Teknobu

Vestel Tv Security Error Hatası (Çözümü) 2021


Vestel Tv Security Error Hatası (Çözümü) 2021

Vestel Tv Security Error Hatası (Çözümü) 2021

Vestel Tv Security Error Hatası ile karşılaştıysanız çözümü için yöntemler mi arıyorsunuz? İşte sizlere Vestel Tv Security Error Hatası Çözümü için yollar.

Vestel Tv Security Error Hatası (Çözümü) için aşağıda sizle yapmanız gereken adımlardan bahsettik yazımızı okuyarak Vestel Tv Security Error Hatasının çözümüne kavuşabilirsiniz.

Özellikle televizyonunuzda interneti çok sık kullanıyorsanız internet kullanırken “güvenlik hatası” hataları alabilirsiniz. Aynı zamanda normal bir TV kanalını izlerken ekranda bu hata görünebilir. Bu hatanın en can sıkıcı yanı defalarca tekrarlanmasıdır. Bu hata birkaç nedenden dolayı ortaya çıkabilir. Hatanın ana nedeni, TV ayarlarınızla oynamanız veya güvenli olmayan bir web sitesini ziyaret etmenizdir. Vestel, Arçelik, Sony, Samsung, Philips, Toshiba ve LG gibi birçok TV markasında bu hata oluşabilmektedir.

Vestel Tv Security Error Hatası
Tv Security Error Hatası

Bu hatanın çözümüne gelince aslında çok basit. TV üreticisine ve modeline bağlı olarak yalnızca menü giriş bölümü farklılık gösterebilir. Çözüm için yapmanız gereken tek şey TV ayarlarınızın HBBTV kısmını kapatmak. Bu şekilde probleminize bir çözüm bulabilirsiniz. Bu bölüme erişimin TV markası ve modeline göre değişebileceğini söyledi. Ülkemizde sıklıkla kullanılan birkaç TV markasının çözümlerini tek tek paylaşmak istedik.

Bu Yazımızda Okuyun :   OnePlus, OnePlus 8 ve 8 Pro için OxygenOS 11.0.4.4 Güncellemesini yayınladı

Vestel Tv Security Error Hatası (Çözümü)

Vestel marka bir televizyona sahipseniz, televizyondan internete girerken ya da televizyon izlerken bu hatayı alıyorsanız aşağıdaki sıralamayı takip ederek bu hatadan kurtulabilirsiniz.

Menü > Sistem > Ayarlar > Daha Fazla > HBBTV kısmına girerek HBBTV kısmını “Kapalı” konuma getirebilirsiniz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç