Teknobu

Zombie Army Trilogy Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?


Zombie Army Trilogy Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Zombie Army Trilogy Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Zombie Army Trilogy Sistem Gereksinimleri Nelerdir , bu oyunu bilgisayarımda çalıştırmak için hangi özelliklere sahip olmam gerekiyor işte tüm detaylar bu yazımızda.

Zombie Army Trilogy Sistem Gereksinimleri. Zombie Army Trilogy’yi çalıştırmak için bilgisayarınızda hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu görün. Zombie Army Trilogy Çalıştırabilir miyim? Bu bilgiler, Zombie Army Trilogy’yi oynamak için bir oyun bilgisayarı kurmanıza yardımcı olacaktır. 

Zombie Army Trilogy, Rebellion Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir üçüncü şahıs taktik nişancı gizli video oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 6 Mart 2015’te yayınlanan Sniper Elite serisinin bir yan ürünüdür. Oyunun temeli, II.Dünya Savaşı’nın son günlerinin alternatif bir versiyonunda, Alman ordusu yenilgiye yaklaşırken, Adolf Hitler’in, düşmüşleri gizli ritüellerle zombi olarak yükseltmek ve onları Müttefiklere karşı çevirmek için son bir çare planı kullanmasıdır. kuvvetler, böylece Almanya’nın ölümsüzler tarafından istila edilmesine neden oldu.Zombie Army Trilogy Rebellion tarafından geliştirilmiş ve Rebellion tarafından yayınlanmıştır. 6 Mart 2015’te piyasaya sürüldü.

Zombie Army Trilogy Sistem Gereksinimleri

Zombie Army Trilogy Sistem Gereksinimleri

Minimum gereksinimleri

  • Bellek: 2 GB
  • Grafik Kartı: ATI Radeon HD 5870
  • İşlemci: AMD Athlon 64 X2 4200+
  • Dosya Boyutu: 15 GB
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) veya Windows® 7 veya Windows® 8. Windows® XP DESTEKLENMEZ.
Bu Yazımızda Okuyun :   Trooper Shooter İpuçları ve Püf Noktaları 2020

Zombie Army Trilogy Çalıştırabilir miyim?

Zombie Army Trilogy sistem gereksinimleri, en az 2 GB RAM’e ihtiyacınız olacağını belirtiyor. Zombie Army Trilogy’yi kurmak için en az 15 GB boş disk alanına ihtiyacınız olacak. Oynayabileceğiniz en ucuz grafik kartı bir ATI Radeon HD 5870’tir. Zombie Army Trilogy’yi çalıştırmak için en azından AMD Athlon 64 X2 4200+ CPU gereklidir.

Zombie Army Trilogy, Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) veya Windows® 7 veya Windows® 8 ile PC sisteminde çalışacaktır. Windows® XP DESTEKLENMEZ. ve yukarı.

”Google
14 Beğen