Teknobu

Whatsapp Aero Apk Son Sürüm İndir (2021)


Whatsapp Aero Apk Son Sürüm İndir (2021)

Whatsapp Aero Apk Son Sürüm İndir (2021)

WhatsApp Aero Apk kullanmak istiyor ve Whatsapp Aero Apk uygulamasının Son Sürümünü sizlere vereceğimiz bağlantıdan 2021’i indirin. Anti-Ban desteklenir. 

WhatsApp, günlük hayatımızda listede yer alan temel mesajlaşma uygulamamızdır. Aero WhatsApp, mesajlaşma deneyiminizi daha üretken ve eğlenceli hale getirir.  Temalar ve renkler gibi farklı şeyleri denemeyi seven biriyseniz, Whatsapp Aero Apk için oluşturulmuş bu uygulamayı denemelisiniz. Bu uygulama, yalnızca sizin için mevcut olacak çeşitli temalar ve özelleştirme seçenekleriyle ilgilenir, böylece uygulamanızı daha çekici ve ilginç hale getirebilirsiniz.

WhatsApp’ın daha eksiksiz bir sürümünü sınırsız ve ek özelliklerle kullanmak istiyorsanız Android için ücretsiz WhatsApp Aero APK son sürümü indirin

WhatsApp Aero Apk Nedir?

Whatsapp Aero Apk
Whatsapp Aero Apk

Anlık mesajlaşma uygulamalarının popülaritesi son yıllarda artmıştır. Facebook, Instagram ve daha fazlası gibi sosyal medya siteleri sayesinde, bu uygulamaların her geçen gün daha fazla yayınlandığını görüyoruz. Bunlar gerekli uygulamalardır çünkü konumlarından bağımsız olarak dünyanın her yerinden herkesle iletişim kurmamıza izin verirler. Bu uygulamalar bunu ve daha fazlasını yapar!

Günümüzün en popüler anlık mesajlaşma uygulamaları Facebook Messenger, WeChat, Line, Viber, Kakaotalk ve WhatsApp’tır. Ancak bu güçlü uygulamalarla bile, kullanıcıların onu tam potansiyellerine göre tamamen özelleştirmelerine izin vermez. Bu sorunları çözmek için WhatsApp Aero Apk gibi uygulamalar bulunmasının nedeni budur. Bu uygulama, WhatsApp’ın tüm işlevlerine sahiptir, ancak daha fazla özelliğe sahiptir! Bu uygulama, anlık mesajların tüm potansiyelini kullanmanızı sağlar. Burada temayı değiştirebilir, galeriden herhangi bir medyayı gizleyebilir, iletilen mesajları devre dışı bırakabilir, sizi kimin arayabileceğini seçebilir, keneleri gizleyebilir, yazı tipi stillerini değiştirebilir, otomatik yanıt ayarlayabilir, resim ve video gönderebilir, uygulama şifresi belirleyebilir, mesajları programlayabilirsiniz. , durumunuza Instagram tarzı hikayeler ekleyin ve daha fazlasını yapın!

Bu Yazımızda Okuyun :   The Sims Mobile Mod Apk İndir – Para Hileli Mod 27.0.0.117083

Tüm bunların yanı sıra, WhatsApp Aero Apk uygulaması sohbetler ve çağrılar gibi temel işlevleri yerine getirebilir. Ve diğer WhatsApp uygulamalarının aksine, bu uygulama orijinal uygulamayı kaldırmanızı gerektirmez. Bu, bu uygulamanın orijinali ile birlikte ikincil bir uygulama olarak çalışabileceği anlamına gelir. Artık WhatsApp’ın bazı özellikleri engellemesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Burada, mevcut 14 farklı stil sayesinde ana ekranınızı tamamen özelleştirebilirsiniz. Bunun dışında, bu uygulamada 3000’den fazla tema var! Gerçekten çarpıcı bir uygulama hakkında konuşun. Artık yalnızca bu özellikleri kullanmak için üçüncü taraf bir uygulama kullanmanıza veya telefonunuzu köklendirmenize gerek yok. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

WhatsApp Aero Apk Uygulamasının Özellikleri

screen 4 1

WhatsApp Aero Apk, kendi kendinize keşfedebileceğiniz birçok özelliğe sahiptir; Bu yazımızda günlük yaşamda kullanım için çok faydalı olan önemli özelliklere değineceğiz.

Aero Temaları

 • Aero Temalarını İndirin: Aero temalarından çevrimiçi temalar alın. 3000’den fazla temadan ücretsiz olarak seçim yapın.
 • Temaları Yükle: Önceden indirilmiş bir temanız varsa.
 • Aero Temasını Kaydet / Geri Yükle: Geçerli Temayı, kendisine uygulanan özel ayarlarla birlikte kaydedebilirsiniz. Whatsapp> Aero’da .xml dosyasına gidin
 • Sıfırlama Tercihi: Aero WhatsApp’taki çok fazla seçenek nedeniyle, soruna neden olan seçeneğin nerede bulunacağı kafa karıştırıcı. Her şeyi varsayılana sıfırlayabilirsiniz.
 • Kaydedilen / Yüklenen Tüm Temaları Sil: Bunu akıllıca kullanın çünkü artık geri alamayacaksınız.

Gizlilik

Günümüzde mahremiyet bizim ana endişemizdir ve katı olmak istiyoruz. WhatsApp Aero, Instagram’ı da değiştiren ve ona AeroInsta adını veren XDA’da tanınmış bir geliştirici olan Hazar tarafından değiştirildi . Gizliliğin bazı temel özellikleri şunlardır:

 • Son Görüleni Dondur: WhatsApp Aero Apk‘yı yeniden başlatmanız gerekecek
 • Yönlendirilen Mesaj etiketini devre dışı bırakın
 • Beni kim arayabilir: Herkes / Kişilerim / Dışındaki Kişilerim / Özel Kişi / Hiç kimse
 • Özel Gizlilik: Çok yakında
 • Görünüm Durumunu Gizle: Başkalarını herhangi bir sorun olmadan görüntüleyin
 • Anti İptal Mesajları: Birisi sohbet penceresindeki mesajı silerse, mesajı yine de görebilirsiniz.
 • Kişiye cevap verdikten sonra bluetick’i göster.
Bu Yazımızda Okuyun :   Modlu Bip Apk İndir 2021

Güvenlik

WhatsApp’ı parmak izi veya desen ya da PIN kullanarak kilitleyebilirsiniz. Varsayılan Parolanın 0000 olduğunu unutmayın. Ayrıca Modeli gizleyebilir ve model titreşimini devre dışı bırakabilirsiniz. WhatsApp Aero Apk‘a eklenen bir özellik daha, bir Desen Duvar Kağıdı kullanarak güvenliği bile ayarlayabilmenizdir. Keşfetmek için Aero> Gizlilik> Kilit / Desen Duvar Kağıdını Değiştir seçeneğine gidin.

Evrensel Ayarlar

Tüm kullanıcı arayüzünün rengini Düz renkten Degrade renge değiştirebilirsiniz. Ayrıca, arka plan rengi benzer seçenekler kullanılarak ve özel duvar kağıtları uygulanarak değiştirilebilir. Durum Çubuğu ve Gezinme Çubuğu renkleri de değiştirilebilir, ancak seçenekler statik renkle sınırlıdır.

Ana ekran

Ana ekran ayarlarının altında, Üstbilgi, Satırlar, Kayan İşlem Düğmesi ve Durum rengini, stilleri, yazı tiplerini vb. Değiştirme seçeneğiniz vardır. Bu ayarlar menüsünde, etkinleştirmek ve devre dışı bırakmak gibi kendi başınıza keşfedebileceğiniz birçok başka mod vardır çevrimiçi tost ile iletişime geçin veya birisi profil resmini değiştirdiğinde veya bir durum / hikaye yüklediğinde.

Diğer Modlar

WhatsApp Aero Apk ile, belirli bir zamanda birini göndermek için bir mesaj planlayabilirsiniz. Hatta birisi size mesaj gönderdiğinde otomatik bir mesaj bile ayarlayabilirsiniz. Daha önce tartışıldığı gibi, bu ayarlar penceresinden geçiş efektlerini değiştirebilirsiniz.

Konuşma Ekranı

Bu menüden Balon ve Kenelerin stilini ve rengini değiştirebilirsiniz. Ayrıca kişi adı rengini, son görülen rengi ve konuşma penceresinin altına gelen daha birçok şeyi değiştirebilirsiniz. Profil resmini gizleyin veya bireysel kişiler için özel duvar kağıdı ekleyin ve sohbet ekranından metinleri kopyalarken tarih ve saati gizleyin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Otobüs Simulator Ultimate Apk Para Hilesi 1.5.0 İndir Güncel Son Sürüm

WhatsApp Aero Apk’yı neden indirmelisiniz?

Hepinizin yeni WhatsApp Aero APK’sini düşündüğü gibi, indirmeye değer olmasının nedeni budur. Bu mod, bize güzel bir görünüm veren modern bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca, Aero modu sadece görünümü ile ilgili değil, ekran. Bu modun sağlamlığı, şu anda mod dostu olan herhangi bir WhatsApp modundan daha ileride. Bozkurt Hazarr, bu APK’yı WhatsApp moduyla ilgili olarak tamamen benzersiz bir yöntemle oluşturdu.

WhatsApp Aero Apk güvenli midir?

WhatsApp Aero APK‘sini kullanmak cihazınız için güvenlidir. Bazı üçüncü taraf modlara kıyasla WhatsApp Aero’nun özelliklerini deneyimlemek için köklü bir cihaza gerek yoktur. Cihazımızı rootlamanın ne kadar riskli olduğunu hepimiz biliyoruz. Kötü amaçlı yazılım içermez. Bu şekilde, WA Aero’yu cihazınız üzerinde acı çekmeden kullanabilirsiniz, çünkü% 100 güvenli.

WhatsApp Aero Apk’yı nasıl kurarım?

Bilinmeyen kaynağı etkinleştirin. Öncelikle bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi etkinleştirmeniz gerekir. WhatsApp Aero Apk, resmi Uygulama mağazalarından erişilemediğinden, bu, dışarıdan gelen bir uygulamadır. Bilinmeyen kaynak kurulumunu etkinleştirmek için, ayarlar> güvenlik> izinler> belirsiz kaynağı etkinleştirin. 

Yüklemeye dokunun. Bilinmeyen bir kaynaktan yüklemeyi etkinleştirdiğinizde, gadget’ınızda WhatsApp Aero APK’sini bulun. Bunu, bu> cihaz depolama alanı> indirmeler> WhatsApp Aero APK’sini takip ederek bulabilirsiniz. Ardından, APK’yi başlatın ve yükle düğmesine dokunun ve birkaç dakika bekleyin. Kurulum göz açıp kapayıncaya kadar tamamlanacak. 

Whatsapp Aero Apk Nasıl İndirilir ?

En son Sürüm v8.80 WhatsApp Aero APK‘sini sadece aşağıdaki indirme düğmesine dokunarak indirin. Bu WhatsApp Aero modunu doğru şekilde kurmak için kurulum kılavuzunu incelemeyi unutmayın. 

DOWNLOAD APK 8
WhatsApp Aero Son Sürüm İndir

Sonuç

Sonuç olarak sizlere bu yazımızda WhatsApp Aero APK uygulamasının son sürümü için indirme bağlantısı verdik ve WhatsApp Aero APK uygulaması hakkında detaylı bilgilere değindik.

”Google
15 Beğen