Web Analytics
Teknobu

WaStat Apk Nedir? (Premium Kilitsiz) 2022
WaStat Apk Nedir? (Premium Kilitsiz) 2022

WaStat Apk Nedir? (Premium Kilitsiz) 2022

WaStat Apk Nedir? WaStat Premium Apk nasıl indirilir? Bu yazımızda sizlere WaStat Apk ile ilgili bilgiler verip indirme bağlantısını vereceğiz.

İnternet kullanımınızı çevrimiçi olarak izlemek ister misiniz? Birini işe alıyorsan bunu yapmanın etik bir yolu yok. Bununla birlikte, bunu yapmanın akıllıca bir yolu olan bazı uygulamalar vardır; bu, çevrimiçi olup olmadıklarını belirlemek için diğer uygulamaları kullanmaktır. Bir kullanıcının ne zaman çevrimiçi olduğunu görebilir, böylece onları yakından izleyebilirsiniz. Hemen şimdi WaStat Premium Apk’yı edinin ve WhatsApp hesaplarını kullanarak 10’a kadar profili izleyin!

WaStat Apk Nedir?

WaStat Apk
WaStat Apk

WaStat Apk Peanut Butter Inc tarafından yayınlanan bu uygulama, WhatsApp hesaplarını kullanan kullanıcıların profillerini izlemenizi sağlar. Bu, ebeveyn veya ilgili bir arkadaş olup olmadığınızı 10 kişiye kadar izleyebileceğiniz anlamına gelir. Ardından, her gün çevrimiçi olarak ne kadar zaman harcadıklarını görebilir ve böylece tüm ay için verilerini analiz edebilirsiniz. Ayrıca, uygun bir özellik olan çevrimiçi olduklarında da bildirim alabilirsiniz. Bununla, onları yakından izlemeniz gerekmez, bunun yerine telefonunuzla yapabilirsiniz!

Bunun anlamı, bir kullanıcının kaç kez çevrimiçi olduğunu ve telefonunu kullandığını görebileceksiniz. Bununla, kanıt olarak bu uygulamaya sahip olduğunuz için bilinçli kararlar verebilirsiniz. Burada, hepsinin WhatsApp hesabı olması koşuluyla 10 kişiye kadar takip edebilirsiniz. Bu uygulama, hedefin çevrimiçi oldukları zamanları görmenizi sağlayan WhatsApp hesabını izler. Bununla, istatistiklerini kolayca görebilir ve çevrimiçi olduklarında analiz edebilirsiniz.

WaStat Apk Özellikleri:

Bir kullanıcının internet kullanımını izlemek istiyorsanız doğru yere geldiniz! WeStat bugün kullanabileceğiniz harika bir araçtır.

WhatsApp kullanan herkesi takip edin – İnterneti o kadar çok kullanıyoruz ki bazı insanlar buna bağımlı hale geldi. Günümüzde çoğu insan internette ne kadar zaman harcadıklarını takip edemediğinden, internette ne kadar zaman harcadıklarını kontrol edemiyorlar. Bağımlıysanız, internette harcanan zaman algısı önyargılıdır. Ardından, bugün internet kullanımınızı izlemek için WaStat’ı kullanabilirsiniz! Bu uygulama ile herkesin internet kullanımını kolayca takip edebilirsiniz!

Artık 10 kişi veya herhangi bir cihaz olabilen 10 adede kadar profili takip edebilirsiniz. WhatsApp hesabını referans noktası olarak kullanarak internet kullanıcılarını çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Bu, ne zaman çevrimiçi olduklarını ve her gün internette kaç dakika ve saat harcadıklarını görmenizi sağlar. Daha sonra verilerini en uygun şekilde analiz edebilirsiniz.

10 profili izleyebilirsiniz – İster ebeveyn, arkadaş, sevgili veya başka biri olun, WaStat’ı kullanabilirsiniz! Birinin WhatsApp hesabı varsa, internet kullanım verilerini takip edebilirsiniz. Dilerseniz bu uygulamada 10 adede kadar profili takip edebilir, böylece herhangi bir kişiyi ve cihazı takip edebilirsiniz. Adlarını ve WhatsApp numaralarını girerek, uygulama internet kullanımlarını otomatik olarak izleyecektir.

Zaman aralıklarının görüntülenmesi – Bu uygulama hoşunuza gidebilecek kullanışlı bir özelliğe sahiptir: kullanıcıların aralıklarını görüntüler. Böylece, bir kullanıcının ne zaman çevrimiçi olduğunu ve ne zaman çevrimdışı olduğunu görebilirsiniz. Bunu kullanarak, telefonlarına tam olarak ne zaman eriştiklerini ve kullandıklarını görebilirsiniz. Çocuklarına sokağa çıkma yasağı koymaya çalışan bir ebeveynseniz, bu yararlıdır. Çevrimiçi olduklarını görebileceğiniz için başka şeyler için de kullanabilirsiniz.

Bildirimler – WaStat’ın bir başka harika özelliği de, bir kullanıcı çevrimiçi olduğunda bildirim alma yeteneğidir. Onlardan uzaklığınız ne olursa olsun, bu bildirimi hemen telefonunuza alacaksınız. Bunu yaparak hedefin izin verilen sınırlar içinde hareket edip etmediğini görebilirsiniz.

Verileri analiz edin – Bu uygulama ile tüm ay için verileri analiz etmek artık daha kolay hale geldi! Burada sunulan grafiklerle kullanımlarını kolayca görebilirsiniz.

Wastat Apk Nasıl İndirilir?

Wastat Mod APK ile sevdiklerinizin WhatsApp kullanımının daha gerçek zamanlı takibini yaşarsınız. Wastat APK ‘yi edinin ve herhangi bir abonelik ücreti ödemeden premium izleme özelliklerini kullanın.

WaStat Apk
WaStat Apk
”Google
16 Beğen