Teknobu

Zula İndir – Türk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu


Zula İndir – Türk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu

Zula İndir – Türk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu

Zula indir! Zula, Türk oyun geliştiricileri tarafından yapılan ve yayınlanan ücretsiz olarak oynayabileceğiniz kaliteli bir online FPS oyunudur denebilir.

Zula indir! Zula tamamen Türk yapımı olan ve oyuncuların online olarak oynayabilecekleri yüksek aksiyonlu bir ücretsiz FPS oyunu olarak tanımlanabilir. Eğlenceli yapısı ve Türkiye’den mekanlarıyla Türk oyuncuları kendisine çekmeyi başaran yapım, kalitesiyle dikkat çekmektedir.

Zula İndir

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz bir FPS olan Zula’da ülkemizin üstünde geçen kurgu bir öykü mevzu alınıyor. Son 50 yıl üstüne yoğunlaşan bu kurgu hikayede ana kahramanımız Demir adlı bir Bordo Bereli. Demir oyun süresince Türkiye’de birçok masum insanoğlunun ölümünden görevli olan yabancı danışma servisi üyelerine karşı savaşım vermekte. Bu acımasız istiharat üyeleri, devlet tarafınca görevlerndirilen Demir’in izini nereye giderse sürmüşlerdi ve onu son olarak düğün gecesinde bularak sevdiklerini katletmişlerdi. Demir ise ağır yaralı bir halde kurtulmuştu. Artık Demir’in hem ülkesini kurtarmak hem de intikam almak adına yurtseverleri birleştirmesi ve Gladyo üstüne adım atması gerekmekteydi. Ikimiz de oyuna bu aşamada dahil oluyoruz ve aksiyonun içine dalıyoruz.

Zula fazlaca oyunculu bir altyapıya haiz ve oyunculara birbirleriyle çevrimiçi olarak savaşma imkanı veriyor. Oyuna kayıt olarak oyunun kurulumunu gerçekleştirdikten sonrasında tarafınızı seçerek oyuna başlıyorsunuz. Oyunda Zula yada Gladyo taraflarından birini seçmemize olanak veriliyor. Her tarafta değişik kahraman seçenekleri içeriyor. Zula tarafında oyunun ana kahramanı Demir’in yanında kendilerine özgü hikayelere haiz olan kahramanlar içeriyor. Gladyo tarafında ise yabancı danışma üyeleri karşımıza çıkıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Discord Rtc Bağlanıyor Hatası Nasıl Onarılır? 2021
Zula Europe 01 1

Zula Oyna

Zula indir dedikten sonrasında karşınıza çıkan indirme işleminin bitmesiyle beraber oyunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Fakat kurma işlemi bittikten sonrasında Zula oynamak için ilk olarak bir hesap açmanız istenmekte. Ilk olarak Zula’nın web sitesi üstünden kişisel hesabınızı oluşturmanız mecburi olarak gösteriliyor. Haliyle siteyi ziyaret edip bir hesap açtıktan sonrasında Zula’yı oynamaya başlayabilirsiniz. 

Zula, klasik FPS oyunlarında bulunan birçok özelliği içinde barındırmasından dolayı oyunculara yabancı gelmeyen bir yapım. Daha ilkin bir FPS oyunu oynadıysanız kolaylıkla Zula’nın oyun dinamiklerine alışabilir ve kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Buna karşın oyunda tam manasıyla usta olmak için yeteneklerinizi geliştirmeniz ve uzun süreyle oyunu oynamanız icap ettiğini de hatırlatmadan geçmeyelim. 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

image 29

İNDİR

”Google
14 Beğenmekten Vazgeç