Teknobu

Android İçin Video Star Pro Apk İndir 2021


Android İçin Video Star Pro Apk İndir 2021

Android İçin Video Star Pro Apk İndir 2021

Videolarınızı şekillendirmek efektler vermek güzel videolar oluşturmak için Video star pro apk’yı indirin ve uygulamanın keyfini çıkartın.

Sosyal ağları seviyorsunuz ve genellikle boş zamanlarınızda müzikli ve efektli videolar çekmeyi ve daha sonra bunları kullandığınız video paylaşım platformlarında paylaşmayı seviyorsunuz.

Bu nedenle arkadaşlarınız size fotoğraf, müzik, efekt, filtre ve işlemlerle videolar çekmenizi sağlayan bir uygulama olan Video Star’dan bahsettiğinde coşkunuzu geri alamadınız. Özelliklerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğrenmek istediğiniz için Video Star Pro APK’sini nasıl indireceğinizi merak  ediyorsunuz.

Video Star Pro Apk Nedir ?

Video Star Pro Apk

Video Star  ,   videolarınızı dönüştürmek için ücretsiz bir Android, IOS uygulamasıdır . Gerçekten,  Video Starvideolarınıza efektler eklemenize  ve komik müzik dizileri oluşturmak için düzenleme yapmanıza olanak tanır  .

Sonuç olarak, Video Star sayesinde  , ses kitaplığınızdan bir arka plan sesi ekleyebilecek ve video sırasında veya öncesinde geniş bir  efekt serisi seçebilecek ve ekleyebileceksiniz . Öte yandan, Video Star, yeni efektler eklemek için kaydınız sırasında duraklamanıza izin verir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Es Dosya Yöneticisi Pro Apk Son Sürüm İndir 2021

Bu mobil uygulama ile akıllı telefonunuzda veya tabletinizde parmağınızı kaydırarak video klibinizi oluşturabilirsiniz. Kendinizi istediğiniz gibi çekin (yeşil arka plan dahil), ses dosyanızı ekleyin ve videoyu sonsuz bir şekilde düzenleyin!

Aslında şunları yapabilirsiniz: renkleri değiştirebilir, görüntünüzü videoda çoğaltabilir (klonlar oluşturabilir), videoda efektler oluşturabilirsiniz (görünüm, döndürme, kutu,…), ancak yeşil arka plan yerine istediğiniz arka planı ve onu canlandırabilir, karıştırabilirsiniz birkaç video, bir bölümü tekrarlayın, videoyu tersine çevirin, hızlandırın, kontrastı, renkleri, parlaklığı değiştirin… Eyleminiz ne olursa olsun, seçilen müzik her zaman mükemmel şekilde senkronize kalır!

Bir zaman çizelgesi sistemi aracılığıyla videonun kaydırma hızını, videoyu yavaşlatacak şekilde değiştirebilir veya senkronizasyon eğrilerine uyacak şekilde hızlandırabilirsiniz. Fotoğraf ekleyerek veya hatta fotoğraf ekleyerek kişiselleştirilmiş montajlar yapacaksınız. Kullanıcıların kendilerine benzeyen müzik videolarıyla dalga geçmeleri için birçok efekt mevcuttur.

Projeniz tamamlandıktan sonra sosyal ağlarınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz:

Video Star Pro Apk İndir 2021

Aşağıdaki bağlantıdan video star pro apk’yı indirebilirsiniz.

unnamed 43

”Google
10 Beğen