Teknobu

XVG Coin Geleceği 2021 Verge Coin İyi Bir Yatırım mı?


XVG Coin Geleceği 2021 Verge Coin İyi Bir Yatırım mı?

XVG Coin Geleceği 2021 Verge Coin İyi Bir Yatırım mı?

XVG Coin Nedir, TLM coin hakkında yorumlar fiyat tahminleri ve XVG Coin Geleceği önümüzdeki zamanlarda 2021-2022-2023-2024-2025 yıllarında geleceği nasıl olur. Bunları inceleyeceğiz.

Bu makalemizde, 2021, 2022, 2023-2025 ve 2030 için XVG Coin geleceği ve bu gelecekteki fiyat tahminlerini paylaşmaya karar verdik. Buradaki tahminler Farklı piyasa uzmanlarından alınan en son verilere dayanmaktadır.

XVG Coin geleceği için 2021 ve sonraki yıllarda Grafik fiyat tahminini ayrıntılı olarak sizlerle tartışacağız. Önümüzdeki günlerde XVG Coin Fiyatının Yükselip yükselmeyeceğini inceleyelim.

Verge (XVG) Coin nedir?

XVG Coin Geleceği
XVG Coin Geleceği

Verge, kullanıcıları için toplam anonimlik ve gizliliğe odaklanan bir kripto para birimidir. Verge neredeyse izlenemez ve Verge kullanıcıları anında anonim işlemler yapabilir. Verge, konum belirleme ve IP adresleri gibi kişisel verilerinizi gizleyen Tor ve I2P gibi hizmetlerin üzerine kurulu gelişmiş blok zinciri teknolojisini uygular. RSK teknolojisinin gelecekteki uygulamasıyla XVG, kullanıcıların tam gizliliğini korurken akıllı sözleşmeler işlevselliği sunacak ve dolayısıyla bu özellikleri birleştiren piyasadaki tek kripto olacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ftm Coin Geleceği 2021, Ftm Coin Alınır mı?

Verge %100 açık kaynaklı bir projedir ve XVG Topluluğu, yeni özellik uygulamalarıyla ilgili olarak alınan tüm kararlarda tam girdiye ve katılıma sahiptir. XVG, XVG’nin mevcut temellerini geliştirmek için sürekli olarak çalışan bir çekirdek geliştirme ekibine sahip taban tarzı bir projedir. Lansman sırasında ICO yapılmadı ve ön madencilik yapılmadı.

Verge, %6 oranında düştüğü için biraz düşüş eğilimi gösteriyor, ancak Verge XcelTrip ile ortak olacak ve bununla ilgili tartışma, lider yazılım geliştiricisi Justin Ven Detta tarafından Larry ve Joe şovunda gerçekleşecek.

XVG Coin Geleceği 2021

XVG Coin Geleceği
XVG Coin Geleceği

XVG, piyasanın geri kalanı gibi, bitcoin’in fiyat hareketinin kalçasına bağlı. Bitcoin başka bir boğa koşusuna başlarsa, XVG de bir tane umut edebilir. Bitcoin, mega boğa koşularından sonra genellikle bir soğuma aşamasına sahiptir ve bu, altcoinlerin devraldığı ve boğalarla bir tarla günü geçirdiği zamandır, genellikle birkaç gün içinde fiyatlarını ikiye veya üçe katlar.

Pandemi patlamasıyla birlikte dünya birkaç aylığına kış uykusuna yattı ve bu kripto para birimlerine olumsuz yansıyarak günlük %40’lık kayıplara bile tanık olduğumuz için bitcoin’i yokuş aşağı gönderdi. Bununla birlikte, bayrak taşıyıcı kripto pazarını geri aldığından durum hızla istikrar kazandı ve bitcoin. Yazdan beri büyük bir boğa koşusu içindeyiz ve sosyal medyadan ve gazetecilik masalarından analizleri dinliyorsak, yerel zirvesinden çok uzaktayız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Solona Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri 2021

Verge (XVG) Fiyat Tahmini 2023

XVG’nin 2023’ün kendisini selamladığını görecek kadar uzun yaşayacağı çok şüpheli. Bu yıl gerçekten troll olmayı başarırsa, şimdiye kadarki tüm zamanların en yüksek değerinden 10-100x değerinde olabilir.

Verge (XVG) Fiyat Tahmini 2025

Yine, XVG muhtemelen bu yıl uzak bir anı olacak. Çok düşük bir ihtimalde hala hayattaysa, kesinlikle şimdikinden 100x+ daha değerli olacaktır.

”Google
26 Beğen