Teknobu

Xtreme Motorbikes Apk İndir 2021 (Son Sürüm)






Xtreme Motorbikes Apk İndir 2021 (Son Sürüm)

Xtreme Motorbikes Apk İndir 2021 (Son Sürüm)

Xtreme Motorbikes oyunu için hileli sürüm arıyorsanız bu yazımızda Xtreme Motorbikes Apk oyununun sınırsız para hileli son sürümünü paylaşıyoruz.

Motosikletlere aşık mısınız? Hayalinizdeki motosikletleri sürmek, onları özelleştirmek ve şimdi farklı parkurlarda yarışmak için Xtreme Motorbikes‘i bugün indirin ve oynayın!

Xtreme Motorbikes Mod Apk 1.3 Bilgileri

Xtreme Motorbikes Apk
Xtreme Motorbikes Apk

Motosikletler, arabalar dışında en popüler ikinci araç. Trafikte kolayca sıkışıp kalmanıza izin verir ve genellikle varış noktanıza daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sürmek için çok harikalar ve süper arabalara rakip olacak kadar güçlüler. Mükemmel bir motosiklet oyunu arıyorsanız, Xtreme Motorbikes’i bugün indirin!

Halihazırda 500 binden fazla kişi Xtreme Motorbikes oynamaktan keyif aldı. Mevcut çok sayıda bisikletle, tüm seviyeleri bitirene kadar binebilirsiniz. Farklı arazilerde ve farklı zorluklarla yarış. Farklı markalardan farklı ve güçlü motosikletlerin keyfini çıkarın. Motor sesleri ve grafikler gerçekçi. Genel olarak, bu oyunda bisikletlerle gerçekçi bir oyun deneyiminin keyfine varacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Avengers Mod Apk Sınırsız PARA hileli 2021

Xtreme Motorbikes Apk Özellikleri

Xtreme Motorbikes Apk
Xtreme Motorbikes Apk

Yolda her zaman birçok motosiklet var. Hızlı, gürültülü ve görmek çok güzel. Bunu da düşünüyorsanız, Xtreme Motorbikes’i hemen indirmelisiniz.

Şehirde dolaşın – Hangi ülkede olursanız olun motosikletler her zaman yoldadır. Hızlı bir ulaşım şeklidirler ve aynı zamanda hızlı da olabilirler. Bisiklet yarışını seviyorsanız, doğru yere geldiniz! Normalde, otobanda olmadığınız sürece şehirde bisikletinizi bu kadar hızlı süremezsiniz. Ancak otoyolda bile hız limitleri var. Sınırsız sürmek istiyorsanız, Xtreme Motorbikes’i şimdi indirin. Bu oyun pişmanlık duymadan şehirde dolaşmanıza izin veriyor! Ama burada da polisler olduğu gibi dikkatli olmalısın! Onlardan kaçın ve etkinliklerinize gidin.

Farklı etkinlikleri tamamla – Bu oyunda, sadece etkinlikleri tamamlaman gerekiyor. Şehrin etrafında olabildiğince hızlı yarışmanız ve temas noktalarına gitmeniz istenecek. Onları bitirdiğinizde, para ile ödüllendirileceksiniz. Ancak bundan da öte, fazla trafik olmadığı için şehirde istediğiniz gibi dolaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Ve şehrin etrafına dağılmış, çılgın numaralar yapmanıza izin veren çok sayıda rampa var! Şehirdeki çılgın etkinlikleri tamamlayın ve bazı ödüller kazanın!

20’den fazla güçlü bisiklet – Xtreme Motorbikes’te kilidini açabileceğiniz çok sayıda motosiklet var. Aslında, kullanabileceğiniz 20’den fazla var. Her birinin farklı beygir gücü, motoru, stili, markası ve kendilerine göre harikası var. Şehirdeki farklı etkinlikleri tamamlayarak ve para kazanarak favorilerinizin kilidini açın. Daha sonra mağazada satın almak için paranızı kullanabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android için Xprofile Gold APK v1.0.65 Ücretsiz İndirin

Bisikletlerinizi kişiselleştirin – Bir motosiklete sahip olmanın zevklerinden biri onu özelleştirmektir. Burada boyayı, jantları ve daha birçok parçayı özgürce değiştirebilirsiniz. Kendinizinmiş gibi görünmesini sağlayın! Ayrıca sürücüyü ve hatta yolcuyu da değiştirebilirsiniz.

Harika grafikler ve kontroller – Bu açık dünya bisiklet oyunu olabildiğince gerçekçidir. Motor seslerinden lastik seslerine – yepyeni bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz!

Xtreme Motorbikes Mod APK İndir – En son sürüm

Açık dünya motosiklet oyununu deneyimlemek ister misiniz? Xtreme Motorbikes apk‘yı hemen indirin ve herkesi etkileyin!

Xtreme Motorbikes Apk
Xtreme Motorbikes Apk
”Google
7 Beğen