Teknobu

AnonyTun Apk İndir 2021


AnonyTun Apk İndir 2021

AnonyTun Apk İndir 2021

Merhaba sevgili dostlar bugün bu yazımızda sizlere AnonyTun APK uygulamasının son sürüm indirme bağlantısını paylaşıyorum.

Elbette, internet artık neredeyse her yerde. Ancak hala internet bağlantısının kısıtlı olduğu alanlar var. Böylece, web sitelerini açamazsınız, gezinmeyi ve indirmeyi bırakamazsınız. Okulda bile güvenlik duvarları tarafından engellenmiş olabilirsiniz. Sorununuzun çözümü olarak geliyor, düşünmeniz için AnonyTun APK 2021 son sürüm 12.3 var.

AnonyTun Apk Hakkında

AnonyTun Apk
AnonyTun Apk

Evet, burada bahsettiğimiz bu uygulama, oradaki VPN uygulamalarından biridir. Ancak, onu diğerlerinden farklı kılan bir şey var. Ücretsiz VPN uygulaması olduğu gerçeği olurdu. Diğerleri, uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak için kullanıcıların bir miktar kayıt yapmasını gerektirse de, bu uygulamada böyle bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kesinlikle uygun biri.

Burada bahsettiğimiz oldukça güvenilir bir uygulama. Neden olmasın? İşle ilgilenmek için birden fazla proxy sunucusu var. Onlarla bağlantıda kalacaksınız. Hız gelince, bunun için endişelenmenize gerek yok. Bu uygulama, internette gezinirken bu hizmeti çalıştırıyor olsanız bile hızlı tarama yapmanızı mümkün kılabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Bumble Apk İndir Son Sürüm 2021 Güncel

Kayıt işleminin yanı sıra, bant genişliği kullanımı söz konusu olduğunda diğer VPN uygulamalarının genellikle kendi sınırları vardır. Geliştirici, bu sınırın yalnızca göz atmanızın önüne geçebileceğini bilir. Bu nedenle, Android için AnonyTun’da bu sınırı kaldırdılar. Bu nedenle, kullanıcıların VPN uygulaması yardımıyla Android’lerinde ihtiyaçları için internette özgürce gezinme özgürlüğüne sahip olmaları mümkün hale geliyor.

AnonyTun Apk’nin En İyi Özellikleri

Bu çevrimiçi uygulamada her zamanki gibi birçok özellik var. Gibi gibi  anonytun mod, anonytun asal Apk’nizin, anonytun pc  ama ve diğerleri olağanüstü için eşik bazı özel sahiptir.

  • Süper kullanıcı dostu ile temiz ve düzenli tasarım.
  • Kayıt gerekmez.
  • KÖK gerekmez.
  • Hızlı, ücretsiz ve güvenlidir.
  • Bant Genişliği sınırlaması yok (Sınırsız Bant Genişliği).
  • SSL Tüneli, HTTP Tüneli ve TCP Tüneli.
  • Her türlü kısıtlamayı atlayın.
  • Bedava.

Apk’yi Android veya ios’a yükleyin

Bu bölümde, Herhangi Bir Android Cihaza veya ios’a Apk İndirmeyi ve Yüklemeyi öğreneceksiniz. Bu işlemi yapmak için aşağıda verdiğim bazı kurallara uymanız gerekmektedir.

Bilinmeyen bir dosya olarak, tüm cihazlar onu yüklemek için bazı sorunlar çıkarır. Böylece önce cihaz komut bölümünde buna izin vermiş oldunuz. Bilinmeyen kaynağı kontrol edin, Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar adımlarını izleyin.

AnonyTun Apk
AnonyTun Apk
”Google
2 Beğen