Teknobu

Zepeto Mod Apk (Elmas Hilesi) 2021


Zepeto Mod Apk (Elmas Hilesi) 2021

Zepeto Mod Apk (Elmas Hilesi) 2021

ZEPETO Mod Apk eğlenceli bir oyundur. Zepeto apk için mod sürümünü paylaşıyoruz ücretsiz elmas hileli hemen indirin.

ZEPETO, yayıncı Naver Z Corporation’ın bir ürünüdür. Dürüst olmak gerekirse, buna bir simülasyon oyunu mu yoksa bir karakter yaratma uygulaması mı demeliyim hala merak ediyorum. Muhtemelen arada bir melez bir şeydir. Sadece oynamak ve hayattan zevk almak için bir 3D modelleme özelleştirme uygulaması değil, aynı zamanda üst düzey bir 3D modelleme uygulamasının bir sonucu olarak karakter tabanlı bir eğlence oyunudur.

Sokaklarda dolaşan kendinizle aynı kimliğe sahip sevimli bir karakterle oynamak ister misiniz? Veya biraz daha basit, şeklinizden ve yüzünüzden 3D karakterler oluşturabilecek bir uygulama mı arıyorsunuz? Yukarıdaki ihtiyacınız varsa hemen ZEPETO’yu indirelim.

Zepeto Mod Apk

İlk olarak, bu bir 3D karakter oluşturma uygulamasıdır.

ZEPETO’yu açın, cihazda bulunan selfie görüntüsünü yükleyin veya doğrudan ZEPETO’da bir selfie çekin ve “dönüşüm” sürecini başlatın. Bu bölümde ZEPETO’ya bir uygulama diyeceğim. Bu uygulama, fotoğrafınızı bir yüz simülasyonuna dayalı güzel bir 3D çizgi film karakterine dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Bu çizgi film karakteri hem ZEPETO’da ana karakter oluyor hem de sosyal ağlarda arkadaşlarla yapılan sohbetlerde emoji olarak kullanılabiliyor. Bir taşla iki kuş vurmak değil mi?

Bu Yazımızda Okuyun :   Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.5.0 İndir Güncel Son Sürüm
Zepeto Mod Apk
Zepeto Mod Apk

Bu uygulamada 3D karakterler hızlı bir şekilde oluşturulur. Bundan hemen sonra, onu daha da özelleştirmeye devam edebiliriz, yani keyfi olarak değiştirerek ve karakteri en iyi ürün haline getirebiliriz. Saç stilinizi, saç renginizi, yüzünüzü, kıyafetinizi, aksesuarlarınızı ve ifadelerinizi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca daha komik görünmesi için bazı alaycı ifadelerle (huysuz bir yüz, kocaman bir gülümseme veya hoş bir göz kırpma gibi) karakteri tam olarak kendiniz gibi yapabilirsiniz. Çünkü daha sonra bu, sohbet ederken sizin de ifadeniz olacak.

Genel olarak bana göre ZEPETO’nun 3D animasyonlu karakter oluşturma özelliği çok güzel ve canlı grafiklere ve ritmik ve esnek harekete sahiptir. Ayrıca birçok farklı özelleştirmeye ve neşeli renklere sahiptir. Yüz hatlarının özçekimlerden 3D görüntülere dönüşümü de iyi. Gerçek hayatta kendinizden bile daha komik ve biraz daha aptal. Çok iyi inan bana. Ama size söyleyeyim beyler, bu sadece açılış ve gövde ve ilginç sonuç sizi bekliyor. Eğlence yeni başladı.

Android için ZEPETO MOD APK’sini indirin

Zepeto Mod Apk
Zepeto Mod Apk

Sonuçta ZEPETO, uygulamaların, oyunların ve sosyal ağların mükemmel birleşimidir. Kendi yarattığınız 3D karakterlerle yaşamakta özgür olacaksınız. Etkileşim için sosyal ağlarda daha fazla arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Bu seferki gibi gerçek hayatta sokağa çıkamıyorsanız, bu, seyahat etmeyi seven gençler için en iyi oyundur.

Zepeto Mod Apk
Zepeto Mod Apk
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç