Teknobu

Youtubers Life Apk 1.6.2 Güncel Sürümü İndir (2021)


Youtubers Life Apk 1.6.2 Güncel Sürümü İndir (2021)

Youtubers Life Apk 1.6.2 Güncel Sürümü İndir (2021)

Bir YouTube blog yazarının hayatını yaşamak için Youtubers Life Apk Son Sürüm Ücretsiz’i Android için indirin. Youtuber’lar için canları yeniden yaratın.

Youtubers Life Apk uygulamasının son sürümünü arıyor ve güncel sürümünü indirmek istiyorsanız bu yazımızda sizlere youtubers life apk için indirme bağlantısını ve youtubers life apk para hileli versiyonu mevcuttur. Youtubers apk’yı indirmek için yazımızı okumaya devam ediniz.

Youtubers Life Apk Nedir ?

YouTubers Life APK
YouTubers Life APK

Youtubers Life Apk , U-play Online tarafından sunulan bir oyundur. Oyun, oyuncuların bir YouTube Blogger’ın gerçek hayatını deneyimlemelerine olanak tanıyan bir simülasyon oyunudur. Youtuberların yaşamı, yıldız olma hissini yaşamanıza izin verecektir. Ayrıca size ünlü olmakla nasıl başa çıkılacağını da öğretir.

Oyunla ilgili dikkat edilmesi gereken en önemli şey, zaman yönetiminin çok önemli olduğudur. Kanalınıza içerik yüklemek de bu oyunda çok önemlidir. Günlük görevlerinize katıldığınızdan emin olmalısınız. Oyunun şaşırtıcı yanı, farklı kanalların olması.

Bu Yazımızda Okuyun :   Police Patrol Simulator Apk Mod 1.0.4 Sınırsız Para Hilesi İndir

Yeni başladığınızda takipçi edinmek zor olabilir. Ancak, daha fazla video yükledikçe bu daha kolay hale gelir. Takipçileriniz artarken, nefret edenlerden de olumsuz yorumlar alacağınızı unutmamak önemlidir. Bu sizi hiçbir şekilde etkilememelidir.

Video kanalınızı oluşturmadan önce yapmanız gereken ilk şey bir avatar oluşturmaktır. Avatarınızı oluştururken aralarından seçim yapabileceğiniz farklı saç stilleri, gömlekler ve şapkalar vardır.

Youtubers Life Apk Nasıl Oynanır ?

youtubers life gaming channel mod unlimited cashscore moddroid 3

Oyuna başladığınızda, kendinize bir görünüm tasarlayabilirsiniz. Oyun, kimliğinizi seçmeniz ve ifade etmeniz için birçok özellik sunacak. Yüzdeki detayları seçebilir, sonra saç stilinizi, sakal stilinizi, şapkayı, gözlüklerinizi,… Hepsi ücretsiz olarak açılmayacaktır, ancak bazen yine de zaman ve para harcamak zorunda kalacağınız bazı şeyler vardır.

Bu yeni moda Kanalı güncellemesiyle oyuncular artık kendi setlerini oluşturabilir. Sizin tarafınızdan tasarlanan güzel kıyafetler, zamanın trendlerine ayak uydurmalı ve birçok izleyiciyi heyecanlandırmalıdır. Tabii ki, örnek olarak üzerinize giymelisiniz. Youtubers Life: Gaming Channel, onları fethedebilmeniz için sizi yedi farklı stille aydınlatacak. Bu temalar inanılmaz derecede moda ve oyuncunun biraz moda estetiğine ve çekici videoları düzenleme yeteneğine sahip olmasını gerektiriyor. Moda sektörüne girdiğinizde gerçek bir ünlü gibi olacaksınız. Daha da ilginç olanı, burada oynarken her sezonu farklı şekilde planlamanız gerektiğidir. Her mevsim için bir tane moda olacak ve havaya uygun olacak. Videolarınız başarılıysa ve iyi bir satış tezgahınız varsa, bir atölye çalışması yapın.

youtubers life gaming channel mod unlimited cashscore moddroid 4

Bu boş bir oyundur ancak oyuncularınızın rahat bir zaman geçirmesine izin vermez. Şu anda Youtube pazarının ciddiyetini simüle ettiği için geç kalırsanız ve bilgiyi zamanında yakalamazsanız kesinlikle bir kayıp yaşarsınız. Öncelikle oyuna girerken verilen birçok farklı özellik ile kendi karakterinizi tasarlamış olacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Full Apk İndir (Ücretsiz 2021)

Karakterinizi tasarladıktan sonra, onun kişiliğini seçmeniz gerekecek. Aktif bir kişi olacak mısın, milyonlarca görüntülemeye ulaşan YouTube videolarının nasıl oluşturulacağını biliyor musun? Ya da para tutkunu olabilirsiniz. Bazen iyi bir öğrenicisiniz ve öğrenmek için uygun içeriğe sahip olursunuz. Ardından oluşturmak üzere olduğunuz içerikle ilgili şeyler yapmaya başlayacaksınız. Örneğin, oyunla ilgili bir Kanal oluşturursanız, oyunu oynamanız ve maçlarınızı kaydetmeniz gerekecektir. Moda ile çalışıyorsanız, kıyafetleri tasarlamalısınız. Yemek yapmakla uğraşıyorsanız tabii ki markete gidip eşsiz yemekler yapmalısınız. Rahatça çalışabilmeniz için pek çok farklı içerik görünecektir.

Youtubers Life Apk 1.6.2 Güncel Sürümü Nasıl İndirilir ?

YouTubers Life APK sürümünü indireceksiniz. YouTubers Life APK MOD kurulum adımlarını bilmiyorsanız aşağıda belirtilen adımları takip edebilirsiniz. 

  • Öncelikle Android cihaz Ayarları Uygulamasını açın .
  • Aşağı kaydırın ve Güvenlik Ayarlarını bulun , açın.
  • Şimdi Aygıt Yöneticisi seçeneklerini bulun ve buradan “Bilinmeyen Kaynaklar” ı etkinleştirin .
Downlaod APK 300x55 56
OBB 2

Sonuç

Sizler için bu yazımızda YouTubers Life APK uygulaması hakkında bilgi verdik ve indirme bağlantısını sizlerle paylaştık

”Google
11 Beğen