Teknobu

Wild Rift Giriş Hatası Çözümü 2021


Wild Rift Giriş Hatası Çözümü 2021

Wild Rift Giriş Hatası Çözümü 2021

Wild Rift Giriş Zaman Aşımına Uğradı hatasıyla karşılaşmaktayız Peki bu Wild Rift Giriş Hatası nasıl çözülür sizlere bunu anlatacağız.

Tam da beklediğimiz gibi, bir sürü oyuncu Wild Rift betasını oynamak istiyor! Şimdi, League of Legends: Wild Rift bölgesel açık beta şu anda Güneydoğu Asya’daki birçok ülkede mevcut. 

Wild Rift Giriş Hatası Çözümü
Wild Rift Giriş Hatası Çözümü

Ancak, birçok oyuncu genellikle oturum açma hatasıyla karşılaştıklarını bildiriyor: Bağlantı zaman aşımına uğradı. Yeniden bağlanmaya çalışılıyor . Aynı hatayla karşılaşıyorsanız endişelenmeyin. Doğru yere geldiniz! Bu makaleyi okuduktan sonra bu oturum açma sorununu kendi başınıza hızlı bir şekilde çözebilirsiniz! işte Wild Rift Giriş Hatası Çözümü.

Wild Rift Giriş Hatası Çözüm Adımları

Wild Rift Giriş Hatası Çözümü
Wild Rift Giriş Hatası Çözümü

İşte diğer oyuncular için Wild Rift Giriş Hatasını çözen düzeltmelerin bir listesi. Hepsini denemek zorunda değilsin. Sizin için çözümü bulana kadar listede ilerleyin.

  1. Ağ bağlantınızı kontrol edin
  2. Ağınızı yeniden başlatın
  3. Giriş yapmak için bir VPN kullanmayı deneyin
  4. Wild Rift oyuncu desteğiyle iletişime geçin
Bu Yazımızda Okuyun :   On The Road Truck Simulator Sistem Gereksinimleri 2021

Yöntem 1: Ağ bağlantınızı kontrol edin

Kötü bir ağ bağlantısı, Wild Rift’te oturum açmaya çalıştığınızda bağlantı zaman aşımına uğradı hatasını tetikler. Wild Rift gibi çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası oyunu için, oyun oynarken hızlı ve istikrarlı bir ağ bağlantısı şarttır.

Hücresel veriler bazen kararsız olabilir. Giriş yapmak için hücresel veri kullanıyorsanız, oyunu oynamak için giriş yapıp yapamayacağınızı görmek için bir Wi-Fi bağlantısına geçmeyi deneyin.

Zaten bir Wi-Fi bağlantısı kullandıysanız, aynı Wi-Fi’ye bağlanan çok fazla cihaz olup olmadığını kontrol edin. Aynı Wi-Fi’ye bağlanan çok fazla cihaz varsa, yüksek gecikme yaşayabilirsiniz ve hatta oturum açma bağlantısı zaman aşımına uğradı hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

Mümkünse, bant genişliği kullanan bazı cihazların bağlantısını kesmeyi veya cihazlarınızdaki bu bant genişliği gerektiren uygulamaları kapatmayı deneyin.

Ağınız iyi durumdaysa ancak oturum açmaya çalıştığınızda bağlantı zaman aşımına uğradı hatası devam ediyorsa, aşağıdaki sonraki düzeltmeyi deneyin.

Yöntem 2: Ağınızı yeniden başlatın

Ağ cihazlarınız (örn. kablosuz yönlendirici veya mordem) uzun süredir çevrimiçiyse, aşırı yüklenmiş olabilir. Bu durumda, ağ bağlantınız kararsız veya hatta kullanılamıyor olabilir ve bu durum Wild Rift’te oturum açmaya çalıştığınızda zaman aşımı hatasına neden olabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Uncharted 5 Çıkış Tarihi Ne Zaman? 2022

Oyunu oynamak için giriş yapıp yapamayacağınızı görmek için ağınızı yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Normalde, ağınızı yeniden başlattıktan sonra ağ durumu normale döner. İşte nasıl yapılacağı:

  1. Önce önemli çevrimiçi belgelerinizi kaydedin.
  2. Çıkarın (Ayrı bir cihaz varsa, ve kablosuz yönlendirici) 60 saniye boyunca gücünden modeminizi.
  3.  Ağ cihazlarınızı tekrar takın ve gösterge ışıkları normal durumuna dönene kadar bekleyin.
  4. Akıllı telefonunuz Wild Rift’e giriş yapmak için yeniden bağlandıktan sonra.

Oyunu oynamak için giriş yapıp yapamayacağınıza bakın. Değilse, aşağıdaki bir sonraki düzeltmeyi deneyin.

Yöntem 3: Giriş yapmak için bir VPN kullanmayı deneyin

Açık beta bölgelerinin dışında, giriş yapmaya çalıştıklarında bazen bu hata mesajını aldıklarını bildiren birçok oyuncu var ve bazıları cihazlarında zaten bir VPN bağlantısı kurduklarında bile bu hata mesajını aldı.

Wild Rift oynamak için “ücretsiz” VPN hizmetlerini kullanan açık beta bölgelerinin dışında tonlarca oyuncu var. Ancak, sözde “ücretsiz” VPN’lerin kullanılmasını önermiyoruz.

Bir yandan, bu “ücretsiz” VPN’ler çok sayıda oyuncuyu cezbetmiştir, bu nedenle giriş yapmaya çalıştıklarında engellenmeleri daha olasıdır. Öte yandan, ücretsiz şeylerin her zaman bir bedeli vardır. Bu ücretsiz VPN’leri kullandıklarında gizlilikleri tehlikeye girebilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   En iyi Valorant Hassasiyet Ayarları ve DPI Nasıl Seçilir? 2021

ExpressVPN veya NordVPN gibi ücretli bir VPN hizmeti kullanmayı deneyin . Ücretli ve güvenilir bir VPN, genellikle yoğun saatlerde daha iyi ve daha istikrarlı bir performans sunar, bu nedenle sorunsuz oyun deneyiminizi garanti eder.

Yöntem 4: Wild Rift oyuncu desteğiyle iletişime geçin

Oyunda hatalarla karşılaştığınızda her zaman Wild Rift oyuncu desteğinden yardım alabilirsiniz.

Yukarıdaki tüm düzeltmeleri denediyseniz ve hiçbiri bu sorunu çözmenize yardımcı olmadıysa, Wild Rift oyuncu desteğine dönme zamanı. Sadece Wild Rift destek sayfasına gidin ve bir bilet gönderin.

”Google
12 Beğenmekten Vazgeç