Teknobu

Zaman Çarkı 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?


Zaman Çarkı 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Zaman Çarkı 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Zaman Çarkı 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak? Beem Yenilendi mi? Merak edilen tüm soruların cevaplarını sitemizde paylaştık.

Zaman Çarkı , Amazon Prime’ın en çok izlenen orijinal dizisidir. Yazar Robert Jordan’ın bir dizi romanına dayanan fantastik şov, izleyicileri büyüledi ve onları sihir, nefes kesici güzellikteki manzaralar, mistik yaratıklar ve daha fazlasıyla dolu destansı bir maceraya götürdü.

Zaman Çarkı, Rafe Judkins tarafından yaratılan ve Sony Pictures Television, Red Eagle Entertainment, Radar Pictures ve Amazon Studios tarafından üretilen bir Amerikan macera TV şovudur. Şovun başrolünde Kae Alexander var. Zaman Çarkı ilk olarak Amazon’da N/A’da yayınlandı. Şimdiye kadar bir sezon oldu. Serinin şu anda N/A kullanıcı oylarına göre 10 IMDb üzerinden N/A puanı var .

Zaman Çarkı 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Zaman Çarkı 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak
Zaman Çarkı 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak

‘The Wheel of Time’ 1. sezon prömiyeri 19 Kasım 2021’de Amazon Prime Video’da yapıldı ve sezon finali 24 Aralık 2021’de yayınlandı. İlk sezon, her biri yaklaşık birer saatlik sekiz bölümden oluşuyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gizem Bağdaçiçek kimdir? Nereli, kaç yaşında, olayı ne?

Zaman Çarkı 2. Sezonla ilgili olarak, hayranlar ikinci sezonun prodüksiyonunun yolda olduğunu bilmekten memnun olacaklar. Mayıs 2021’de, 1. sezonun çekimlerinin tamamlanmasından kısa bir süre sonra, Amazon’un gösteriyi 2. sezon için yenilediği bildirildi. prequel olarak hizmet eder.

Zaman Çarkı 2. Sezon Oyuncular: İçinde kim var?

Kadroya, Daniel Henney (Lan Mandragoran), Zoë Robins (Nynaeve al’Meara), Madeleine Madden (Egwene Al’Vere), Josha Stradowski (Rand) gibi diğer merkezi oyuncular da eşlik eden Rosamund Pike (Moiraine Damodred) tarafından yönetiliyor. al’Thor) ve Marcus Rutherford (Perrin Aybara). Yardımcı rollerdeki aktörler arasında Kate Fleetwood (Liandrin Guirale), Priyanka Bose (Alanna Mosvani), Hammed Animashaun (Loial), Álvaro Morte (Logain Ablar), Johann Myers (Padan Fain), diğerleri yer alıyor. Bu nedenle, hepsi gelecek baskı için rollerini yeniden oynayacaklar.

Ceara Coveney, Natasha O’Keeffe ve Meera Syal’in 2. sezon için dizinin düzenli kadrosunda yer aldığı bildirildi. Coveney, popüler karakter Elayne Trakand, Andor’un Kızı Varisi’ni canlandıracak. Ancak, O’Keeffe ve Syal’in oynayacakları rollerin karakter ayrıntıları açıklanmadı. Raporlara göre Donal Finn, Mat Cauthon rolü için Barney Harris’in yerini aldı. Bunların dışında, oyuncu kadrosunda daha taze yüzler görmeyi bekleyebiliriz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Rebiülevvel Ayı Ne Zaman Başlıyor? 2022
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç