Teknobu

Zombie Tsunami Apk İndir Son Sürüm 2021


Zombie Tsunami Apk İndir Son Sürüm 2021

Zombie Tsunami Apk İndir Son Sürüm 2021

Zombie Tsunami Apk V4.5.2 sürümünün para ve elmas hilesinin son sürümünü indirebilir oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Herkes toplumda barışı sağlamak için kötü Zombilerle savaşan kahramanları sever. Zombie Tsunami, zombilerin ayakkabılarına adım atmanızı ve zombilerin yapmayı sevdiği şeyi yapmanızı sağlayan, herkesin onları sevmesini sağlayan ve insanlığın son izini ortadan kaldırmanızı sağlayan bir oyundur. Oyun, şehrin her yerinde önünüze çıkacak her şeyi yok ederek herkesi yiyip bitirmenize izin veriyor.

Makalede Zombie Tsunami Apk’nin temel özellikleri ve oynanışı, mod apk’sini indirme gereksinimleri ve size Zombie Tsunami Mod Apk’nın para ve elmas hileli en son sürüm indirme bağlantısını sizlerle paylaşacağız.

Zombie Tsunami Apk
Zombie Tsunami Apk

Zombie Tsunami Apk

Adını iyi sunma vaadinin yanında duran Zombie Tsunami, oyuncunun hikayenin diğer ucunu deneyimlemesini sağlayan bir oyundur. Seni kurtarıcı yapmak yerine, seni yıkıcı yapar. Oyun sizi, tek amacı herkesi zombiye dönüştürmek ve insan varoluşunun son izini kaldırmak olan bir kasabayı işgal edecek bir zombiye dönüştürüyor. Önünüze gelen her şeyi yok etmeli ve her bireyi yemelisiniz. Yüksek kaliteli bir oyun ile Zombie Tsunami’nin halihazırda 200 milyon kullanıcısı var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Huntegro Apk İndir- Android için Gizli instagram Hesaplarını Görüntüleyin 2021
f

Zombi Tsunami Apk Oyununun Özellikleri:

 • Bir oyun zaten büyük bir başarıdır, büyük kullanıcıları çekebilir ve basit kolay oynanışıyla Zombie Tsunami her yaş grubuna mükemmel şekilde uygundur. Bu oyunu oynamak için oyun uzmanı olmaya gerek yok. Tek bir dokunuşla tüm zombi panosu kontrol edilebilir.
 • Zombie Tsunami’nin yapımcıları, kullanıcının bu kadar kolay sıkılmasını istemedi. Bu nedenle, oyuncunun yorulmadan tadını çıkarabileceği yaklaşık 100’den fazla zorluk seviyesine sahip bir oyun yarattılar.
 • Oyunun sadece insan zombileriyle sınırlı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oyun, insanları zombiye dönüştürme şansı daha yüksek olan zombi kuşları yetiştirme fırsatı veriyor. Kulağa ürkütücü geliyor!
 • Oyun, oyuncunun oyun boyunca kilidini açabileceği birçok yükseltme ile doludur. Her oyun, becerilerinizi ve insanları zombiye dönüştürme şansınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır.
 • Her oyun eğlencelidir ancak arkadaşlarınızla oyunun tadını çıkardığınızda farklı bir eğlence seviyesi vardır. Zombie Tsunami, yolunuza çıkan her şeyi yok etmeniz gereken bir yarışa arkadaşlarınıza meydan okumanızı sağlar.
 • Heyecanı arttırmak için, oyuncu yaklaşık 10 artı UFO türü, ninjalar ve daha fazlası gibi birçok bonus sundu. Oyun, orada sıradan bir oyun gibi değil.
Bu Yazımızda Okuyun :   GTA San Andreas Mod Apk Para Hileli 2020

Yukarıda bahsedilen ilginç özellikler, Zombie Tsunami’nin popülaritesinin arkasındaki sebeptir. Ancak memnun kalmazsanız, Zombie Tsunami Mod Apk’nin ek faydalarından bahseden sonraki bölüm herkesin ihtiyacı olan şeydir.

Zombie Tsunami Mod Apk için kurulum adımları:

 • Aşağıda verilen indirme bağlantısını seçin ve aşağıda gösterildiği gibi bir uyarı metni göreceksiniz:
 • Evet’i seçin ve indirmenin başladığını göreceksiniz.
 • İndirme işlemi tamamlandığında kurulum sayfasını göreceksiniz.
 • Tıklayın yükleyin ve android cihaz Zombi Tsunami Mod APK yükleme işlemini bitirecektir.
 • Zombie Tsunami Mod Apk sınırsız altın ve elmasların keyfini çıkarın.

Aşağıdaki bağlantıdan zombie tsunami apk para ve elmas hilesini indirin.

DOWNLOAD APK 14

”Google
10 Beğen