Teknobu

Android için Xprofile Gold APK v1.0.65 Ücretsiz İndirin


Android için Xprofile Gold APK v1.0.65 Ücretsiz İndirin

Android için Xprofile Gold APK v1.0.65 Ücretsiz İndirin

Xprofile Gold APK ; Profiliniz hakkında bilmek istediğiniz her şey! Xprofile APK Pro Premium’u indirin .

Günümüzde sosyal ağlar, insanları yavaş yavaş dünya çapında birbirine bağlayan dünyada çok popüler. Kullanıcılar kolayca durum oluşturabilir, sohbet edebilir, bilgi alışverişinde bulunabilir… Her kişinin telefonunda neredeyse en azından bir sosyal ağı vardır. İnsanların sosyal ağlara çok ihtiyacı olduğunu kanıtlıyor. 

screen 0 4

Bu nedenle, Xprofile adında yararlı bir uygulama önermek istiyoruz. Kullanıcıların profillerindeki etkileşimleri değerlendirmelerine ve ölçmelerine yardımcı olacaktır. Açık ve sezgisel istatistiklerle, ziyaretlerin sayısını, engellenen kişi sayısını ve kullandığınız sosyal ağla ilgili sistemleri takip edebilirsiniz. Hemen uygulamayı kontrol etmek için lütfen katılın!

Android için Xprofile Gold APK v1.0.65 Ücretsiz İndirin
Android için Xprofile Gold APK v1.0.65 Ücretsiz İndirin

Xprofile Gold APK Hakkında

Xprofile, mobil cihazlar için S&Z Apps tarafından geliştirilmiştir. Sosyal ağları incelemek ve desteklemek için olmasına rağmen, uygulama yalnızca Instagram için olacaktır. Kısa bir süre piyasaya sürüldükten sonra, Xprofile dünyanın birçok ülkesindeki kullanıcılar tarafından büyük ilgi gördü. İndirme sayısı on milyonlara çıktı. Bunun yanı sıra, uygulama basit bir kullanıma sahiptir, ancak kullanıcılara en eksiksiz ve ayrıntılı istatistiksel sistemleri sağlar. Bu sosyal ağdaki popülerliğinizi geliştirmek için stratejilere sahip olabileceğiniz hesabınızın gelişimini kolayca takip edeceksiniz.

Basit kullanım

Sosyal ağ bilgilerinizi Xprofile ile izlemeye başlamayı seçtiyseniz, kesinlikle Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Çok güvenlidir. Kullanıcılar kişisel sayfayı yeni bir şekilde kullanmaya başlayacaklar. Burada takipçilerinizin ve takipçilerinizin indekslerini takip edebilirsiniz. Ayrıca, her bir öğe için ayrı ayrı veya grafikler halinde istatistiksel bir arayüz görsel olarak görüntülenecek ve birçok parametrenin büyümesini izlemenize izin verecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Apk Hile İndir Son Sürüm 2021

Xprofile ile Instagram’daki fotoğrafları indirin

Bildiğiniz gibi Instagram, kullanıcıların fotoğraf indirmesine izin vermeyecek. Bunu yapmak istiyorsanız Instagram Pro gibi başka bir Instagram uygulamasını kullanmanız gerekir . Ancak, Xprofile ücretsiz ve kolay resim indirme getirecektir. Kullanıcılar bunları indirebilmek için fotoğrafların köşesindeki indirme okuna tıklamanız yeterli. Ayrıca, fotoğraflar telefonunuzun hafızasında saklanacak ve istediğiniz zaman kullanmanız için hazır olacaktır. Aynısını videolar için de yapabilirsiniz.

Başkalarının hikayelerini ve sayfalarını görüntüleyin

Xprofile, kullanıcıların diğer kullanıcıların hikayelerini doğrudan aramasına ve görüntülemesine olanak tanır. Ayrıca, orjinal Instagram’da olduğu gibi içeri girebilir ve onlarla etkileşimde bulunabilirsiniz. Diğer kullanıcıların profillerini görüntülediğinizde, kullanıcılar etkileşim oranı, ortalama beğeniler, Takipçi oranı vb. Gibi birçok bilgi türünü de takip edebilecekler. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Xprofile Gold’a yükseltmeniz gerekecektir. paketi.

Xprofile Gold APK’da neler var?

Xprofile, kullanıcılar için birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Bunları tam olarak kullanmak istiyorsanız, yalnızca ayda 4,99 ABD doları ödemeniz gerekir. Ayrıca uygulama, 6 ay ve 12 ay dahil olmak üzere başka paketler de sunuyor. Xprofile Gold sürümünü satın aldıktan sonra, kullanıcılar diğer birçok gelişmiş özelliği kullanabilir. Burada, referansınız için özelliklerini listeleyeceğiz:

 1. Çalışma: Xprofile Gold APK% 100 çalışan bir uygulamadır.
 2. Güvenli: Güvenli ve kötü amaçlı yazılımlardan, hatalardan ve virüslerden korunur.
 3. Uyumluluk: Tüm Android cihazlar ve tüm Android sürümleriyle kolayca uyumludur.
 4. Reklamlar: Reklamlar, sizi rahatsız etmemesi için geliştirici tarafından görüntülenir ve yerleştirilir.
 5. Tics Analytics: Sosyal ağlar için çeşitli web siteleri ve uygulamaların eksiksiz bir analizini sağlar.
 6. Instagram: Instagram hesabınızda takipçileriniz, beğenileriniz, yorumlarınız ve daha fazlası hakkında eksiksiz bilgi sağlayın.
 7. İndirmeler: Dünya çapında bir milyondan fazla indirilmiştir.
 8. İşadamı: Instagram’da bir iş sayfası çalıştıran kişiler için çok kullanışlı bir uygulama.
 9. Efsane: Bu uygulama tamamen yasal ve kullanımı güvenlidir.
 10. Veri: Bu uygulama hiçbir verinizi veya bilginizi kaydetmeyecektir.
 11. Gizlilik: Tüm hesap bilgileriniz ve diğer bilgileriniz güvendedir ve diğer kullanıcılar için özeldir.
 12. Ücretsiz: Bu uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu uygulamayı kullanmak için herhangi bir para harcamanıza gerek yok.
Bu Yazımızda Okuyun :   Selçuk Sports APK Nedir?

Xprofile Gold APK kullanırken dikkat edin

 • Xprofile Gold paketini başarıyla yükselttikten sonra, para Google Play veya iTunes hesabınızdan çekilecektir.
 • Sistem Altın paketinizi otomatik olarak yenileyecektir
 • Gold paketini kullanmıyorsanız, 24 saatlik süreden önce otomatik yenileme özelliğini kapatmalısınız.
 • Premium plan aboneliklerinizi kullanıcının Hesap Ayarları ayarlarından yönetebilirsiniz.
 • Xprofile Gold paketini herhangi bir fiyatla kaydettirirsiniz, yenileme işlemi bu fiyattan otomatik olarak para düşecektir
 • Bir hesaba kaydolmak için ilk kez ücretsiz olarak kullanabilirsiniz (Varsa). Ardından otomatik olarak ücretli bir abonelikle yenilenir
 • Xprofile Gold paketinin iptali, mevcut abonelik döneminin son gününden 24 saat sonra yürürlüğe girecektir. Daha sonra ücretsiz hizmeti kullanmaya devam edeceksiniz
 • Yenilemenin kesintiye uğramaması için Google Play veya iTunes hesabınızda her zaman paranın bulunduğundan emin olun
 • Herhangi bir nedenle yenileyemezseniz, Xprofile Gold planını geçici olarak kullanamazsınız.

Android için Xprofile Gold APK MOD’u indirin

Xprofile, Google Play’den indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Ancak, sınırlı özelliklere sahip normal bir versiyondur. Premium bir sürüm istiyorsanız, parayla yükseltmeniz gerekir. Ancak, birçok nedenden dolayı herkes bunun bedelini ödemeye hazır değil. Bu nedenle, bu gönderideki herkes için Xprofile Gold’un ücretsiz sürümünü paylaşıyoruz. Ücretsiz olarak indirmek için lütfen bu makalenin sonundaki bir bağlantıya erişin.

 1. “Ayarlar” a gidin ve “Bilinmeyen Kaynaklar” a geçin.
 2. Android için Xprofile Gold MOD APK adını indirin.
 3. İndirilen dosyaya dokunun.
 4. Gerekli tüm izinleri vererek “Yükle” seçeneğine dokunun.
 5. Kurulum işleminin tamamlanmasını bekleyin.
download 27
Android için Xprofile Gold APK v1.0.65 Ücretsiz İndirin

Sonuç

Bu Yazımızda Okuyun :   Parallel Space Pro Apk Çoklu Hesap Açma 4.0.9050 (Premium Kilitsiz)

Genel olarak, Xprofile sosyal ağ kullanıcıları için harika bir uygulama. Kullanıcılara tam bilgi sağlar. Instagram’daki fotoğrafları ve videoları kolayca indirebilirsiniz. Xprofile Gold sürümü, deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olmak için daha iyi bir seçim olacaktır. Bu uygulama hakkında herhangi bir yorumunuz varsa, lütfen aşağıya bir yorum bırakın. Teşekkürler ve iyi eğlenceler!

”Google
15 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar