Teknobu

En İyi Yılan Filmleri 2021


En İyi Yılan Filmleri 2021

En İyi Yılan Filmleri 2021

Merhaba değerli teknobu.net okuyucuları bu yazımızda sizlere en iyi yılan filmleri nelerdir bugün bundan bahsedeceğiz.

Tüm zamanların en iyi yılan filmlerini sizler için araştırdık ve bu makalemizde hepsini paylaştık işte tüm zamanların en iyi yılan öcü filmleri.

En İyi Yılan Filmleri

Yılan Filmleri
Yılan Filmleri

Aşağıda tüm zamanların en iyi yılan filmlerini sizler için paylaştık.

1: The Jungle Book (1967)

En İyi Yılan Filmleri

Sadece 1992 yılında Will Smith-özgür, sert-G terör saç yetiştirme dışarı kenar Aladdin bir yılan haline Jafar dönüşümleri baddie ettiği, Disney’in animasyon Jungle Book Sterling Holloway lisping Kaa hipnotize adam- çalıştığında anına kesim sayesinde yapar Mowgli’yi kaleydoskop gözleriyle yiyebilsin diye. Çatallı dili, sayısız nesilden çocuğa kan donduran kabuslarla ilk kez karşılaşmalarını sağlamaktan sorumludur. Bu Hollywood’un ofidiofobi ağ geçidi ilacını düşünün.

2: The Snake Woman (1961)

En İyi Yılan Filmleri

Sidney J. Furie’nin düşük bütçeli İngiliz korku filminde Susan Travers, akıl hastalığı çılgın bilim adamı kocası tarafından yılan zehiriyle tedavi edilen bir kadının kızını canlandırıyor. Kötü tıbbi fikirler listesinde üst sıralarda yer alan serum, genç kızı utero’da “kötülüğe” çevirir – ya da batıl inançlı İskoç kasaba halkı, yanan meşalelerle ona geldiklerinde öyle olduğuna inanır. Bu oldukça sevimsiz bir şey, emin olun.

Bu Yazımızda Okuyun :   Avukat Olmak İçin Hangi Derslerin İyi Olması Gerekir 2021

3: Piranhakonda (2012)

En İyi Yılan Filmleri

Yapımcı Roger Corman’ın ateşli B-film zihninden (ve onun çömezi , Chopping Mall yönetmeni Jim Wynorski tarafından yönetildi), tahmin ettiğiniz gibi, bir yarım piranha/yarı anakonda öldürme hakkında TV için yapılmış bu yaratık özelliği geliyor. makine. Aslında, bunu kaşı. İki yarım pirana/yarım anakonda ölüm makinesi. Görünüşte Corman’ın Sharktopus sinematik evreninde bir taksit , bu, Michael Madsen (bu listede daha sonra daha itibarlı bir görünüm kazanacak) Piranhaconda’nın ucube güçleri hakkında bir düşük oranlı Quint gibi gaza bastığında gerçekten çizgilerini kazanıyor. itibari sürüngen uçan bir helikoptere saldırır.

4: Zor Hedef (1993)

En İyi Yılan Filmleri

Pek çok insan bu Jean-Claude Van Damme aracını yüksek sıralıyor çünkü bu, Hong Kong aksiyon efsanesi John Woo’nun Hollywood’daki ilk yönetmenlik denemesiydi. Ve TimeCop olmasa da, avantajları var. Yani, mulleted Muscles From Brussels’in (Louisiana bayou serserisi oynarken) bataklıkta Yancy Butler ile koştuğu ve tam da sonunda onu öpecekmiş gibi göründüğü anda, gözlerini kapatmasını söylediği sahne. ölümcül bir çıngıraklı yılan dişlerini boynuna geçirmeden hemen önce, sonra kafasına yumruk atmaya ve çıngırağı ısırmaya devam ediyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Squid Game Yaş Sınırı, Kaç Yaşındakiler İzleyebilir?

5: Titanların Çatışması (1981)

En İyi Yılan Filmleri

Stop-motion yaratık yaratıcısı Ray Harryhausen’in özgeçmişindeki bu geç giriş, kullanıcı dostu Yunan mitolojisinin gazlı kokteyli ve cimri bir toga içinde genç bir Harry Hamlin’in görüntüsü ile haklı olarak ünlüdür. O sırada (ve korkunç 2010 yeniden başlatmasında), filmin sualtı canavarı Kraken tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Ama ben ve teneffüsteki arkadaşlarım için, psişik et kancalarını içimize batıran, parıldayan yeşil gözleri ve sürünen yılan başlı yılan gibi Medusa’ydı.

6: Zehir (1981)

En İyi Yılan Filmleri

Cehennem yetiştiren, uyurgezer üçlüsü (Oliver Reed, Klaus Kinski ve Sterling Hayden) için bir maaş çekinden biraz daha fazlası olan bu yılan saldırısı, beklenmedik bir şekilde, ölümcül bir kara mamba yılanının koşmaya devam etmesi için fırlattığı bir terörist kaçırma gerilim filmi. bir saatten fazla zaman. Çok terli bir Reed’in kara mambaya silah doğrulttuğu bir sahne var ve aktörün bir bükücüden inerken üç tanesini gördüğünü, yönetmene hangisini çekeceğini sorduğunu ve yönetmenin temkinli bir şekilde yanıt verdiğini yalnızca hayal edebiliyoruz, “ Ortadaki, Oliver. Ortadaki.” Aslında eğlenceli bir film.

7: Harry Potter ve Sırlar Odası (2002)

En İyi Yılan Filmleri

Daha önce JK Rowling’in okuyucularının akıllarında korkunç bir zihinsel görüntü olan Sırlar Odası’nın ölümcül Basilisk’i, ikinci Harry Potter filmi tarafından hayata geçirildi . Onunla göz teması kuranları anında öldüren dev bir yılan olan canavar, filmin heyecan verici doruk noktasında genç Harry tarafından Gryffindor’un Kılıcı ile katledilir. Basilisk’in Harry kazığa oturttuktan sonra inip çıkarken çıkardığı ses, hala ensenizdeki tüyleri kaldırıp selam vermesini sağlayabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   2021'de Yurtdışına İşçi Olarak Gitmek İçin Bilinmesi Gerekenler

8: Anakonda (1997)

Sinemada yılan tarafından birçok büyük ölüm vardır, ancak yalnızca bir En Büyük olabilir. Bayanlar ve baylar, Jon Voight’ın Anaconda’daki çılgın ölümünü size sunuyorum . Luis Llosa’nın yılanapalooza’sı, çoğu onu lezzetli ve yaratıcı yollarla satın alan yıldızlarla (Jennifer Lopez, Owen Wilson, Ice Cube, Eric Stoltz) süslenmiştir. 

Ama onu en WTF yeteneğiyle satın alan Voight’ın Amazon yılan avcısı Serone. Sanki Mad Quint dergisi sürümü yemiş alma Jaws. Sarıldıktan, kemikleri toz haline getirildikten ve 40 metrelik bir anakonda tarafından bütün (önce kafa) yutulduktan sonra, yılanın boğazından içeriden aşağı kaydığı gösterildi. Son, değil mi? Çok hızlı değil. Yılan daha sonra Lopez’in Terri’sinin peşinden giderken, hala yarı bilinçli olan, sindirim sıvısıyla kaplı Voight’u kusar ve J. Lo’ya göz kırpar.

Sonuç

Bu yazımızda sizlere tüm zamanların en iyi yılan filmleri hakkında bilgiler verdik.

”Google
9 Beğen