Teknobu

WordPress, bir web sitesi geliştirmek için iyi bir platform mu ? 2020


WordPress, bir web sitesi geliştirmek için iyi bir platform mu ? 2020

WordPress, bir web sitesi geliştirmek için iyi bir platform mu ? 2020

İşte işletme web sitenizi çalıştırmak için WordPress kullanmanız için 10 neden.

1. WordPress’i kurmak, yönetmek ve güncellemek daha kolaydır – WordPress’i kullanmak için Bilgisayar Uzmanı veya kodlamayı öğrenmiş bir kullanıcı olmak gerekmez. Tek istediğiniz bir İnternet bağlantısı ve web sitenizi oluşturmak için bir çevrimiçi tarayıcıdır.

Bu metni okuyorsanız, başlamak istediğiniz her şeye zaten sahipsiniz demektir. WordPress web sitesine gidin ve ücretsiz bir hesap için kaydolun. Web sitenizi 2 dakika içinde çevrimiçi hale getireceksiniz. Çok düşük bir ücret karşılığında, adınızı bile orada barındırabileceksiniz.

WordPress, herhangi bir küçük işletme için başlamak için mükemmel bir yerdir. Web sitenizi özelleştirebildiğinizde, başlangıç ​​web sitenizi bir WordPress Hosting’e taşımak kolaydır. hesabı.

2. WordPress hem bloglama hem de Web Sitesi için iyidir – WordPress’in bir bloglama sistemi olarak başladığı doğru, ancak bu yıllar önce. Yıllar içinde WordPress tam özellikli bir çevrimiçi sayfa yönetim sistemine dönüştü, yani WordPress’i sadece Blog’unuzu değil, tüm web sitenizi yönetmek için kullanabileceksiniz. Tabii ki, sadece blog yazmanız gerekiyorsa, WordPress’i de bu şekilde kullanabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   WORDPRESS SİTENİZİN HACKLENMESİNİN 10 NEDENİ

3. Binlerce profesyonelce tasarlanmış tema – birçoğuna ücretsiz olarak erişilebilir – WordPress temaları, profesyonel bir internet tasarımcısı tutmanın acısı veya masrafı olmadan ustaca tasarlanmış bir web sitesine sahip olmanızı sağlar.

Resmi WordPress Tema Dizini’nde erişilebilen 2000’den fazla ücretsiz tema vardır ve hatta Theme Forest, StudioPress ve WooThemes gibi iş sitelerinde ek bir ücret karşılığında erişilebilir.

4. WordPress eklentileri, bir bilgisayar kullanıcısı kiralamak zorunda kalmadan web sitenize karmaşık iş seçenekleri ekler – sitenizde daha fazla seçenek mi istiyorsunuz? Bunun için bir eklenti var!

WordPress genişletilmek üzere tasarlandı ve dünyanın her yerindeki programcıların yaptığı şey bu. Binlerce WordPress eklentisi, çekirdek sisteme pratiklik katar. Bu nedenle, kolay bir iletişim türü veya tam özellikli bir e-ticaret sistemi isteyip istemediğinize bakılmaksızın, iş isteklerinizi karşılayacak bir eklenti var.

5. WordPress Arama Motoru dostudur – Google Mühendisi Matt Cutts’ın dediği gibi, “WordPress birçok SEO sorununu mekanik olarak çözer.” Ve ücretsiz Yoast SEO eklentisi ile web siteniz ek bilgisayar programı dostu olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   WordPress'de Cron Etkinleştirme ve Devre Dışı Bırakma Nasıl Yapılır ?

6. WordPress yaygındır – Binlerce nitelikli kaliteli tema ve eklentinin kullanım rahatlığı ve erişilebilirliği göz önüne alındığında, WordPress’in dünyada tercih edilen kurumsal internet sistemi olması şaşırtıcı değildir. Sonuçta, tüm web sitelerinin% 33’ünden fazlası WordPress tarafından desteklendi.

7. WordPress topluluğu – Bu kadar çok sayıda kullanıcıyla, büyük, aktif ve cömert bir topluluğun destek üretmek, kavramları değiştirmek ve herkes için WordPress’i daha yüksek hale getirmek üzere ortaya çıkması tamamen doğaldır. Resmi WordPress forumunda toplulukla veya dünya çapındaki WordCamp etkinliklerinde yüz yüze bağlantı kurabileceksiniz.

8. WordPress mobil destek için hazırlanmıştır – Müşterilerinizin web sitenizi tam boyutlu bir bilgisayardan ziyaret ettiğini varsayıyorsanız, bunu tekrar düşünün. Mobil web sitesi kullanımı hızla artıyor. Web siteniz akıllı telefonda güzel görünmüyorsa ve iyi çalışmıyorsa, müşterileriniz web sitenizi atlayıp gidebilir.

Birçok WordPress teması duyarlı (diğer bir deyişle mobil uyumlu) olacak şekilde tasarlanmıştır; bu, müşterilerinizin web sitenizi akıllı telefonlarında kullanma konusunda zorlanmayacağı anlamına gelir. Ayrıca WordPress kontrol panelinin akıllı telefonları tam boyutlu bilgisayarlar olarak düşünmesi amaçlanmıştır – böylece web sitenizi herhangi bir yerden kolayca yönetebileceksiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   WordPress'te wp-config.PHP dosyası nedir ?

9. WordPress olgunlaşmış – WordPress 10 yıldan daha eskidir. Geçtiğimiz on yıl boyunca WordPress iyileştirildi, test edildi ve artırıldı. Yöntem dahilinde, ilk internet işletme kurumsal sistemine dönüşmüştür.

10. WordPress açık kaynaktır – Farklı web sitesi oluşturma araçlarının aksine, WordPress açık kaynaktır ve ticari kısıtlamalar ve sınırlamalar içermez, yani yazılım sistemini seçtiğiniz ve web sitenizi seçtiğiniz herhangi bir yerde barındırabileceğiniz herhangi bir şekilde kullanabilirsiniz. . Bunların hepsini, başka birinin iş modelindeki değişikliklerin, en önemli iş varlıklarınızın her birinde olumsuz bir etkiye sahip olabileceğinden endişe etmeden. Bağlantılı bir kâr, WordPress fiyatları ancak iş alternatifleridir.

”Google
13 Beğen