Teknobu

Anker Nebula MARS II Pro ile evinizi beyaz perde salonuna dönüştürün


Anker Nebula MARS II Pro ile evinizi beyaz perde salonuna dönüştürün

Anker Nebula MARS II Pro ile evinizi beyaz perde salonuna dönüştürün

Taşınabilir Bluetooth Hoparlör ve Projeksiyon ANKER Nebula Mars II Pro ile evinizi beyaz perde salonuna dönüştürmeye ne dersiniz?

Ergonomik kullanımı, çoklu bağlantı özelliği ile evinizi ve ofisinizi renklendirmeye gönüllü taşınabilir projeksiyon aleti hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

ANKER Nebula Mars II Pro ile tanışın

Taşınabilir cihazları her geçen gün daha fazlaca yaşamımıza dahil ediyoruz. Oldukça fonksiyonlu oluşları ve pratikleri sebebiyle tercih sıralamamızda ilk sıraya yerleştiriyoruz. Bluetooth ve Wi-Fi bağlantıları yardımıyla kablo kısıtlamalarını ortadan kaldıran tüm akıllı cihazlarla uyumlu olan ANKER Nebula Mars II’de bunlardan biri.

Mekan ve aygıt bağımsız, arzu ettiğiniz yere götürerek tüm medya görüntülerinizi izleyebileceğiniz Mars II, haiz olduğu DLP IntelliBright teknolojisi yardımıyla HD kalitesinde keskin görüntüleri 500 ANSI Lümenlik yüksek parlaklıkta eklerken, iki tane 10 Watt gücündeki hoparlörü de kuvvetli bas ve tiz performansıyla gerçekçi bir tecrübe yaşatıyor. Dahili bataryasının 12.500 mAh kapasitesiyle 3 saat kesintisiz emek harcama olanağı sunan Mars II Pro, iOS ve Android destekli mobil uygulamasıyla YouTube ve Netflix’ten de içerik aktarabiliyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Evden Çalışırken Güvenli İnternet Kurulumu İçin İhtiyacınız Olanlar
Nebula Mars II Pro

ANKER Nebula Mars II Pro Nerelerde Kullanılabilir?

Nebula Mars II Pro, taşınabilir bir projeksiyon aleti ve temel olarak entegre olduğu görüntü kaynaklarından gelen görüntüleri büyüterek düz bir zeminde izleyebilmenizi mümkün kılıyor. Televizyonun bulunmadığı çocuk odaları, emek harcama odaları şeklinde alanları ise birer beyaz perde salonuna dönüştürüyor. Tüm akıllı cihazlarla uyumlu olan, bağlanma ve entegrasyon problemi yaşatmayan Nebula Mars; HDMI, USB, Bluetooth ve Wi-Fi bağlantılarını kullanıyor. Isterseniz USB cihazınızda bulunan multimedya dosyalarını yada Wi-Fi bağlantısı üstünden eşleştirebileceğiniz ve kayıtlı olduğunuz platformdan gelen görüntüleri aygıt üstünden yansıtabiliyorsunuz.

Bunun için bir tek karanlık bir ortam ve düz bir duvar kafi geliyor. Odanın boyutu, projeksiyon perdesi şeklinde hesaplamaları yapmanıza gerek kalmıyor. Bununla beraber çözünürlük, ışık gücü-parlaklık, kontrast oranı şeklinde daha detay mevzular üstünde de düşünmüyorsunuz.

Nebula Mars II Pro’nun öne çıkan öteki bir özelliği ise 10 Watt gücündeki hoparlörü.

Kuvvetli ses çıkışı ile adeta beyaz perde salonundaymışçasına bir tesir yaratan bu iki hoparlörler hava koşullarına ve darbelere dayanıklı olarak tasarlanmış. Bu sebeple açık havada da kolaylıkla kullanılabiliyor. Aleti bir tek ses için kullanacaksanız, tam şarj ile kesintisiz 30 saat müzik dinleyebiliyorsunuz. Ergonomik tasarımı ve taşıma sapı yardımıyla her yere kolaylıkla götürebileceğiniz projeksiyon aleti bir tek 1.8 Kilo. ağırlığında. Dolayısıyla sırt çantanıza bile kolaylıkla sığıyor, ağırlık yapmıyor ve yer kaplamıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Remote Desktop Kısayol Nasıl Oluşturulur? 2021
Nebula Mars II Pro 1

Nebula Mars II Pro Teknik Özellikleri

Ev, ofis, dinlence için ek tv ihtiyacını ortadam kaldıran cihazın çözünürlüğü 1.280×720 px, bu çözünürlük ev ve ofis için ideal bir kullanım sunuyor. LED lambasının ömrü ise 30.000 saat olarak derecelendirilmiş. Bu, aleti 7*24 kullansanız bile 1.250 saat yansıtma sağlayacağı anlamına geliyor. Android 7.1 işletim sistemi kullanan, 8GB dahili depolama kapasitesi ile gelen cihazın birer tane HDMI ve USB çıkışı bulunuyor.

Çoklu bağlantıları, kolay kontrolü, ergonomisi ve benzeri olmayan boyutu ile tüm akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Nebula Mars II Pro ile; film, dizi, tv programlarını izleyebilir, oyun oynayabilir ve sunumlarınızı etkili bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Taşınabilir, ergonomik ve fazlaca kullanışlı bu teknoloji harikası aleti hepinize tavsiye ederim.

”Google
12 Beğen