Teknobu

Yilbasidroplari .com – PUBG Mobile (Yıl Başı Dropları) 2022


Yilbasidroplari .com – PUBG Mobile (Yıl Başı Dropları) 2022

Yilbasidroplari .com – PUBG Mobile (Yıl Başı Dropları) 2022

Yilbasidroplari .com adresi ile erişilmeye çalışılan sayfayı inceledik. 2022 yılında Bedava UC kazanmak için oyuncuların denediği yeni bir yöntemin gerçeklerini sizlere anlatacağız.

Son zamanlarda PUBG Mobile oyuncuları oyun içerisinde kostüm ve çeşitli hususi eşyaları bedava alabilmek adına UC kazanmanın yollarını arıyorlar. Bir fazlaca çeşitli hile programı ve düzmece siteler oyuncuları bu yönde kandırıyor ve dolandırıyor. Oyuncuların PUBG Mobile Bedava UC iddiaları ile kandıran ve dolandırmaya çalışan tüm siteleri ve uygulamaları inceleyip oyuncuları uyarmıştık. Şimdi de Yilbasidroplari .com PUBG adı altında paylaşılmaya başlanan bir bağlantıyı araştırdık. Bu bağlantıda oyuncuların parasız uc kazanabilecekleri iddia ediliyormuş.

Yilbasidroplari .com PUBG Mobile için Bedaba UC Hilesi hakkında inceleme gerçekleştirdik. 2022 yılına ilişkin olan bu bağlantıların gerçek yüzlerini açıklıyoruz.

Yilbasidroplari .com gibi toplumsal medya ve forum sitelerinde devamlı olarak Bedava PUBG Mobile UC Kazanma Hilesi benzer biçimde bağlantılar paylaşılıyor. Oyuncularda bu bağlantılara paylaşarak giriyorlar. Biz bu tür güvensiz bağlantıları inceleyip, daha sonra oyunculara anlatıyoruz. Bu sayede zararlı bir vaziyet olduğu zaman önceden fark ederek kendinizi riske atmamış olacaksınız. Yilbasidroplari .com PUBG Mobile bağlantılarıyla ilgili söylemek istediklerinizi ve sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Yilbasidroplari .com – PUBG Mobile

Yilbasidroplari .com olarak paylaşılan link’deki site kullanıcılarına para kazandıran bir site, kısaca bu linke tıkladığınız süre reklamı izlerken yada reklama tıkladığınız süre bunu paylaşan kişiye para kazandırıyorsunuz. Biz gene de devam edip, sonucunda neler olacağını görmek istedik. Yilbasidroplari .com PUBG Mobile bağlantısında ilerlediğimiz süre en sonucunda sisteme kayıtlı haber sitelerine yönlendirildik.

Bu Yazımızda Okuyun :   Mobil Oyun Konsolu

PUBG Mobile Bedava UC kazanmamızı sağlayacak herhangi bir sonuca ulaşılamadı. Yilbasidroplari .com PUBG Mobile Bedava UC Hilesi adı altında 2020 yılında asla bir ücret ödemeden hesaplara yapıldığı iddia ediliyor. Bağlantıyı incelediğimiz süre link kısaltma sitesi üzerinden yapıldığını görüyoruz. Esas bağlantıya gidebilmek için bir kaç reklam geçmemiz gerekiyor. Bu tür sistemlerde linki kısaltanlar linke giren insanlar üstünden para kazanırlar.

Yilbasidroplari .com - PUBG Mobile
Yilbasi droplari .com – PUBG Mobile

Yilbasidroplari .com İnternet sitesine girmeye çalıştığınızda bir engel ile karşılaşıyorsunuz. Google kullanıcısına zarar verebilecek içerikli siteleri gördüğü zaman kısıtlama koyuyor. Bu da site içerisinde oyuncuları kandıracak unsurların yer aldığını göstermektedir. Yilbasidroplari .com adresinden PUBG Mobile Bedava UC kazanmak için denemeye bile kalkışmayın.

Yilbasidroplari .com için herhangi bir sonuca ulaşamadık. Bu tür feyk ve yalan bağlantıları kullanmadan ilkin hakkında araştırmalar yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca eğer gitmek istediğiniz bağlantı ile ilgili bir sonuç bulamadıysanız araştırmamız için bizlere bildirebilirsiniz. Yilbasidroplari .com PUBG bağlantısına tıkladığımız anda bunun bir tuzak bulunduğunu düşünmeye başladık. Sonrasında karşımıza YouTube videosu geldi. Videoda hile açıklamadaki bağlantıda diyordu. Bağlantıdaki link yine kısaltılmış bir link olduğunu gördük. Yani Yilbasidroplari .com PUBG Mobile bağlantısı sahtedir.

bmtkzbz4snre aracılığıyla PUBG Mobile oyununda kullanabileceğiniz bedava UC kazanmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. 2021 yılında hizmete giren bu biçim siteleri sizler için araştırıyor ve iyi mi bedava elde edebileceğinizi anlatıyoruz. Tencent Games tarafından geliştirilen günümüzün en popüler hayatta kalma oyunlarının başındaki PUBG Mobile vatanımızda de oldukca popüler. Özellikle PUBG Mobile oyunları oyun içerisinde farklı karakterler ve kostümler alabilmek için bedava UC iyi mi kazabileceklerini araştırıyorlar. Yilbasidroplari .com seçimi siteler de bu arayışlar içine giren oyunculara selamlar bizler sizlere bedava UC veriyor diyerek ilgilerini üstlerine çekiyorlar. Burada ne olursa olsun yasadışı dosyalar ve siteler paylaşılmamaktadır. Amacımız bu tür sitelerin gerçek yüzlerini ortaya çıkarmak ve oyuncuların güvenliklerini sağlamaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Horizon Chase Turbo Sistem Gereksinimleri, Kaç Gb 2021

uc loot. com PUBG Mobile UC kazanmak isteyen oyuncuların çeşitli ödüller kazanmasını sağlamış olduğu iddia edilen bağlantıyı inceledik. Tüm gerçekleri öğrenin. uckazan .com, uzantılı bağlantı son zamanlarda birçok toplumsal medya sitesinde oyuncular arasında yayılmaya başlandı. PUBG Mobile oyuncuları oyun içerisinde illegal yazılımlar kullanmadan çeşitli şekillerde Bedava UC kazanabileceklerini düşünüyorlar. Fakat böyle bir durum söz mevzusu değil. Yazımızın devamında esas olan gerçeklerden bahsediyoruz.

Yilbasidroplari .com – PUBG Mobile Yıl Başı Çekiliş Kodları

Yilbasidroplari .com PUBG Mobile Bedava UC kazanabileceğinizi düşünen binlerce oyuncu var. Çeşitli popüler sosyal medya uygulamaları ve siteler üzerinden bu tür reklamları görüyorlar. Böyle siteler uygulamalara reklam veremeyeceği için kendi reklamlarını hesaplar açarak gönderi paylaşıp yapmaktadır.

Artık günümüzdeki hırsızlar cüzdan çalmak yerine cüzdan bilgilerinizi çalıyorlar. Yani sizin paranızı cebinizden çalmak için cüzdanınızı çalmalarına gerek kalmadı. Zaten her bilginizin bulunmuş olduğu telefonlarınıza sızarak da olabildiğince fazla paranızı çalabiliyorlar. İşte PUBG Mobile parasız UC arayanlar da Yilbasidroplari .com gibi siteleri ziyaret ederek kendi cüzdanlarını hırsızlara teslim etmiş oluyorlar. Yilbasidroplari .com, her ne kadar bedava uc dağıttığını iddia etse’de esas amaçları PUBG Mobile oynayan oyuncuları tuzaklarına düşürmek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Uzaktan Kumandalı Araba Kutu Açılışı

Sosyal medya uygulamaları üstünden oyuncuları hedef alan gönderiler paylaşıyorlar. Tıpkı sitelerindeki sistem çalışıyormuş gibi hazırladıkları feyk video ve görselleri paylaşıyorlar. Bunları gören oyuncular da kendilerinin de parasız UC kazanabileceğini düşünüyor ve bu siteleri ziyaret ediyorlar. vipcs3 PUBG Mobile benzer biçimde daha yüzlerce değişik tuzak bulunmaktadır. Buraya gireceğiniz telefon numarası bilgisi veya bir onaylama işleminiz pahalıya patlayacaktır. Kesinlikle bu tür sistemlere güvenmeyiniz.

Hatta APK uzantıları dahil olmak suretiyle PUBG Mobile oyununda herhangi bir UC hilesi yapamazsınız. Yapabileceğinizi söyleyen ve iddia edenlerden korkun ve uzak durun. Bağlantıyı incelediğimiz zaman yasal olmayan reklamların olduğu bir siteye yönlendirdiğini görüyoruz. Bu site sonucunda daha önceki PUBG Mobile Lite BC Hilesi yazımızda bahsettiğimiz dolandırıcılık şekillerinin kullanıldığını gördük. Yilbasidroplari .com isminde bağlantı ile alakalı düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Yilbasidroplari .com PUBG Mobile Yıl Başı Dropları Hediye Kodu

Yilbasidroplari .com İnternet sitesi üzerinden PUBG Mobile oyuncuları bedava UC kazanmak istiyorlar. Bunu iyi mi yapacaklarını merak ettikleri için oldukça fazla bu sual sorulmaya başladı. Fakat yukarıda yaptığımız araştırma sonuçlarını okuyunca bu probleminin ne kadar gereksiz olduğunu da anlayacaksınız. Eğer dolandırılmak istemiyorsanız tüm bu illegal yollardan uzak durun. Çünkü aklınızın alamayacağı kadar farklı yöntemler üstünden insanları dolandırmaya çalışıyorlar.

”Google
Beğen