Teknobu

Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli)


Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli)

Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli)

Adorable home mod apk sınırsız para hileli oyunun 2021 yılında son güncel sürümü olan v1.13.4 versiyonunu hemen indirin.

Adorable Home MOD APK (Sınırsız Para) indirmek, birçok oyuncunun her gün rahatlamalarına yardımcı olacak bir oyun istediklerinde seçtikleri bir yoldur. Kedileri seviyorsanız, bu gerçekten kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur.

Adorable Home Mod Apk

Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli)
Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli)

Sosyal medya alanında aktifseniz, bu oyunun son zamanlarda tur attığını bilirsiniz. Şu sıralar en çok konuşulan oyunlardan biri ve görünen o ki herkes oynuyor. Peki, Adorable Home APK tam olarak nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, Adorable Home, aksiyon ve macera oyunu sevenler dahil herkes için bir oyundur! Sevimli kedilere ve oyunun sunduğu hoş atmosfere karşı koyamazsınız. Bu basit bir simülasyon oyunu ama o kadar bağımlılık yapıcı ve rahatlatıcı ki saatlerce oynamayı bırakamazsınız. Bu güzel oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Şanslısınız, bu yazıda bunun hakkında her şeyi konuşacağız!

Güzel Ev, Sevimli Oyun

Bu Yazımızda Okuyun :   Polish Pro Apk İndir Fotoğraf Düzenleyici 2021

Bugün piyasada bulunan tüm şirin oyunlardan en güzellerinden biri bu! Oyunun başında, partnerinizin yanı sıra karakterinizin cinsiyetini de seçebilirsiniz. İki erkek veya kadın karakter arasında bir ilişki kurmak istiyorsanız, bu size kalmış! Kimse seni yargılamayacak! Bu oyunun güzel yönlerinden biri de bu.

Daha sonra oyun, siz ve eşiniz Snow adında sevimli bir kedi ile banliyölerde yeni ve güzel bir eve taşınmanızla başlar. Bu, hayatınızda yeni bir bölüm, bu yüzden zorlu ama ödüllendirici olacak. İşiniz evde kalmak ve eve, evcil hayvanlara ve eşinize bakmak olacaktır.

Çok Güzel Bir Ev ama ilerledikçe zorluklar daha da zorlaşacak. Ama merak etmeyin, bu oyunda bol bol rahatlatıcı anınız olacak!

Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli)
Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli)

Sevimli Kontroller

Adorable Home, oyunculara minimalist ve rahat bir yaklaşım sunar. Bu nedenle kontroller basittir. Sadece dokunun ve basılı tutun. Bazı oyunlar gibi karmaşık dizileri ezberlemeye gerek yok, bu en iyi haliyle tamamen minimalist.

Güzel Özellikler

Size bu oyunun gerçekten sevimli olduğunu söyleyemeyeceğimizden, özelliklerin kendileri için konuşmasına izin vereceğiz. Size oyunun sunduğu her şeyi göstereceğiz ve bundan sonra bazı ipuçları sunacağız. Bunun için kal! Hazır? İşte Adorable Home’un özellikleri:

Bu Yazımızda Okuyun :   Garden Mania 3 Sınırsız Para Hilesi Mod Apk Download

Alanınızı özelleştirin – Ev tasarımına düşkünseniz, bu oyuna bayılacaksınız! Tasarım becerilerinizi ön plana çıkarın ve evinizi olabildiğince sevimli ve sevimli hale getirmeye çalışın. Burada mobilya, bahçe, kutular ve daha fazlası gibi hemen hemen her şeyi özelleştirebilirsiniz.

Oyun içi para birimi olarak aşk – Gerçekten çok sevimli bir şekilde, oyun içi para birimine Aşk denir. Şirin, değil mi? Aldığınız aşklar, bu oyunda ihtiyacınız olan her şeyi satın almanızı sağlar. Bunları televizyon izleyerek, evcil hayvanlarınıza iyi bakarak, yemek hazırlayarak ve video reklamlar izleyerek elde edebilirsiniz.

Sevimli evcil hayvanlarınıza iyi bakın – Gerçek hayatta evcil hayvanlarınız olmasa bile onları bu oyunda alabilirsiniz! İlk evcil hayvanınız Snow adlı kediniz. Bunun dışında oyunda ilerledikçe köpek ve kuş gibi diğer evcil hayvanları da alabilirsiniz. Ama bildiğiniz gibi, kedileri sevmek parkta yürüyüş değildir. Her zaman titiz bir dokunuş içerir. İşte evcil hayvanlarınıza bakmanın yolları: tırnaklarını kesin, evcilleştirin ve banyo yaparak. Bu görevlerin her biri farklı beceriler gerektirir, bu nedenle pratik yaptığınızdan emin olun.

İyi bir ortak olun – Ev ve evcil hayvanlarla ilgilenmenin yanı sıra eşinizle de ilgilenmeniz gerekir! Partneriniz her gün çalışıyor, bu yüzden bento kutuları da hazırlamalısınız. Bunu yapmanın yolu, sahip olduğunuz Aşkları kullanarak dükkandan yiyecek satın almaktır. Partneriniz yemeğinizi beğenirse, biraz daha Aşk alırsınız. Kazan-kazan, değil mi?

Bu Yazımızda Okuyun :   Busuu Premium Apk İndir 2021 Kolayca Dil Öğren

Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli) İndirin

Aşağıdaki bağlantıdan adorable home mod apk hileli sürümünü indirin.

Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli)
Adorable Home Mod Apk v1.13.4 (Sınırsız Para Hileli)

”Google
6 Beğen