Teknobu

Vivo’nun Oyun Telefonu 15 Dakika İçinde Tamamen Şarj Edilebilecek


Vivo’nun Oyun Telefonu 15 Dakika İçinde Tamamen Şarj Edilebilecek

Vivo’nun Oyun Telefonu 15 Dakika İçinde Tamamen Şarj Edilebilecek

Telefon Ağustos ayında Çin’de satışa sunulacak.

Vivo, bir süredir akıllı telefon teknolojisindeki zarfı itmek için iQOO oyun telefonları serisini kullandı ve şirketin bir sonraki cihazında önemli bir yeni yeniliğe sahip olduğu anlaşılıyor. Weibo’daki iQOO markasından bir video, şirketin geçen Haziran ayında açıkladığı 120W kablolu hızlı şarj çözümünü kullanan yeni bir cihaz gösteriyor . Videodan, 120W hızlı şarj cihazı 4.000 mAh pili 15 dakikada tamamen şarj edebiliyor ve telefonu sadece beş dakikada yüzde 50’ye yapabiliyor.

Kısa süre önce bir telefondan şarj ettiyseniz, mevcut hızlı şarj standartlarını bile olumlu bir şekilde aştığını biliyorsunuz. Pil ömrünün büyük ölçüde pillerin fiziksel boyutu ile sınırlı kaldığı göz önüne alındığında, birçok şirket müşterilerin telefonlarını mümkün olduğunca çabuk doldurmalarına odaklanmıştır. Bu senaryoda, Vivo’nun şarj teknolojisi, temelde diğer herkese göre önemli bir avantaj sağlıyor, ancak elbette bunu ne kadar iyi çalıştığını söyleyemeden önce bir nakliye telefonunda görmemiz gerekecek. Vivo’nun bu teknolojiye sahip ilk iQOO telefonunun Ağustos ayında olması bekleniyor, bu yüzden umarım eylemde görmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız.

Bu Yazımızda Okuyun :   İPhone Son Hat Artık Kullanılamıyor Hatası 2021

Vivo da son derece hızlı şarj üzerinde çalışan tek Çinli akıllı telefon üreticisi değil. Oppo bugün ayrıca 15 Temmuz’da tam olarak ortaya çıkaracağı 125W hızlı şarj çözümü üzerinde çalıştığını duyurdu . Tabii ki, bu büyük bir sürpriz değil – hem Oppo hem de Vivo, Çin’in BBK Elektroniklerine aittir.

”Google
17 Beğen