Teknobu

XVideoStudio Video Editor Apk İndir 2021


XVideoStudio Video Editor Apk İndir 2021

XVideoStudio Video Editor Apk İndir 2021

XVideoStudio Video Editor Apk, en popüler video düzenleyicilerden ve video oynatıcılardan biridir. Sizde hemen XVideoStudio Video Editor Apk uygulamasını indirin.

XVideoStudio Video Editor Apk

XVideoStudio Video Editor Apk
XVideoStudio Video Editor Apk

XVideoStudio Video Editor Apk, herhangi bir videoyu kolayca oluşturmanıza, düzenlemenize ve değiştirmenize yardımcı olan basit ama güçlü bir multimedya uygulamasıdır. Videonuzu daha heyecan verici ve çarpıcı hale getiren tüm önde gelen düzenleme araçları, efektler ve temalarla birlikte gelen zengin özelliklere sahip bir uygulamadır. Egor Terenkov çözümü geliştirir ve hizmetinden yalnızca Android cihazlarda yararlanabilirsiniz.

Uygulamanın Arayüzü oldukça etkileyici ve tüm araçlara ve özelliklere kolayca erişebileceğiniz basit bir düzenleyici sunuyor. XVideoStudio, kırpma, kesme, arka planı bulanıklaştırma ve video efektleri özellikleriyle her boyutta ve türde filmi düzenlemenize yardımcı olan hepsi bir arada bir film düzenleme uygulaması olarak da bilinir.

Bu uygulama hakkındaki en heyecan verici gerçeklerden biri, videonuzu daha ilginç hale getirmek için kolayca seçebileceğiniz yerleşik bir müzik kitaplığına sahip olmasıdır. Müziğinizi, efektinizi ve resimlerinizi yüklemenize ve eklemenize izin veren bir seçenek de vardır. Bunun yardımıyla onlarca görüntü kullanarak da slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Görüntü Düzenleyici, Birden Çok Klibi Birleştirme, Videonuzu başkalarıyla paylaşma ve yüzlerce filtre de çözümün özellikleridir.

Bu Yazımızda Okuyun :   VAVOO PRO APK v2.6 İNDİR (2021)

XVideoStudio Video Editor Apk Özellikleri

 • Bu harika bir fotoğraf düzenleme video stüdyosu
 • Harika bir forvetin kullanımı ve eklenmesi kolaydır
 • Yaratıcı fotoğraf çerçeveleri kullanın
 • Güzel bir fotoğraf FX filtresine sahiptir.
 • Tamamen görüntü düzenleme işlevlerini içerir
 • Profesyonel düzenleme araçlarının düzenleme sırasında kullanımı kolaydır.
 • Videoları oluşturmak veya düzenlemek için hızlı ve iyi çalışır.
 • Galeriden aynı anda birden fazla resim seçebilirsiniz.
 • Döşeme işlevleriyle en sevdiğiniz yerel müziği telefonunuza ekleyin.
 • Düzenleme videolarınıza güzel arka planlar ekleyin. Doğru video hızı için yavaş ve hızlı hareket kullanın.
 • Düzenlediğiniz videoları çeşitli sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla paylaşın.

XVideoStudio Video Editor Apk Nasıl İndirilir ?

 1. İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki butona tıklayarak Xvideostudio video editor Apk’yi indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandığında, APK’yı tarayıcınızın “İndirilenler” bölümünde bulacaksınız. Telefonunuza yüklemeden önce, cihazınızda üçüncü taraf uygulamalara izin verildiğinden emin olmanız gerekir.
 2. Bunu mümkün kılmak için adımlar çoğunlukla aşağıdaki ile aynıdır. Telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulamalar yükleyebilmesi için Menü> Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve bilinmeyen kaynakları kontrol edin.
 3. Yukarıdaki adımı tamamladıktan sonra, tarayıcınızda “İndir” seçeneğine gidebilir ve indirdikten sonra dosyaya dokunabilirsiniz. İzin isteyen bir kurulum istemi görünecek ve kurulum adımlarını tamamlayabilirsiniz.
 4. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı her zamanki gibi kullanabilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   PPSSPP Gold Apk Son Sürüm İndir 2021

XVideoStudio Video Editor Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz bir şekilde son sürümünü indirebilirsiniz.

XVideoStudio Video Editor Apk
XVideoStudio Video Editor Pro Apk

”Google
7 Beğen