Teknobu

Ahs 2023 Saç Maşası Fiyat, Özellikler ve Yorumları


Ahs 2023 Saç Maşası Fiyat, Özellikler ve Yorumları

Ahs 2023 Saç Maşası Fiyat, Özellikler ve Yorumları

Ahs 2023 Saç Maşası kullanıcılar tarafından oldukça araştırılıyor. Bu yazımızda sizlere Ahs 2023 Saç Maşası Fiyatı, özellikleri ve kullanıcı yorumları hakkında bilgiler verdik.

Aprilla Ahs 2023 Saç Maşası

Ahs 2023 Saç Maşası
Ahs 2023 Saç Maşası

·       Seramik kaplamalı plaka

·       Hızlı ısınma ile hemen kullanıma hazır

·       Maksimum 180 derece sıcaklık

·       Asma halkalı 360 derece dönebilen güç kablosu

·       25 watt

·       2 yıl garanti

Aprilla AHS-2023 Saç Maşası Özellikleri Nelerdir ?

Seramik kaplamalı plakaya sahiptir. Hızlı ısınma özelliğiyle anında kullanıma hazırdır. Maksimum olarak 180 derece sıcaklık verebilmektedir. Asma halkalı ve 360 derece dönebilmekte olan güç kablosu vardır. 25 Watt’lık enerji ile çalışmaktadır.
 Aprilla AHS-2023 Saç Maşası Hangi Durumlarda Kullanılır ?

Eğer saçlarınız düz ise bazı zamanlarda kıvırcık yapmak isteyebilirsiniz. Saç maşası yardımı ile saçımıza istediğimiz şekli verebiliriz. Aprilla AHS-2023 Saç Maşası yardımıyla istediğimiz şekilde iri dalgalar veya sık dalgalar elde edebiliriz

Bu Yazımızda Okuyun :   A101 Bim Aktüel Ürünler Kataloğu Aralık 2020

Yer Kaplamayan Tasarım Harikası

Özel tasarımı sayesinde çok yer kaplamaz. Sizlerin beğenmesi adına en sade ve şık hale dönüştürülmüştür. Ayarlanabilir ısısı sayesinde, saçlarınızı en iyi tanıyan sizlere kendi ısınızı kendinizin ayarlama imkanını sunuyor. Aprilla AHS-2023 Saç Maşası ile saçlarınızı maşalamak artık bir dert değil eğlence haline dönüşmektedir.

Üretim Yeri :Çin 
 İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.Üretim Yeri: Çin

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından A101 Yeni Mağazacılık A.Ş ‘ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Aprilla Ahs 2023 Saç Maşası Yorumları

Çok severek kullanıyorum. Bu markadan ilk kez sipariş verdim ve gerçekten çok memnun kaldım. Hem düz hem de dalgalı saçlar yapılabiliyor tek bir ürünle.. Paketleme ve teslimat da hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hasarsız ve sorunsuz bir şekilde ulaştı elime. Satıcıya teşekkür ederim.Fiyatı performansına göre iyi bir ürün.. Almayı düşünen herkese öneriyorum.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kuran'da Covid-19 geçiyor mu? Koronavirüs Kuran'da hangi ayette anlatılıyor?

Saçlarımı Elektriklendirmiyor ve çok hacimli bukleler elde etmemi sağlıyor

”Google
Beğen