Teknobu

XRP Coin Geleceği En İyi Fiyat Tahminleri 2021


XRP Coin Geleceği En İyi Fiyat Tahminleri 2021

XRP Coin Geleceği En İyi Fiyat Tahminleri 2021

Bu yazımızda sizlere XRP Coin Nedir hakkında yorumlar fiyat tahminleri ve gelecek yıllarda XRP Coin Geleceği 2021-2022-2023-2024-2025 yıllarında ne olur.

Bu yazıda, 2021, 2022, 2023-2025 ve 2030 için XRP Coin fiyat tahminlerini paylaşmaya karar verdik. Farklı piyasa analistlerinden alınan en son verilere dayanmaktadır. 

XRP Coin için 2021 ve sonrası için Grafik fiyat tahminini ayrıntılı olarak tartışacağız. Önümüzdeki günlerde XRP Coin Fiyatının Yükselip yükselmeyeceğini inceleyelim.

(Ripple) XRP Coin Nedir?

ripple grafigi xrp fiyatinda onemli noktalar 1200x900 1

XRP, Ripple protokolünün yerel kripto para birimidir. Dalgalanma o blockchain ağ hem XRP üzerinden transfer edilir ve kripto simge oluşturulan ve bankalar ve diğer sınır ötesi ödeme şirketleri bir uyarlamanın itmek için yardımcı şirketin adı.

XRP madeni para, mevcut kripto para birimleri üzerinden hızları artırmak için tasarlandı ve bu da onu bir ödeme para birimi olarak özellikle çekici kılıyor. Örneğin, Bitcoin bir işlemi onaylamak için 10 dakika kadar zaman alırken, Ripple ve XRP kullanan onaylar 5 saniye kadar kısa sürer. Ripple’ın neden kripto para birimi endüstrisindeki en iyi yatırımlardan biri olarak kabul edildiğini anlamak kolaydır.

Bu Yazımızda Okuyun :   STX Coin Geleceği 2021, 2025, 2030

Ripple ilk olarak Jed McCaleb, Arthur Britto ve Ripple CTO’su David Schwartz tarafından yaratıldı ve OpenCoin adıyla hayatına başladı. Daha sonra adı XRP olarak değiştirildi, Ripple Labs kuruldu ve şu anda CEO Brad Garlinghouse tarafından yönetiliyor.

Jed McCaleb artık projeyle ilişkili değil ve sınır ötesi ödeme pazarı için Ripple ile rekabet eden benzer bir kripto para birimi olan Stellar’ı başlattı. Bununla birlikte, Ripple bu sektöre hakimdir ve bir rakibin gök gürültüsünü çalmasına izin vereceğine dair hiçbir işaret göstermez.

XRP Coin Geleceği En İyi Fiyat Tahminleri

image 70

Aşağıda XRP Coin için gelecek yıllarda fiyatının ne olacağı hakkında fiyat tahminleri yer almaktadır. İşte yıllara göre XRP coin geleceği.

XRP Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2021-2022

Fraktallar yanlış değilse, tahmin 2020 sonunda 0,50 dolardı. Hedef bir şekilde elde edildi. Hedef fiyatlardan sadece% 16’lık bir kayıp olmasına rağmen, yine de tahmin edilen fiyatların büyük bir kısmını karşıladı.

Yatırımcılar ve tüccarlar yatırım yapmak için mavna girdiklerinde XRP’nin fiyatında patlayıcı bir hareket göreceği söyleniyor. XRP’nin bu yılın sonunda 2,30 $ seviyesine ulaşması makul.

Bu Yazımızda Okuyun :   Waves Coin Geleceği 2021 Fiyat Tahminleri

Önceki fiyatlarına ve para biriminin son iki yıldaki davranışına bakıldığında, birçok analist tarafından XRP’nin sonunda 2.50 $ ‘lık yeni bir noktaya ulaşmak için kabuğundan çıkacağı söyleniyor. Kripto paranın fiyatlarda en son yükselişi iki yıl oldu ve o zamandan beri çoğunlukla olumsuz tarafını görüyoruz. 

XRP Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2023, 2024, 2025

XRP’nin yıllardır karşı karşıya olduğu tüm denemelere rağmen, nihayet token’ın boğa piyasasının yağından kendisini çıkarmasının zamanı geldi. Bitcoin ve diğer madeni paraların dik bir yükselişi biçimlendirdiği zaman.

İyi performans gösteren ve bitcoin’e hakim olan çok daha başka kripto paralar olduğu için yarım bayt başladı bile. Boğa piyasası 2021 ve 2022 yıllarında devam ettirilirse, XRP’nin kaybedilen potansiyelinin 2025 yılına kadar kazanılması bekleniyor.

Tahmin edilen sonuç ve değerlendirmeye göre, kripto varlığı XRP başına 6 dolarlık bir işarette olacak. Fiyat tahminidir ve önümüzdeki yıl boğa piyasası büyüdüyse, 2025’in sonunda 10 dolara kadar çıkması bekleniyor.

XRP Coin Geleceği Fiyat Tahmini 2030

COVID’in gerginliği nihayet üstesinden gelirken. Piyasa yavaş yavaş iyileşiyor ancak kripto piyasasının yeni bir başarılar dönemini başlatması yönünde ilerleme var. Elbette, XRP’nin uzun vadeli tahmini yeni zirvelere çıkıyor, çünkü hala para biriminin aldığından çok daha fazla ilgi görmesi umudu var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Stopelon Coin Nereden Alınır? 2021

Evlat edinme oranı ve tüccarlar ve yatırımcılar yatırım yapmayı planlıyor, Ripple topluluğu için hayal edebileceğimizden daha fazla büyük bir değişiklik olacak. Sırayla yükselecek ve bunun tüm zamanların favorisi olacağını kim bilebilir? 2030’un sonunda.

Uzun vadeli fiyat tahmini, XRP’nin 2030’da potansiyel olarak yüksek bir 30.0478 $ seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor. Ortalama oran yaklaşık 17 $ olacak. Ancak fiyat sohbetinin gelişeceğini umuyoruz.

”Google
8 Beğenmekten Vazgeç