Teknobu

Yazılımcılar için Bilgisayar Önerileri 2021


Yazılımcılar için Bilgisayar Önerileri 2021

Yazılımcılar için Bilgisayar Önerileri 2021

2021 yılında yazılımcılar için bilgisayar önerileri , bir yazılım geliştiricisi nasıl bir bilgisayar sahip olmalıdır , nasıl bir laptop almalıyım, 2021 yılında programlama için nasıl bir bilgisayar almalıyım diyorsan bu yazımızı okumalısın.

2021’de programlama için en iyi dizüstü bilgisayar: kodlayıcılar, geliştiriciler ve sistem yöneticileri için en çok tercih edilenlere değineceğiz.

Programlama ve yazılım için en iyi dizüstü bilgisayara bakarken yalnızca ham güçten fazlasını düşünün. Depolama, hız ve rahat bir klavye, bir dizüstü bilgisayarda kod yazıyorsanız aynı derecede önemlidir. Sizin için doğru dizüstü bilgisayarı ararken saat hızlarının, çekirdeklerinin ve iş parçacıklarının ötesine bakın.

En iyi programlama ve kodlama dizüstü bilgisayarı için en iyi işlemcilerden birine ihtiyacınız olacağı doğrudur , ancak hızlı bir makine aynı zamanda en iyi SSD’lerden biri gibi hızlı bellek ve depolama anlamına da gelir . Kod yazarken ve test ederken, isteyeceğiniz son şey herhangi bir potansiyel darboğazdır. Hızlı bir dizüstü bilgisayar, projelerinizi yüklerken ve çalıştırırken zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bu sadece zamandan tasarruf etmek değil, aynı zamanda kolaylaştırılmış bir iş akışı anlamına da gelir.

Ayrıca, dizüstü bilgisayarın harika bir ekrana sahip olduğundan ve bulabileceğiniz en iyi klavyeyle birlikte geldiğinden emin olun . Saatlerce kullanımdan sonra ekranın gözlerinizi yormasını istemezsiniz. Ve uzun süre yazı yazarken rahatsız edici bir klavyeyle uğraşmak istemezsiniz. İşte programlama için en iyi dizüstü bilgisayar için favorilerimizi topladık.

Bu Yazımızda Okuyun :   Nginx Windows'da Nasıl Kurulur ve Çalıştırılır
Yazılımcılar için Bilgisayar Önerileri
Yazılımcılar için Bilgisayar Önerileri

Yazılımcılar için Bilgisayar Önerileri

1. HP Spectre x360 (2021)

image 257

2021’de programlama için en iyi dizüstü bilgisayar

HP Spectre x360 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, 2021 için büyük bir yenilemeye ve 11. nesil Intel Core işlemciler ve Intel Iris Xe grafiklerin yanı sıra kusursuz 2’si 1 arada tasarım ve bozulmamış mücevherlerle teknik özelliklerde artış yaşadı. kesilmiş kasa, bu sürümün programcılar için en iyi dizüstü bilgisayar listemizin başında olduğu anlamına gelir.

HP Spectre serisi her zaman göz alıcı cihazlardan oluşmuştur. Yani, Spectre x360’ın işleri başka bir seviyeye taşıdığını söylediğimizde, bu bir anlam ifade etmeli. Bu sadece şu anda piyasadaki en güzel dizüstü bilgisayarlardan biri değil – değerli taş kesim tasarımı ve şık profiliyle, aynı zamanda içi de zor. HP bunu etkileyici şekilde uzun pil ömrü ile donattı, bu da piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan birini kesinlikle alacağınız anlamına geliyor. Bu nedenle, şu anda programlama için en iyi dizüstü bilgisayar.

Bu Yazımızda Okuyun :   SDLC Nedir ? Güvenli SDLC Yazılım Geliştirme Yaşam Döngüsünün Aşamaları 2021

2. Apple MacBook Air (M1, 2020)

apple m1 islemcili 2020 model macbook air duyuruldu

Programlama için çarpıcı bir dizüstü bilgisayar

Yeni Apple MacBook Air (M1, 2020) Apple’ın şimdiye kadar ürettiği en iyi dizüstü bilgisayar değil, programcılar için en iyi dizüstü bilgisayarlardan biridir. Yeni MacBook Air’e güç veren devrim niteliğindeki ARM tabanlı Apple M1 çipi sayesinde (Apple, bu yeni dizüstü bilgisayarlar için Intel’i terk etti), bu çarpıcı bir başarı: İnanılmaz bir pil ömrü sunarken mükemmel performans sunan ince ve hafif bir dizüstü bilgisayar. Tek bir şarjla 11 saatin üzerinde kolayca yöneten bu, işte veya okulda yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir dizüstü bilgisayardır. Ekranı muhteşem ve yeni ve geliştirilmiş klavye, bu şeyi saatlerce mutlu bir şekilde kodlayabileceğiniz anlamına geliyor. 

3. Lenovo ThinkPad X1 Extreme dizüstü bilgisayar

MVI 3678.00 10 13 37.Still001a e1535957988960

Büyük güç, muazzam fiyat etiketi

Durdurulamaz bir hız için gerekli paranız varsa, Lenovo’nun ThinkPad X1 Extreme mobil iş istasyonu sizin için programlama için en iyi dizüstü bilgisayardır. Bu, birçok nedenden ötürü en iyi Lenovo dizüstü bilgisayarlardan biri olarak oyumuzu alıyor. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak elinizin altında birkaç yapılandırmaya sahiptir, ancak en basit haliyle zaten oldukça güçlüdür, sağlam bir karbon fiber ve alüminyum pakette sağlam bir grafik kartı ile paketlenmiştir ve her türlü ofiste veya sahada dayanır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Web Sitenizin Hızını Artırmak İçin 3 İpucu

4. MacBook Pro (16 inç, 2019)

MacBook Pro 16 ongorsel

İnanılmaz derecede güçlü bir iş istasyonu

Programlama için en iyi dizüstü bilgisayarı ararken, özellikle macOS için yazılım geliştiriyorsanız, sonunda kendinizi MacBook Pro’ya bakarken bulacaksınız. Ve güçlü işlemcisi ve yığın RAM ile yeni MacBook Pro, Cupertino teknoloji devinin bugüne kadar ürettiği en hızlı MacBook. Her zamanki gibi ince, hafif ve şık, bu 16 inçlik bir dev gibi hissettirmiyor. Bunun hantal ve garip olacağından endişeleniyorsanız, olmayın. Yine de, zarif çerçevesine rağmen, yine de o çarpıcı ekranda ekstra alan ve arkasındaki en yeni ve en iyi bileşenleri alıyorsunuz. Apple daha sonra bunları harika (ve yüksek sesli) hoparlörler ve çok, çok daha iyi bir klavye ile tamamlıyor. Bu, içerik oluşturucular, tasarımcılar ve diğer yaratıcı profesyoneller için gerçekten en iyi MacBook’tur.

Sonuç

Bu yazımızda sizlere Yazılımcılar için Bilgisayar Önerileri hakkında tavsiyelerde bulunduk ve bir kaç cihazı sizlere önerdik 2021 yılında bu cihazlara sahip olabilirsiniz.

”Google
16 Beğen