bir çözüm yöntemine başvurmanız hatadan kurtulmanızı sağlayabilir.

Iphone kimliği güncel değil hatası çözümü şu şekildedir:

  • Öncelikle buradan (https://appleid.apple.com/) Apple kimlik yönetimi sitesine gidin.
  • Apple Kimliği yazan boşluğa kimlik bilginizi girerek ok tuşuna tıklayın.
  • Açılan ikinci kutucuğa parolanızı yazın ve ok tuşuna tıklayın.
  • Sitede oturum açma işleminiz tamamlandıktan sonra telefondan tekrar giriş yapmayı deneyin.
Bu Yazımızda Okuyun :   iPhone 12 ipuçları: Hemen etkinleştirmeniz ve devre dışı bırakmanız gereken 10 özellik

Böylece hata çözülmüş olacaktır. Eğer hata hala çözülmediyse Apple yetkili servisiyle iletişime geçmenizde fayda vardır. Sizden habersiz olarak birileri kimlik bilgilerinizi başka cihazlarda kullanmış olabilir.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç