Teknobu

Zombie Catchers v1.30.13 Mod Apk 2021


Zombie Catchers v1.30.13 Mod Apk 2021

Zombie Catchers v1.30.13 Mod Apk 2021

Merhabalar sevgili dostlarım bu yazımızda sınırsız para ve bir çok hilesi açılmış Zombie Catchers v1.30.13 MOD APK oyunun son sürümünü paylaşıyorum.

Zombie catchers oyunu için sınırsız para ve sınırsız özelliklere ihtiyacınız varsa bu mod apk’yı indirmelisiniz. İndirdiğinizde sınırsız özelliklerin keyfini çıkartabilirsiniz. Sizde hemen en son sürüm zombie catchers v1.30.13 mod apk sürümünü indirmek istiyorsanız lütfen yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Zombie Catchers Apk Hakkında

Zombie Catchers
Zombie Catchers Mod APK Son SÜRÜM

Zombie Catchers oyunu hiç vakit kaybetmeden sizi geleceğe, zamanın o kadar değiştiği zombi kıyametine götürüyor ki, korkmak ve zombilerden kaçmak yerine, bir Zombie Catchers’ın ayakkabılarına adım atıyorsunuz ve bunu yapmanız gerekiyor. Mümkün olduğu kadar çok zombi yakalamak için becerilerinizi ve ekipmanın en iyisini kullanın.

Oyun burada bitmiyor çünkü yakalanan zombileri dudak şapırdatan tabaklara çevirme ve müşterilerinizi memnun etme seçeneği sunuyor. Daha ilginç olabilir mi? Evet! Grafiklerin en iyisi, oyunu başka bir seviyeye taşıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.4.7 İndir

Ne yapar Zombi catchers tüm zombi bazlı android oyun uygulamalardan uzak durmasını karşısındaki öyküsüne dayanıyor ilginç bir oyun olduğunu. İnsanlar zombilerden korkmak yerine onları avlayıp hayranların favorisi olan lezzetli yemeklere dönüştürmeye çalışıyorlar. En iyi grafiklerden biriyle, oyun deneyimi gerçek hayatla eşleşir ve bir kereliğine sanal bir oyun oynadığınızı hissettirmez. Oyun tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Zombie Catchers v1.30.13 Mod Apk Özellikleri:

  • Modern android oyun uygulamaları arasında, sürekli kullanım ve taze içerik eksikliği nedeniyle kullanıcının sonunda sıkılmasıyla ilgili büyüyen bir sorun var. Geliştiriciler, oyunun bu kategoriye girmediğinden emin oldular ve bu nedenle, oyun sırasında kullanıcı tarafından açılabilen birçok gizli harika gadget tasarladılar. Her silahın kendine özgü yetenekleri vardır ve size kendi benzersiz yolunda yardımcı olacaktır. Bu yüzden hepsini bir an önce topla ve oradaki en iyi oyuncu ol.
  • Övgü listesine ek olarak, oyun, kullanıcının oyunu oynarken keşfedebileceği birçok gizli bölge sağlamak için tasarlandı. Bu, kullanıcının oyunu her denediğinde deneyebileceği yeni bir şey olmasını sağlar. Her bölge, özellikle kullanıcının belirli bir becerisini test etmek için tasarlanmıştır. Oradaki en iyi oyuncu olmak istiyorsanız, yolunuza çıkan tüm zorlukları alt etmeniz gerekir.
  • Oyunun tamamen kötü zombileri yakalamakla ilgili olduğunu düşünmek, o zaman ne yazık ki yanılıyorsunuz. Çünkü yapımcılar, en iyi oyun deneyiminden birini yaratma girişiminde, oyuncunun çabalarını kolaylaştırmak için araştırma yapabileceği ve en iyi iksirleri ve silahları bulabileceği bir yeraltı laboratuvarı konseptini tanıttı. Sadece bu degil. Hatta laboratuvarınızı en son teknolojiye sahip olacak şekilde büyütebilir, genişletebilir ve çeşitlendirebilirsiniz.
  • Oyun, silahları kullanarak olabildiğince çok zombi yakalamanıza ve para karşılığında müşteriler için sulu ve lezzetli yemeklere dönüştürmenize izin vererek sıfırdan iş imparatorluğunuzu yaratmanıza olanak tanır. Yakalamak ve bir sürü para kazanmaya devam etmek ve iş imparatorluğunuzu büyütmek için her türlü zombiyi yakalamayı deneyin.
  • Oyun ve ilgi çekici oynanışı ve özellikleri tamamen ücretsiz olarak mevcuttur ve 12 yaşın üzerindeki herkes tarafından erişilebilir. Ancak yapımcılar, mevcut oynanışı tamamen değiştiren ve daha da ilginç hale getiren bazı ekstra özellikler tasarladılar. orijinal. Bu eklenen özellikler, kullanıcı tarafından küçük bir ücret karşılığında satın alınabilir. Çok yönlü bir oyun deneyimi istiyorsanız, eklentilere gidin. Ancak, ilgilenmiyorsanız bu da devre dışı bırakılabilir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Teamfight Tactics Tft Mobile Apk İndir 2021

Zombie Catchers Mod Apk nasıl indirilir ve kurulur?

  • Zombie Catchers Mod Apk’yi indirmeye başlamak için aşağıdaki butona tıklayın.
  • Tamam’a tıklayın  ve bu, indirme işlemini hemen başlatacaktır.
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra mod apk’nın kurulum sayfası açılacaktır.
  • Yükle’ye basın , gerisini Android cihaz halledecektir.
  • TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.
Zombie Catchers Mod Apk
Zombie Catchers Mod Apk

”Google
1 Beğen